Samsung се подиграва на потребителите на iPhone в нова реклама
Това е тийзърът на Samsung Galaxy Z Flip 5
Samsung публикува нова реклама за предстоящия Samsung Galaxy Z Flip 5, в която се подиграва с потребителите на други смартфони.
Samsung винаги се опитва да привлече потребители от други лагери, особено собственици на iPhone. Видеото показва как момиче разказва "история на ужасите" в палатков град. Твърди се, че има такъв смартфон, на който с един поглед искате само едно нещо - да преминете от вашия смартфон към нов.
По време на двуминутното видео приятелите се опитват да не гледат мидите Samsung Galaxy Z Flip 4, които се използват в различни сценарии, но го правят откровено зле.
Рекламата завършва с тийзинг на Samsung за „ново нещо“, Galaxy Z Flip 5. Устройството ще бъде представено на 26 юли и ще носи голям външен дисплей със себе си.
https://9to5google.com/2023/07/07/ga...ser-flip-side/
Популярните смартфони Samsung Galaxy A52, Galaxy A52 5G и Galaxy A52s ще получат не само One UI 6.0, но и One UI 6.1
One UI 6.1 дебютира на Galaxy S24 следващата година
Популярните смартфони от среден клас на Samsung – Galaxy A52, Galaxy A52 5G и Galaxy A52s – излизат с Android 11 и вече са получили две големи актуализации. Но това не свършва дотук: устройствата са включени в списъка със смартфони на Samsung, които се очаква да имат три големи актуализации.
Това означава, че те ще получат One UI 6.0, базиран на Android 14. Трудно е да се каже кога точно ще се случи това – може би в края на тази година или началото на следващата. Но и това не свършва дотук. Според ресурса Sammobile смартфоните ще получат и One UI 6.1. Тази кожа ще дебютира на смартфоните Galaxy S24 през следващата година, а други модели постепенно ще я получат, включително Galaxy A52, A52 5G и A52s. Но след това няма да има големи актуализации на фърмуера - смартфоните ще получават само актуализации за сигурност.
https://www.sammobile.com/news/will-...ui-6-0-update/





