Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 113
Like Tree11Одобрявам

мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #31

    Re: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Не знам дали някой ще посмее да ползва айфона си за дъска за салатка като този китаец за 300лв Видео споделяне / VBOX7 Е,вярно че телефона е за говорене ама като няма шопска за ракийката нуждата твори гениални идеи

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #32

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    @FearMe
    спри да си противоречиш.

    Е такива точно, като вас съсипаха световната икономика. Аз не знам какво давате право на тея жълти хлебарки, които освен да копират друго не знаят.

    Завзеха светът с кражби.

    Панасоник е японска империя. За разлика от китайци и корейци, японците са мозъци. Културата и е друга, не е помииска, като онея боклуци китайците.

    Няма смисъл да си отварям айфона, като на него си пише от зад, че е сглобяван в китай. Но честно да ти кажа, не мисля и не вярвам, че го водиш, само заради това, като китайски продукт!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #33

    Re: Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Производствената цена на Самсунг S4 е 180 $, не мислиш ли че до продажната цена е прекалено много за ноу-хау

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #34

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    а щото ти мислиш, че е много скъп, спрямо тези 180 долара?!!! Няма да седна да ти обясня нещо, което няма да разбереш, щом сам не можеш да си обясниш предпочитам да седна да уча индианец, как да пише с пишеща машина.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #35

    Re: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Не бих желал да влизам в спор с капацитет като тебе.Само ще ти кажа че телефона от линка който го изтезават по-горе е PIONEER P80 една не по малко уважавана японска компания.Същия телефон се продава в България под марката Престижио 4500 а виждам сходство в хардуера и външния вид с Леново.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #36

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    да бе, най вече топ характеристики :D

    Виж ти китайчетата преобразуваха вечната класическа формула от - "скъпо = качествено", на "евтино = качествено" нали?
    Що да си купя скъп телефон, кат мога да си купя евтин китайски и имам илюзията, че държа свестен продукт в ръцете си.
    Говориш наизуст нали ? Щом за Самсунги,Сонита,HTC-та и други маркови телефони ти харесва да дадеш 1000лв ,вместо 300 и имаш по-качествена пластмаса - заповядай. Консуматорско мислене, от което печелят само големите компании, а потребителите им стават фенове до гроб,защото видите ли държат в ръцете си "по-качествена изработка" . Ей го моя Newman K1 - 5'' 1280x720 IPS, 4 ядрен 1.2Гхц, 2500mАh батерия...бля-бля-бля,за точно 309 лева. След две години мога да го хвърля ...ама ти си купи скъп щом те радва .

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #37

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    Говориш наизуст нали ?
    В известна степен си прав, в друга не.
    Безспорните технически предимства на марковите телефони не трябва да се отхвърлят с лека ръка.
    Не става въпрос само за сухи технически параметри.
    Може да се почне от месеците труд, хвърлени в тестване на подбраните компоненти, които в голяма степен гарантиррат безпроблемната работа на точно този модел. Говорим за последващата поддръжка, за месеци труд в тестване на нов фирмуер преди да бъде пуснат, нещо, което просто не се прави при твоя Newman.
    И какво ли още не...
    В крайна сметка, пазар явно има и за двете категории, да се убеждаваме едни други, че сме изцяло прави е безмислено...

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #38

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core


  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #39

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Специално Сони се убиват от тестване на нов фирмуер.Ако едно нещо оправят друго развалят с всеки последващ ъпдеит.Няма да споменавам колко недоволни имаше до скоро от пропуснати повиквания или ,че има забавяне в първите секунди на разговора.Сега пък NFC не сработва коректно и т.н.В един друг форум е пълно с притежатели ,които никога няма да повторят с марката.Аз само се радвам ,че това не ми е основен-бизнес телефон.Като хардуер беше възможно най -добрата комбинация за цената си ,но не очаквах ,че инженерите разработчици ще си бъркат в носовете и ще имам ядове с елементарни неща по софта понеже е реномиран производител уж. Така,че следващият път или ще изчета всички проблеми с избрания модел или веднага ще се огледам за свестен ром.Независимо от производителя на устройството.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #40

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Един бърз въпрос - добре ли даден модел телефон да бъде руутнат?

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #41

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Един бърз въпрос - добре ли даден модел телефон да бъде руутнат?
    Да защото може да се отървеш от приложения който не са ти нужни но производителя е сложил.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #42

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Благодаря за отговора.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    5
    #43

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    А в какви случаи се заплаща мито на поръчаната стока извън Европа? Четох в един сайт че на стоки под 150 евро не се плаща, на друго че техника, компютри и компютърни компоненти не се облагат... щото митото се изчислявало като на крайната сума на продукта умножаваш по 1.25.... това ме спира да поръчам от http://www.aliexpress.com иначе има много изгодни оферти някои с безплатна доставка с DHL

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #44

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Проблема възниква после с гаранцията и сервиза,както и с софтуерната поддръжка/ъпдейти/.

  18. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #45

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Зори, не се плаща мито, а ДДС на апарата и транспорта. Ако е с безплатен транспорт, това трябва да е изрично упоменато защото на митницата ти слагат някакъв безумно голям който не можеш да оспориш.

    Моите впечатления от този телефон са следните:
    1. Няма никакъв проблем с ползването на две СИМ карти едновременно.
    2. Задължително трябва да е рутнат, защото има някакви излишни програми (може някой да ги ползва) които спокойно могат да се махнат.
    3. Работи със завидна скорост (нет, приложения, филми, игри...).
    4. На батерията може да се разчита 2 дни, 3 дни или повече само на късмет или при ползване на 1 карта.
    5. Уникален образ с голям ъгъл на виждане.

    Ползвам го с две карти за разговори, като едната има и пакет за данни. Спрямо предишният ми телефон намирам за минус липсата на светкавица, но наред с многото плюсове, спокойно мога да го пренебрегна.
    Тествал съм всички ROM-ове до които имам достъп. Досега всичко работи перфетно, докарвам си 700МБ+ свободна памет и нямам проблем с приложенията.
    Най-интересното е, че за първи път попадам на телефон който хваща GPS сигнал от средата на стаята!!! Предишният ми откриваше 3 спътника с огромно забавяне и сложен на прозореца (отвътре), този е с 9 на 2м от прозореца.
    Рутнат, има БГ меню (нямам наблюдение върху превода) и с работещ Google Play (Store).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AMD Athlon X4 740 Trinity Quad-core 3.2ghz
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-14, 14:42
  2. Продавам процесор pentium dual core e5800 3.2ghz
    От anjnsan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-14, 19:57
  3. Съвет за избор на процесор между DUAL-CORE E5300 и CORE 2 DUO E6400
    От kyncho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 12:40
  4. Продавам CPU Intel E2200 (Dual Core 2.2Ghz)
    От rumenn във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 20:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 20-09-09, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе