Резултати от 1 до 5 от общо 5

Restricted access changed при I9500 Android

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    3
    #1

    Restricted access changed при I9500 Android

    Здравейте! Моля Ви за помощ относно телефон, който закупих от китайски сайт! Телефона е реплика на Samsung S4, но на практика е неизползваем..постоянно излиза съобщение restricted access changed и не може да се говори и няма обхват постоянно. Моля за помощ, изчетох доста неща из чуждестранни форуми, но решение така и не видях!Моделът е I9500, закупен от dealextreme.

    - - - - - - - - - -

    http://www.focalprice.com/MH0610W/i9500_50_Android_42_MTK6515_Singlecore_1GHz_Phablet_Smartphone.html

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #2

    Отговор: Restricted access changed при I9500 Android

    Голям изтребител си купил, няма що. Писал си и в друг форум, ама те там са от джедай нагоре и затова са те светнали че няма Андроид, андроид си има като слънце, само че е малко ретро. Юнаци, какво да ги правиш.
    Кошницата ти посмъртно няма Андроид 4.2, мисля че е с 2.3.6 или 2.3.4. Това какво пише на кутията и какво пише вътре в телефона с коя версия е няма абсолютно никакво значение.
    Телефона има ли руут, къстъм рековери ?
    Виж си в настройките за сим картата и мрежите, ако имаш 3г - спри го за проба, ако имаш меню нещо от рода на "Preferred network"където да сменяш режимите gsm/wcdma - смени го само на gsm , и не забравяй след някакви промени да рестартираш кошницата. Успех.

    [EDIT] Краен вариант е да поровиш малко повече за да си опознаеш телефона 'що за птичка е , след опознаването бегом по руските форуми да търсиш някой друг пипнат ром, оптимизиран за нашите ширини.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Restricted access changed при I9500 Android

    Цитат Първоначално публикувано от oddi Виж публикацията
    Голям изтребител си купил, няма що. Писал си и в друг форум, ама те там са от джедай нагоре и затова са те светнали че няма Андроид, андроид си има като слънце, само че е малко ретро. Юнаци, какво да ги правиш.
    Кошницата ти посмъртно няма Андроид 4.2, мисля че е с 2.3.6 или 2.3.4. Това какво пише на кутията и какво пише вътре в телефона с коя версия е няма абсолютно никакво значение.
    Телефона има ли руут, къстъм рековери ?
    Виж си в настройките за сим картата и мрежите, ако имаш 3г - спри го за проба, ако имаш меню нещо от рода на "Preferred network"където да сменяш режимите gsm/wcdma - смени го само на gsm , и не забравяй след някакви промени да рестартираш кошницата. Успех.

    [EDIT] Краен вариант е да поровиш малко повече за да си опознаеш телефона 'що за птичка е , след опознаването бегом по руските форуми да търсиш някой друг пипнат ром, оптимизиран за нашите ширини.
    Здравей,
    благодаря ти за отоговора, честно казано не знам с какво провокирах това враждебно отношения с този въпросния форум
    За съжаление няма никоя от горните опции, която си писал.
    Ще се разровя за руут (макар,че не съм много на "ти" с тия неща), а от там нататък какво трябва да правя/настройвам?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #4

    Отговор: Restricted access changed при I9500 Android

    Стига де! не съм искал да думите ми да прозвучат като враждебно отношение, извинявай за което. Аз самия съм с китайски изтребители и знам за какво иде реч, няма как да ти помогна повече чрез форума освен да ти дам някакви насоки за търсене. Ще помагам с каквото мога и за напред, а ти почвай да търсиш. Успех

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: Restricted access changed при I9500 Android

    Цитат Първоначално публикувано от oddi Виж публикацията
    Стига де! не съм искал да думите ми да прозвучат като враждебно отношение, извинявай за което. Аз самия съм с китайски изтребители и знам за какво иде реч, няма как да ти помогна повече чрез форума освен да ти дам някакви насоки за търсене. Ще помагам с каквото мога и за напред, а ти почвай да търсиш. Успех
    Нямах предвид теб ,а този "другия форум", в който бях посрещнат като враг, а просто исках решение на проблеми ми.
    Благодаря за насоките, ако имаш други идеи , моля пиши!
    Лек ден!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 11:11
  2. MS Access 2007
    От kod във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-07, 18:14
  3. Wireless access
    От universe във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 21-06-05, 21:00
  4. Книжка за MS Access
    От rc във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-05, 19:20
  5. PHP, Access, MySQL
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 13
    Последно: 27-10-04, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе