Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 248

Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #106

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Колеги как се прави настройката при почукване върху дисплея да се активира ???
    Samsung S6 Edge

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #107

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията


  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #108

    Samsung Galaxy S8 - скрита революция

    Samsung Galaxy S8 - скрита революция и отново на върха. Виж защо!


    Samsung Galaxy S8 променя представите ни за габарити и големина на екрана. Galaxy S8 и S8 Plus са изключителни смартфони, на които надали някой друг производител ще успее да се противопостави. Поне до септември, когато... излиза новият iPhone.

    Преди година пуснах статия, в която изразих мнението си, че Samsung S7 ще постигне фурор, а LG G5 ще се провали с гръм и трясък. Е, псодърлихме се приятелски, но... не можете да отречете, че се случи точно това.

    Е, сега съм на мнение, че Samsung Galaxy S8 ще повтори успеха на предшественика си и ще измие срама от Note 7.
    Моделите са истинска революция, която превръща дисплеи с диагонал 5.8 - 6.2 инча в бъдещ стандарт за флагмани без по никакъв начин да увеличава габаритите на смартфона.
    По-иновативно от това... не знам какво може да се търси.

    Прочетете Samsung Galaxy S8 - скрита революция и отново на върха - превю на SetCombG.com

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #109

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Премиерата на Samsung Galaxy S8 ще се състои в Ню Йорк, на 29 март 2017 г.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #110

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Изгубиха ме с пръстовият отпечатък на гърба, ще си карам с Galaxy S7. Тая година просто не вярвам да вкарат нещо ново и интересно. Всъщност интересното го вкараха с Galaxy Gear S3.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #111

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    5.8 инча в корпус на 5.2 не е ли интересно?
    С това се изстрелват класа нагоре спрямо всичко друго - G6, P10.
    Единствено за Sony ще изчакам още малко информация, там може да има стойност при камерата, 4К екрана не ме примамва

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #112

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    На мен специално това не ми е интересно. Много смартфони от тази година ще са с голям екран в малък корпус (мода), така, че избор ще има. Има неприятни слухове за цени около 1000 USD за флагманите на Самсунг и на Епъл. Та само един екран няма да ме накара да си сменя смартфона. P10 не искам да го коментирам, Просто изглежда изключително смешно. iPhone, отзад, Самсунг отпред, пълен отврат (особено с зеленият цвят).

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #113

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    На мен специално това не ми е интересно. Много смартфони от тази година ще са с голям екран в малък корпус (мода), така, че избор ще има.
    Освен, че е модно и естетично е и практично. Получаваш голям екран, който се побира по-лесно в ръката и джоба

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #114

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    На мен специално това не ми е интересно. Много смартфони от тази година ще са с голям екран в малък корпус (мода), така, че избор ще има. Има неприятни слухове за цени около 1000 USD за флагманите на Самсунг и на Епъл. Та само един екран няма да ме накара да си сменя смартфона. P10 не искам да го коментирам, Просто изглежда изключително смешно. iPhone, отзад, Самсунг отпред, пълен отврат (особено с зеленият цвят).
    Готов съм да се обзаложа, че освен Samsung, единствено Xiaomi имат технологиите и смелостта да се пробват с нещо подобно...
    Не знам къде ги видя тези много телефони.
    Това, че LG пуска телефон с голям екран няма връзка с революцията на Samsung, който напъхва големия екран в малък корпус...
    Нека да говорим в милиметри - аз съм си заложил бирата - само Samsung и евентуално есента с някой концептуален модел Xiaomi ще постигнат съществен напредък в намаляването на безмислената площ без екран на предния панел. Конкурентите са много назад...

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #115

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Яка революция! LG G6 е висок 148,9 mm. S7 е 142,4 mm. А се говори, че S8 ще е 140 mm. Наистина е революционно. Предлагам да спрем до тук, за да не си губим излишно времето. След месец ще видим технологичното чудо и ще коментираме.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #116

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Яка революция! LG G6 е висок 148,9 mm. S7 е 142,4 mm. А се говори, че S8 ще е 140 mm. Наистина е революционно. Предлагам да спрем до тук, за да не си губим излишно времето. След месец ще видим технологичното чудо и ще коментираме.
    stenly... изключително трудно е човек да се опитва да води адекватна дискусия с теб през последните години...
    Да, S7 e 142.4 мм и е с 5.1-инчов екран.
    S8 ще е 140.1 мм и ще е с 5.8-инчов екран.
    Убеден съм, че ако забавиш писането и активизираш възприемането ще намериш революцията в горните цифри...

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #117

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Код, взаимно е .... ако питаш и останалите колегите от форума съм сигурен, че революцията ще я виждаш предимно ти. Дори не си дал зор да почетеш. Написах, че тази година много смартфони ще бъдат с подобен дизайн ама кой да види. След няколко месеца дано се сетиш сам какво съм ти писал като почнеш да рекламираш евтините китайчета с епитети подходящи за жълтата преса. .Спирам да ти пиша, че си е излишна загуба на ресурси.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #118

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Boooring... Писането на глупости определено е загуба на ресурс - важни са фактите, а не какво пишеш ти.
    До момента, всички без Apple са обявили тазгодишните си флагмани. Ясно видимо е, че подобно съотношение екран / преден панел на пазара няма да има.
    Ако очакваш това да се случи есента, при анонса на новия iPhone, това би било много смело предположение, базирайки се на традициите на Apple при размерите. Разбира се, възможно е и да се случи, което не отменя невероятното при S8, просто ще постави и iPhone в същата графа.
    Въвеждането на екрани 5.8 - 6.4 инча в топ модели с компактни размери е изключително съществен момент, не разбирам на какво се основаваш при пренебрегването му.

    Когато пишеш - базирай се на данни моля, а не на необосновани предположения. Вариантите са 2 - или не си запознат с характеристиките на новите флагмани. Или си, но държиш да си напреки без доводи...

    ПП - Къде да ги питам колегите - с писмо, по телефона? Има тема - всеки е свободен да изрази впечатленията си. Дотук по темата са взели отношение трима, с мен и теб в това число.

  17. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #119

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Голям дисплей, но при наличието на мижава батерия всичко се обезсмисля.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #120

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Голям дисплей, но при наличието на мижава батерия всичко се обезсмисля.
    Емиии, въпрос на оптимизация и на хардуера, и на софтуера.
    Батериите реално запазват капацитета - S8 като S7, S8+ като S7 Edge.
    Наистина, екраните са много по-големи и трябва да потребяват повечко. Хардуерът... сигурно ще харчи малко по-малко. Android 7 - със сигурност ще е оптимизиран.
    Като финал - ще е по-зле от S7, ще е по-добре от S6 най-вероятно.
    Няма пълно щастие, но факт е, че тазгодишните флагмани - Самсунг - 3000 / 3500mAh, G6 - 3300, P10 - 3200,

    Освен всъщност Xiaomi Mi 6 - Snapdragon 835, Android 7 и 4000mAh с 5.2 инча - това животно ще дяни дълго.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 13:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 11:40

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе