Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 248

Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #181

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Galaxy Fold 2, втори Samsung сгъваем следващата пролет?

    Според няколко производители на компоненти в индустрията за смартфони, събрани от корейската медия The Bell , Samsung вече подготвя наследника на Galaxy Fold за излизане през април 2020 г.
    Не, марката не иска да пуска мобилен сгъваем на всеки шест месеца, просто първият модел също беше излязъл през пролетта на тази година, но се забави. Корейската компания не иска да повтори това забавяне в дългосрочните си планове.
    Носещ кодовото име "Bloom", този нов смартфон не изглежда все още с окончателен дизайн, тъй като лицата, които вземат решения в Samsung, се колебаят между компактна версия мобилен начин за разтягане и друг, предлагащ по-голям екран в режим на таблет , като първия Galaxy Fold (вижте 3D изображения на линка по-долу, направени от Lets Go Digital).
    https://nl.letsgodigital.org/smartph...bare-telefoon/


    https://nl.letsgodigital.org/smartph...screen-camera/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-10-19 в 19:54.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #182

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Samsung Galaxy Z Flip - First Hands On Video
    https://twitter.com/BenGeskin/status...605056&ref_url

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #183

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Ето какво представи Samsung днес.
    Introducing the Samsung Galaxy S20: Change the Way You Experience the World

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #184

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Искам да попитам уважаемите Ценители на Марката, как ще се транспортира новият им "флагман", с този лепнат комарник отзад, на снимката така, че да не се повреди / надраска някоя от камерите? Или моделът не е точно мобилен?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #185

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Зависи кой ще е новият флагман:
    https://www.gsmarena.com/samsung_gal...flip-10054.php

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #186

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    @dodo_pv, те и за Айфон-ите така реваха когато показаха изпъкналите им камери, исината е, че "кервана си върви, кучетата лаят". Бъди сигурен, че флагманите им ще се продават като топъл хляб, въпреки почти айфонската им цена Да не си помислиш, че съм любител на Самсунг (в лагера на нахапаните съм) но ако трябва да бъдем честни, тази година сложиха в телефоните си добри дисплеи (120 херца), страхотни камери и най-накрая добри батерии.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #187

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Стенли, ясен ми е проблема, има две страни: тъпи (неинформирани) потребители и вакуум в предлагането на висок клас апарати. Проблемите са взаимно свързани.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #188

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    За първото не съм сигурен. Изключвайки "кифльоците" от всички полове, останалите хора които дават над 2к за телефон са достатъчно наясно защо ги дават. И нека не даваме примери с "перфектните" китайци на "много" по-евтина цена.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #189

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    И аз не бях доскоро сигурен, но се убедих, когато започнах да чета различните ревюта и обърнах внимание на начина за оценка на устройствата. Те биха могли да подведат дори потребител, който не е функционално неграмотен. Бих могъл да дам много примери, но съм ограничен откъм време.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #190

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    За първото не съм сигурен. Изключвайки "кифльоците" от всички полове, останалите хора които дават над 2к за телефон са достатъчно наясно защо ги дават. И нека не даваме примери с "перфектните" китайци на "много" по-евтина цена.

    Можем да погледнем това,ако искаме.....въпреки,че тука ябълките здраво са се набутали за дисплея-цели 80$,ама нямаше как вече,дори и техните ''информирани'' фенове разбраха,че няма как да им бутат дислеи за центове.Предните модели бяха с още по-интересни цифри.Ако на някой му се търси ще намери.
    И накрая статията ...:
    ''За сравнение, производствената стойност на една бройка от Galaxy S8 е 307,50 долара, което е значително по-евтино.''

    Ама не казва,че и S8 e значително по-евтин за клиента.А и не знам коя цена са взели на дисплея на S8,защото в началото неговия и на S7 edge бяха на съвсем други цени.


    https://www.economic.bg/bg/news/8/ko...-iphone-x.html
    Този пост е редактиран от cable; 13-02-20 в 11:18.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #191

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Искам да попитам уважаемите Ценители на Марката, как ще се транспортира новият им "флагман", с този лепнат комарник отзад, на снимката така, че да не се повреди / надраска някоя от камерите? Или моделът не е точно мобилен?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

    Никакъв проблем.
    И настоящият ми е с подобна "изпъкналост" - Мото G5S+ .Купува се предпазител от "закалено стъкло" само за този участък.

    А ако някой много е "приритал" има и предпазни "кутии" за такива смартфони.

    Моят съм го изпукал досега 3-4 пъти от 60см до 120 см височина без последствия.С предпазна кутия от пластмаса и гума е, защото се познавам какъв съм и "личицето" отзад с камерите и светкавицата на практика се падат малко навътре и освен на ръб няма къде другаде да се ударят като пада телефона, но дори и тогава щя трябва не просто падане а умишлен силен удар или много остър ръб който да удари точно там.

    Не съм гледал новите самсунзи, но гледах новите модели Моторола и най-вече ме интересуваше качеството на нощните снимки БЕЗ светкавица и БЕЗ осветление или с много слабо осветление и качеството на снимките направени с 48мп камера не ми харесаха -имаха дребни артефакти и назърняване и затова реших да пропусна.

    Ще гледам отново когато на дневен ред дойде смартфон с 108мп сензор за камера.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #192

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Ще гледам отново когато на дневен ред дойде смартфон с 108мп сензор за камера.

    или имаш впредвид 108 при Моторола?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #193

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Аха.При моторола.

    А и не смятам да давам пари докато този сензор не се появи в повече смартфони.И най-вече докато не видя снимки от него на напълно тъмно навън, тоест със светлина само от небето/звездите и/или луната.

    На практика като сравня "новият" сензор в камерата на моторола 48мп с настоящият(2х13мп) ми и най-вече снимките които правят на здрач/тъмно само със естествена светлина от звездите разлика почти няма и е нищожна в качеството на снимките.Просто не виждам смисъл.

    Иначе сега има моторола с 48мп за 369лв.Ма полза? Да съм "с крак" с последната мода ли? Ми не благодаря.И автомобилът ми не е "последна мода", ма над 85-90% от новият автопарк ще го "остави зад себе си" при сравнение по критериите които за мен са съществени и ме интересуват.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #194

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Аха.При моторола.

    А и не смятам да давам пари докато този сензор не се появи в повече смартфони.И най-вече докато не видя снимки от него на напълно тъмно навън, тоест със светлина само от небето/звездите и/или луната.

    На практика като сравня "новият" сензор в камерата на моторола 48мп с настоящият(2х13мп) ми и най-вече снимките които правят на здрач/тъмно само със естествена светлина от звездите разлика почти няма и е нищожна в качеството на снимките.Просто не виждам смисъл.

    Иначе сега има моторола с 48мп за 369лв.Ма полза? Да съм "с крак" с последната мода ли? Ми не благодаря.И автомобилът ми не е "последна мода", ма над 85-90% от новият автопарк ще го "остави зад себе си" при сравнение по критериите които за мен са съществени и ме интересуват.
    https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-10-pro-camera-review/

    https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-cc...camera-review/

    https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/



    https://www.gsmarena.com/samsung_gal...iew-2064p2.php
    Този пост е редактиран от cable; 14-02-20 в 10:25.

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #195

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Благодаря.

    С китайците приключих преди няколко години.

    Ще изчакам нещо "марково"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 13:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 11:40

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе