Резултати от 1 до 2 от общо 2

Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #1

    Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG

    Колеги , смятам в тази тема да обсъждаме нашите телевизори ,проблеми ,методи за подобряване на картината и все такива полезни неща.
    Добре е всеки да пише точния модел ,тип матрица,процесор за да си направим и нещо като статистика.
    Много от тези неща ги пише по стикерите и в сервизното меню,влизането е него става като последователно се натискат бутоните ,INFO,MENU,MUTE,POWER.
    Довечера ще редактирам и поста как да се разбере с каква матрица сте ,засега това.
    Нека направим една добра тема за нашите TV та.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #2

    Re: Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG

    Хвърлил съм око на ето това моделче 40M71BX в момента на промоция в ТМ с подарък DVD REC на 2099лв .Знам,че моделчето е поостаряло,но доколкото знам М серията е от високият им клас.Процесорът е на Trident SVP-PX + FRC за 100Hz,матрицата е S PVA 10Bit.Модела има своите + и - процесорът за 100Hz не се справя много добре при филми с мн. бързи движения,но без това при филми тази опция смятам да я спирам,че се губи кино ефекта,но за спорт се представя перфектно(гледам предимно това) никаква загуба на кадри и замазване на картината дори и при по слаб сигнал,мн. добри нива на черното,макар че се губи малко детайл.Да добавя и USB,кардридъри,PICTURE BRIDGE.Единственото нещо което ме притеснява че подобните по стари модели(М51,М61) са доста по скъпи,дори 32М71 е 1899лв. а само рекордера е 429лв.
    Ако някой има добри предложения в този ценови клас и тези параметри да казва.
    http://zoom.cnews.ru/ru/catalog/tv/i...568&ord166=500

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 247
    Последно: 31-01-24, 22:47
  2. Кой от телевизорите да избера?
    От kiril30 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-14, 23:03
  3. Промоциите на телевизорите.
    От Blue_Hulk във форум Телевизори
    Отговори: 43
    Последно: 16-04-14, 21:59
  4. Относно 3д телевизорите
    От rangel във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 17-11-11, 14:32
  5. Отговори: 8
    Последно: 28-10-09, 18:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе