Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 113

мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    5
    #1

    мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Здравейте! искам да си взема нов телефон и попаднах на този, но се оказа че е с 2 сим карти. Чувала съм че са много бъгави дуалсим телефоните, но пък от друга страна това е Леново....незнам, объркана съм:D а също ми е нужен съвет като цяло за надежден тъч телефон, харесала съм си също LG Optimus L7 PT700 или нещо на HTC.
    смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    преди да коментираме качествата му, най-важното от които е изключително мощният и съвсем нов процесор (с който ще имам удоволствието да си "поиграя" след 10-ина дена), първо трябва да си сигурна за едно нещо:

    държала ли си в ръка телефон, широк 7 см?

    познавам мъже, които се оплакват, че 6-сантиметровите им HTC-та им идват прекалено широки и неудобни, като говорим за почти двуметрови господа

    дължината (отново) няма значение, тъй като ще ти се подава от двата края на захвата, така че... (няма да намигам, защото не се познаваме и не е възпитано, но с познат бих се избъзикал за двоякото значение на фразата... както и да е...)

    та, на хартия всичко е песни и рози - мощен, с хубава резолюция, хубава батерия
    леново или не, всичко се прави в китай, така че недей ляга на тази кълка, че този или онзи ще е ЗНАЧИМО по-достоен за доверието ти

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    ами като си поиграеш с него сподели впечатленията си а по принцип ме притесняваше това че е дуал сим...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #4

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Здравейте
    Първо да благодаря за линка за Леново. Убягнал ми е техният модел при проучванията ми в нета.
    И аз съм пред пред избор на смартфон и само невъзможността за смяна на батерията на HTC ONE охлади ентусиазма ми за покупка. Този месец се очаква на пазара ни и модела им от среден клас - HTC Desire 600, който наподобява като характеристики тези на посоченият от вас Леново. Докато стане ясна цената му се надявам да има и ревюта, тестове и т.н.

    HTC Desire 600 dual sim - Full phone specifications

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    даа 400 евро е той... предпочитам да дам 400 лева за този имали ли сте досега телефон с 2 карти?

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #6

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Нямал съм никакъв смартфон. Държа много на звука на апарата /старият ми телефон Нокия е с два говорителя/ и това, освен останалите екстри ме привлече към HTC. Може и да звучи несериозно като приоритет, но за втората активна СИМ мисля да ползвам картата, която сега е в 3G модема ми на USB.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Re: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Lenovo може да е топ марка при лаптопите, но що се касае до телефони... това е стандартно китайско изчадие, със съответното качество на вложени материали и изработка.
    Сухите характеристики не могат да посочат разликата между подобни играчки и маркови телефони.
    Всеки има достатъчно разум в главата си за да прецени какво точно купува.
    В самата тема е упоменато, че HTC с подобни характеристики е два пъти по-скъпо. Оттук нататък, поне за мен няма какво повече да се коментира.

  10. Junior Member Аватара на vesyo
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #8

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Ако си го поръчаш от китайски сайтове Леновото ще ти излезе 250 лева.

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Не случайно Леново са един от най -големите производители в Китай на мобилни телефони/мисля ,че бяха втори след ZTE/.Би ме притеснявал само въпроса с гаранцията понеже произвеждат телефоните си само за вътрешния пазар.Но доколкото виждам вече масово излизат и на европейския.Устройствата са им с много добра изработка и добре подбран хардуер.Не ми допада само стоковия им андроид ,но това не е болка за умиране ,а и е лично мое мнение.Отскоро съм с 7 инчовия им таблет ,които също е двусимов и може да се ползва за телефония .Нямам никакви забележки към него.Не ми става ясно от горния линк с един или два радиомодула е разглеждания от вас IdeaPhone A820 ,което ще рече дали двете сим карти са активни едновременно.Но за вас едва ли има такова значение.При положение ,че търсите едносимов телефон.На хартия наистина е с прекрасни характеристики и аз вярвам,че Леново ще са сложили вътре това ,което са обявили за разлика от други незнайни производители.Колегата ,които каза,по горе,че ще сложи 3G карта на 2 слот добре се е ориентирал.Ползвам и смартфон на Сони и мога да кажа,че бих купил IdeaPhone A820 пред висок клас Сони следващият път.Това ,че е по евтин не значи ,че нещо ще му липсва.На финала се сещам как миналата година две китайки ми се смяха на трите телефона, който нося с мен и като попитах какво е толкова смешно ми отговориха ,че ползват само един -двусимов
    П.П. А да забравих да ви кажа далече от LG
    Този пост е редактиран от granity; 11-06-13 в 18:35.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от raziel66 Виж публикацията
    Нямал съм никакъв смартфон. Държа много на звука на апарата /старият ми телефон Нокия е с два говорителя/ и това, освен останалите екстри ме привлече към HTC. Може и да звучи несериозно като приоритет, но за втората активна СИМ мисля да ползвам картата, която сега е в 3G модема ми на USB.
    Звукът от телефон е толкова качествен, колкото от плосък тв...Относно покупката на скъп телефон, т.е. повече от 500-600лв. моето виждане е по-различно, но ако си решил да купуваш такъв, то моят съвет е HTC One. Много добър корпус и дисплей, добър процесор. Относно батерията, колко години смяташ да го ползваш и като му дойде време за смяна на батерията ще си склонен ли за такава?

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    На Сони-то ми батерията също е несменяема това не значи ,че не се продава за 20тина долара в Ибей и смяната и в сервиз би ми излязла скъпа-мога и сам да я сменя.Това не ме отказа от покупката на апарата.Отказват ме в момента бъгавите ъпдеити ,които пускат и това,че батерията рядко изкарва цял ден с едно зареждане.Затова следващият път до 150$ за телефон и чист андроид без стоковите им приложения.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #12

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Да се включа и аз в темата, наскоро един колега си купи PRESTIGIO 4500 като този от линка но черен Prestigio Multiphone 4500 Duo review - Pocket-lint
    цената му беше почти 400 лева, поиграх си с апаратчето и много ми хареса , в тубата има впечатляващи клипове за здравината на апарата......обаче сега това леново май е с по-добри параметри?

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #13

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Звукът от телефон е толкова качествен, колкото от плосък тв...Относно батерията, колко години смяташ да го ползваш и като му дойде време за смяна на батерията ще си склонен ли за такава?
    Далеч съм от мисълта да правя сравнения, между толкова различни като технологии и възможности устройства, но саунда който дават двата стерео говорителя /като сила, баси и чистота на звука/ на моята вече тотално остаряла 6233 е в пъти по-добър от този на много по-нови модели телефони. Вече писах, че съм пълен лаик на тема смартфони, така че проявете разбиране, ако намерите коментарите ми за смехотворни.
    Относно притесненията ми за батерията на HTC ONE...
    Не мога отсега да кажа колко време ще ми е полезен, но предвид цената и възможностите му и в перспектива, мисля че ще е голяма тъпня да го хвърля само заради това, че не е предвидена смяна на батерията. Както знаете, без разрушаване на корпуса не може да се отвори. При Desire 600 освен смяна на батерията е наличен и слот за мемори карта и ако саунда му /пак с отделни усилватели/ е подобен на ONE, като застраховка, бих приел компромис с качествата на камерата и дисплея.

    п.п. Извинения на колежката, че така нахълтах в темата й, но сега, след няколкото изчетени и гледани ревюта на Леново, с изключение на звука, всичко останало изглежда супер за смешните пари, за които го продават.

  17. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #14

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Един познат си взе нещо подобно /излезе му около 180лв с доставката/, преди две седмици. Засега е доволен, държи се много добре, даже и аз се замислям да си взема подобен.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #15

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    На две три места в темата се споменават китайски сайтове, от които може човек да си поръча подобни телефони. Бихте ли дали примери? Разбира се, важното е стоката да идва...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AMD Athlon X4 740 Trinity Quad-core 3.2ghz
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-14, 15:42
  2. Продавам процесор pentium dual core e5800 3.2ghz
    От anjnsan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-14, 20:57
  3. Съвет за избор на процесор между DUAL-CORE E5300 и CORE 2 DUO E6400
    От kyncho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 13:40
  4. Продавам CPU Intel E2200 (Dual Core 2.2Ghz)
    От rumenn във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 21:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 20-09-09, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе