Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1

    Lightbulb РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Колеги от извесно време забелязвам и не само аз
    -следното-при водене на разговор, някьде около 43сек-той Прекьсваразпада се..
    -следва повторно набиране и Проведен разговор с времетраене около 1мин, повечето случай и под мин/ежедневни такива/ от рода /кьде си/ идвам и тн.
    Все повече се замислям за играта на наш грьб на операторите с тези отчитания на 60сек и всека друга сек да се отчита като мин.Има ли някой от вас това наблюдение, ако е забелязьл често разпадане на разговора си..

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Не е трудно да извадиш картата и да я сложиш в друг телефон, след което да пробваш как е и тогава да си правиш заключения. Това дето операторите "прецакват" клиентите е някакво поверие.

  4. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #3

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Много станаха Поверията-колега.
    Преди бях сьс смарт тел-сега с нокия/добьр клас/ ако има значение...Жената и сина сьс смарт тел и сьщия Х....й.
    Щом сьм достигнал/ли до това заключение...сьм сигурен в това....но пьк може и тел,който имаме да са дефекни....но 4бр..едва ли...

  5. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #4

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Няма смисъл да я вади и да я слага на друг телефон.Почти съм убеден, че проклетите ни мобилки са си го въвели като клауза в негласния си картел.

  6. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #5

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    1мин и 3сек- по-новите/стари правила ми е таксуват за 2мин-разговор.
    Проста сметка от моя страна ,с тези разговори в група/5бр/ и 100мин кьм тях, ми се врьзват около 30/40 разговора с продьлжителност не повечето от 1мин/за някой от тях/
    Хем ти избиват и минутите,хем после си плащаш/0,32лв/ за мин разговор.....
    -1мин и 3сек-струва 0,64ст с/д изчерпване на там подобни мин и др.
    -за 30/40 разговора с/д тези безпл.мин- направете си сметката 30/35лв сметка допьлнително.

    ПП-Избиват ни минутите тея гадове..
    Този пост е редактиран от zmeya.70; 04-08-14 в 18:09.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    И да има нещо такова... аз не виждам повод за оплакване. Говоренето стана евтино.
    Ето съвсем тривиален план Net & Call L да кажем - задължителния за 2014 г безплатен нет и 400 минути към всички за 24 лв.
    Ако приемем, че нета е дар божи, минута разговор към който и да е оператор излиза 6 стотинки. Какво повече да иска човек от безплатен интернет и тази цена на минута.
    При подобни цени направо не мога да повярвам, че някой би рискувал имиджа си с подобно дропене. Най-малкото, операторите имат куп технически персонал, който би раздул измамата при подобно картелно споразумение.
    ПП - При мен не се е наблюдавал никога подобен проблем.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Два уточняващи въпроса:
    1. Всички от къщи ли набирате, когато се случва това?
    2. Всички телефони към един оператор ли са? Кой (кои) са те?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Цитат Първоначално публикувано от zmeya.70 Виж публикацията
    Много станаха Поверията-колега.
    Преди бях сьс смарт тел-сега с нокия/добьр клас
    Nokia отдавна не са това което бяха и повярвай ми - не са вече добър клас.
    Нека позная Win8 mobile - провери си настройките и пак пиши.

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #9

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Два уточняващи въпроса:
    1. Всички от къщи ли набирате, когато се случва това?
    2. Всички телефони към един оператор ли са? Кой (кои) са те?
    1-Не се набира само от вкьщи....
    2-да кьм единия по-често/този който се ползва по-често/ от др.оператор по-рядко

    нокиата,както казах е от по-старите и изпипани за мен техники/5630xpres muzik/ДР-Тел-xperia,huawei
    Имам и др-тел /ериксон/ на др оператор-проблема е много рядко

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #10

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    На мен не ми се е случвало/мтел/,на жената и щерката също/мтел/Сина-и той/супербоб/

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Имаме 10-ина карти към Виваком - никога не съм забелязал такова нещо....нито някой друг от семейството.
    Този пост е редактиран от Pat; 05-08-14 в 10:04.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    точно тези Xpres music ме впечатлиха навремето - много корави телефони наистина.
    Но това ми прилича по-скоро на проблем с клетката, защото няма как да има проблеми с различни карти и телефони .

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    точно тези Xpres music ме впечатлиха навремето - много корави телефони наистина.
    Но това ми прилича по-скоро на проблем с клетката, защото няма как да има проблеми с различни карти и телефони .
    Ами то и аз за клетката си помислих и за това зададох въпросите си.
    Нещо ми е много съмнителна цялата работа...

  17. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #14

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Може и това да е проблема.....снощи от 6 разговора нито ведньж не прекьснаДано...

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #15

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Един приятел също се оплака, че му прекъсва откакто е с Galaxy S5. Преди беше с четворката и нямаше такива ядове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с видео разговори по Skype
    От ViK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-07, 14:30
  2. Отговори: 12
    Последно: 18-10-07, 13:06
  3. Изчезват ми субтитрите точно след 1мин.DVD Samsung HT-TP75
    От Ciclop във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-07, 12:06
  4. Странно разпадане на RAID-1 масив
    От MitkoS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-07, 18:04
  5. Безплатни разговори в мрежата на Mtel?
    От G_R_U във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 71
    Последно: 20-09-05, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе