Страница 37 от 167 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #541

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Привет,
    за бюджет ~ 300 лв. търся апарат, който основно ще се ползва за говорене и за фото и видео заснемане
    спрял съм се на два модела, в момента на промоция в ТМ:
    SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME VE GOLD G531 - Технoмаркет - онлайн магазини
    HONOR 4C BLACK DUAL (HUAWEI) - Технoмаркет - онлайн магазин
    предпочитам Самсунг, но имам колебания и моля за вашето мнение около два въпроса:
    1) дали телевизорът ми Samsung 40F6400 ще се върже безжично с Huawei телефона
    2) дали 13MP камера на Huawei HONOR 4C е по-добра от 8MP на Самсунга

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #542

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Nasko Hristov Виж публикацията
    Привет,
    предпочитам Самсунг, но имам колебания и моля за вашето мнение около два въпроса:
    1) дали телевизорът ми Samsung 40F6400 ще се върже безжично с Huawei телефона
    2) дали 13MP камера на Huawei HONOR 4C е по-добра от 8MP на Самсунга
    Ако Самсунга се върже, не виждам защо и Huawei да не се - това зависи от телевизора ти и от операционната система на смартфона, а не от производителя на телефона.
    За камерата... трудно е да се каже. И да се четат ревюта, не ги ли хванеш двата заедно и да снимаш една и съща сцена...
    Nasko Hristov одобрява това.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #543

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


    HOMTOM HT5 - 5-инчов смартфон с голяма батерия и корпус, имитиращ дърво



    HOMTOM HT5 е 5-инчов смартфон с уникална визия, благодарение на корпуса си, имитиращ дърво. Батерията му е със сериозен капацитет от 4250mAh, операционната система е актуален Android Lollipop, а цената е ниска.

    Homtom HT5 - SetCombG.com Preview

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #544

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee Y200 - 5.5-инчов 4G смартфон с дебелина 6.9мм, четец на отпечатъци и добри камери


    Doogee Y200 е добре изглеждащ тънък смартфон с многообещаваща камера, характерна за по-висок клас смартфони. Техническите параметри осигуряват безпроблемна и плавна работа за ежедневните задачи, а 3000-милиамперовата батерия гарантира дълъг период на автономност.
    Ако качествените снимки са ваш приоритет, Doogee Y200 е интересен избор за смартфон в ценовия клас до 350 лева.
    Doogee Y200 SetCombG.com Preview

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #545

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Cubot Note S и Cubot X17 - най-евтиният и най-тънкият


    До 27 януари има разпродажба на Cubot смартфони. Цената на Cubot S Note е убиец!
    150лв за 5.5-инчов смартфон с 2GB RAM и 4150mAh батерия е приказка. Бройките виждам, че са ограничени.

    Повече инфо в превюто - Cubot разпродажба - SetCombG.com

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #546

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee X5S - най-евтиният 4G смартфон


    4G вече е необходимост. Отначало беше само Макс, в края на миналата година дойде Теленор, а вчера видях по телевизията и реклама на Булсат.
    Предполагам, скоро в играта ще се включат Виваком и Мтел.

    Така че, 4G / LTE поддръжката вече не е екзотика.
    Doogee X5S е най-евтиният 4G смартфон, който ми е попадал, поддържащ необходимите за страната ни честоти.
    Това е симпатичен 4G мобилен телефон с компактен унибоди корпус. Хардуерната платформа е базирана на актуален 4-ядрен процесор, а софтуерът е Android 5.1

    Повече информация:
    Doogee X5S - SetCombG Preview

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #547

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    между другото, вчера ми пристигна Ulefone Paris Ulefone Paris 4G Smartphone-119.99 and Free Shipping| GearBest.com
    първоначалните ми впечатления са крайно положителни

    изключително тънък и елегантен, антуту около 36 000 точки, възможност за избор между два launcher-a, калъфчето е добро, автоматичното показване на часовник през прозорчето наистина е завладяващо

    5-те му инча и високата производителност го правят наистина чудесен избор за жени-хевиюзъри

    по-подробно ревю за снимки, зареждане, издръжливост на батерията (и ха дано 4G) - да речем след месец, когато се натрупат повечко впечатления

  10. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #548

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, имам нужда от малко помощ в избора на смартфон с бюджет до 300 - 330лв. След като предварително се поразрових из форумите се ориентирах към няколко конкретни модела телефони:
    1) Lenovo k3 Note и съответно k4 Note(който съвсем скоро излезе)
    2) Ulefone Power
    3) Alcatel One Touch Idol 3 5,5"
    4) Sony Xperia M4 Aqua
    Първите 2 телефона съответно могат да бъдат закупени само онлайн за разлика от вторите два, които ми привлякоха погледа в Теленор(за тази цена). Дилемата ми е голяма поради следните причини:
    1) Да заложа ли на сигурното и да си взема телефон с по-слаби характеристики и по-висока цена, но от оторизиран магазин тук и 2 години да си гарантирам някакво спокойствие от неочаквани дефекти или проблеми или да рискувам и да поръчам от китайските сайтове за същите пари телефон със сравнително по-добри характеристики, но без гаранция дали ще дойде...дали няма да има фабричен дефект и т.н.
    2) Не съм песимист, но това са неща, които е нормално да се случат а не ми се иска да си създавам излишни главоболия От друга страна к3 ноут го има из тукашните сайтове да се продава от частни лица, но к4 изглежда да е с по-добри характеристики
    Като цяло не съм изключила варианта за поръчка, но все пак бих искала да чуя и вашето мнение. Според вас има ли нещо, което да си заслужава повече от тези модели за съответния бюджет. Това, което аз лично търся е телефон с мин. 2гб рам (може и 3 разбира се), 8-ядрен процесор, андриод мин 5.0 като 5.1 е за предпочитане и що годе прилична камера. От 4-те телефона като че ли улефонът най-много ми допада, но не успях да намеря много мнения конкретно за този модел. Предварително Ви благодаря и извинявайте, че малко се поолях с писането

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #549

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    На сина скоро му взех едно ZTE за 280лв 5.5 инча, 4 ядрен, 2.3 Ghz на ядро, 2 Гб рам, камера 13 мегапиксела и т.н. Телефона лети! За тези характеристики, които търсиш, Xiaomi Redmi Note 2 е перфектно предложение! В Bazar и Olx са на цена около 300 лв.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #550

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Още един глас за Xiaomi Redmi Note 2 или Note 3.
    Както и моя любимец - LeTV 1s.

    ПП - Вчера поръчах от европейския склад на GearBest най-накрая LeTV 1s и се разделих с досегашния ми телефон.

    Убеден съм, че това е най-добрия избор в този ценови клас, предстои да видя дали наистина няма поддръжка на 3G 900MHz както пише в магазина (на други места пък пише, че има) и ако няма, дали това се отразява силно неприятно в България.
    Ще пиша като пристигне впечатления на живо.
    ruuni9 одобрява това.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #551

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Elephone P9000 и P9000 Lite - Android 6, Helio P10, 4GB RAM, USB Type C - смартфоните на утрешния ден



    Elephone P9000 и Elephone P9000 Lite са ключови смартфони с топ показатели на разумни цени.
    Като хардуер, двата модела са истински флагмани. 4GB RAM сме виждали много рядко, а Helio P10 8-ядрен процесор - никога досега.
    Като софтуер, моделите идват с най-новата версия Android 6 Marshmallow, с което към момента могат да се похвалят малко телефони.
    Като дизайн и изработка, единственото което прави впечатление е изключително тънката рамка около дисплея при P9000.

    Вижте повече:
    Elephone P9000 и Elephone P9000 Lite Preview - SetCombG.com

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #552

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря Ви за насоката. Като цяло първоначално отхвърлих варианта за Xiaomi, защото ми беше доста непозната марка и ме притесняваше факта при евентуална нужда от сервиз дали няма да срещна проблеми с трудно намиране на части или високи цени и т.н. Но сега определно май ще се спра на него...Redmi Note 2 абсолютно покрива това, което търся, но пък 3-ката изглежда още по-добре, но вече излизам извън бюджета А запознати ли сте къде мога да търся информация дали тези модели телефони ще бъдат актуализирани до по-нови версии на Андроид в бъдеще време, защото четох, че някои модели нискобджетни телефони ги пускат с последната актуална версия на Андроид и после ги забравят във времето и не правят подобрения за тях и съответно за по-малко от година телефонът ти може драстично да "остарее" софтуерно...

  16. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #553

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    трогна ме това телефонче

    - - - - - - - - - -

    за цената мисля си е тамън

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #554

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Polina Ivanova Виж публикацията
    Благодаря Ви за насоката. Като цяло първоначално отхвърлих варианта за Xiaomi, защото ми беше http://www.ibtimes.com/android-60-ma...247298оста непозната марка и ме притесняваше факта при евентуална нужда от сервиз дали няма да срещна проблеми с трудно намиране на части или високи цени и т.н. Но сега определно май ще се спра на него...Redmi Note 2 абсолютно покрива това, което търся, но пък 3-ката изглежда още по-добре, но вече излизам извън бюджета А запознати ли сте къде мога да търся информация дали тези модели телефони ще бъдат актуализирани до по-нови версии на Андроид в бъдеще време, защото четох, че някои модели нискобджетни телефони ги пускат с последната актуална версия на Андроид и после ги забравят във времето и не правят подобрения за тях и съответно за по-малко от година телефонът ти може драстично да "остарее" софтуерно...
    Xiaomi имат много добра софтуерна поддръжка и редовни ъъпдейти. Вече втора година ползвам Mi 3 и съм изключително доволен.
    ruuni9 одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    1
    #555

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте! Мисля да си купувам телефон до 250-350 лева. За сега съм се спряла на два телефона а именно на Allview P6 energy и LG Magna H500F. Гледам камерата Андроида и инчовете. Бихте ли ме насочили кой да избера или пък да ми кажете по хубав телефон?


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 167 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе