Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 113

мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #76

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от jojobix Виж публикацията
    Има всичко + недраскаен екран, само 1 голям минус - 512mb ram, ще те измъчи много.
    с тези параметри бих казал 200лв са му много.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    73
    #77

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Има всичко + недраскаен екран, само 1 голям минус - 512mb ram, ще те измъчи много.
    с тези параметри бих казал 200лв са му много.
    тогава този?
    Lenovo A820; ЧЕТИРИЯДРЕН ПРОЦЕСОР:MTK6589 (1.2GHz);4.5"инча IPS диспле,Android 4.1;GPS; FM радио - 26794243 | Електроника, битова техника - Телефони - Други телефони

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #78

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core


  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    73
    #79

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    а за този тогава?
    GIGABYTE GSmart Roma R2
    модел октомври 2013..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #80

    Re: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Гледам излязъл е нов воден - Lenovo S750 Review Water Proof IP67 Android - Imgspirit изглежда ми доста изкушаващ :-) Мнения :-)

    П.С. Държа на това да е воден :-)

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #81

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Здравейте, аз имам А820, телефона е супер, но имам малък проблем последните дни.

    Wifi-я забива на Wifi is turning on...MAC адрес на Wi-Fi, Адрес на Bluetooth и Ip адрес - Не е налично.
    Пробвах 2 Custom rom-a, същият резултат.Някой да се е справял с подобен проблем?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #82

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    трябва да се флашне модема, с ромове проблемът няма как да се реши.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #83

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core


  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #84

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Reset ! До заводските настройки . От много бъзикане , това е резултата . Иначе телефона си е супер .

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #85

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Factory reset не помогна.

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #86

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    не.
    Това което си дал е, как да се преинсталира системата с друга. Няма нищо общо с това което казах, по на горе. За мен е равно на това, като пример, че аз съм домашен лекар. При мене идва пациент. Откривам херния. Пращам го при теб, за операция на хернията. А ти го оперираш, от апандисит...

    Преинсталацията на самият ром или с друг няма как да ти оправи проблема. Трябва или да се преинсталира модем файла, или кърнела. Тука вече нямам никакво понятие, как става на тоя телефон. Нито къде да се намерят нужните файлове.

    В страницата, която си дал има все пак три неща, които ще са ти нужни. Това са -флаш тула, риковърито и драйвера за компютъра.

    Иначе. При такива и подобни проблеми, е просто смешно да се споменава думата "factory reset"

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #87

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    преди месец си поръчах Lenovo A820 от Aliexpress. След ъпдейта на Lenovo Launcher, мога да кажа, че е един от най- практичните софтуери за Dual Sim телефони. Ползвам постоянно такива и смятам, че е най-удобният такъв. Предният ми телефон беше Samsung Galaxy Grand Duos. Със сигурност не може да се сравнява по отношение функционалността на Lenovo-то. Някои програми го разпознават като HTC телефон. Принципа е същия. Слабости:
    1. Майл клиента му спира, когато поискате да отворите даден имейл, но това вече съм го писал във Lenovo feedback-а му. Има и такава възможност, което е перфектно. Аи имейл клиенти има в изобилие.
    2. Модела се прави само в Китай, поради което съпорт сайта е китайски но кой не знае този популярен език. Просто го отваряте в Chrome.
    Нямам други забележки към момента. Работи изключително бързо и нищо друго не бави и не забива.
    От алиекспрес са изключително коректни. Поръчвам редовно от там. 1 Gb RAM върши работа.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    На две три места в темата се споменават китайски сайтове, от които може човек да си поръча подобни телефони. Бихте ли дали примери? Разбира се, важното е стоката да идва...
    www.aliexpress.com, fastcardtech.
    Излезе ми около 149 USD. На 04/12/2013 го поръчах и на 21/12/2013 беше пристигнал. Ще вметна нещо относно темата за т. нар. "оригинални" стоки и телефони. Вече не е точно така... за тези, които имат представа къде и как се поръчват и правят е кристално ясно. Има разлика със сигурност в сервиза... Lenovo дори и китайско си върши прекрасна работа. До момент съм ползвал само "оригинални" Samsung така че имам ясна представа за разликите, които са минимални.
    Този пост е редактиран от Stelt; 26-01-14 в 23:41.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #88

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    2. Модела се прави само в Китай, поради което съпорт сайта е китайски но кой не знае този популярен език.

    Тази забележка ме развесели. И на мен китайският ми е като майчин. От месец и аз съм собственик на китайски телефон Lenovo A706+16 GB мем. карта. Излезе ми 215лв общо. С митници не съм се занимавала, не съм плащала мито и ДДС. За стоки до 30 евро не се плаща ДДС. За стоки до 150 евро се заплаща ДДС. А мито се дължи за стоки над 150 евро. Телефонът си го получих за 14дни. Нямам за сега оплаквания. С две карти е. Работят си и двете. Засега едната я ползвам само за интернет. Не съм ползвала до сега двусимов телефон, не знам другите какви настройки имат, но поне на този може да си избереш коя карта да ти е за разговори и да и изключиш интернета например. Има си БГ меню. Работи си маркета. Вярно рискувам, че няма гаранция, но за тези параметри в БГ ще трябва да дам поне 400лв и нагоре. А за мен лично са си много за телефон. Все пак повече от две години няма да го ползвам. Иначе който се чуди от къде да пазарува да погледне в БГ мама. Теми за китайските сайтове има много. Сетком ми е полезен с инфо какво да си купя, а БГ майките от къде да си го купя.
    - - - - - - - - - -
    От Алито за сега си поръчах някои дребни неща, но китайците си празнуват новата година и ги чакам вече месец. Не бих рискувала със скъпи поръчки от там. В сайта, от който си взех телефона, поне се плаща с Paypall.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    18
    #89

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Никой не се замисля за липсата на wcdma 900 MHz при голяма част от китайските телефони.

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #90

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от slavun Виж публикацията
    Никой не се замисля за липсата на wcdma 900 MHz при голяма част от китайските телефони.
    Това Леново не е от тези с липсващия 900 MHz band

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AMD Athlon X4 740 Trinity Quad-core 3.2ghz
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-14, 15:42
  2. Продавам процесор pentium dual core e5800 3.2ghz
    От anjnsan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-14, 20:57
  3. Съвет за избор на процесор между DUAL-CORE E5300 и CORE 2 DUO E6400
    От kyncho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 13:40
  4. Продавам CPU Intel E2200 (Dual Core 2.2Ghz)
    От rumenn във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 21:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 20-09-09, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе