Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 188
Like Tree35Одобрявам

iPhone

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,532
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-10-23 в 23:38.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    13
    #152

    Отговор: iPhone

    А какво и е на 13? Това ,че за теб не е ок,,си е твой проблем,не го вменявай и на другите. Теб като ти харесва,карай и на 4...Нали затова е форума,за взаимопомощ,не за натякване на свои си прищевки.За мен примерно си е ОК.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #153

    Отговор: iPhone

    Остави го hristoslav, той просто се грижи да пълни да пълни форума с безсмислени неща извън ТВ раздела.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    13
    #154

    Отговор: iPhone

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Остави го hristoslav, той просто се грижи да пълни да пълни форума с безсмислени неща извън ТВ раздела.
    Не беше за hristoslav, а за КОД.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,532
    #155

    Отговор: iPhone

    Apple ще направи отделен App Store за Европа до началото на март, за да позволи изтегляне на приложения от магазини на трети страни
    До 7 март 2024 г


    Apple се готви да раздели App Store "на две" през следващите седмици преди исканията на Европейския съюз, които ще принудят Apple да разреши изтегляния от трети страни в региона, съобщава Марк Гърман от Bloomberg.

    Гурман обясни, че Apple се готви да направи промени в App Store в ЕС, за да го приведе в съответствие с предстоящия Закон за цифровите пазари (DMA) в региона. Apple изглежда планира промени през следващите седмици, за да се съобрази с новите законови изисквания, включително отделяне на EU App Store от останалия свят. Крайният срок, в който Apple трябва да се съобрази с новия закон, е 7 март, така че компанията разполага с малко повече от седем седмици, за да приложи промените.

    Миналата седмица главният изпълнителен директор на Apple Тим Кук се срещна с ръководителя на антитръстовия комитет на Европейския съюз Маргрете Вестагер в Apple Park. Вестагер напомни на Кук за предстоящия ангажимент на Apple да позволи на потребителите да инсталират магазини за приложения на трети страни и да инсталират приложения от източници, различни от App Store.

    Apple също ще трябва да предостави на разработчиците възможност да популяризират своите предложения извън App Store и да използват системи за плащане на трети страни. Очаква се DMA да принуди Apple да направи редица значителни промени в App Store, FaceTime и Siri в Европа.
    https://www.macrumors.com/2024/01/12...titrust-chief/

    https://www.macrumors.com/2024/01/15...-split-in-two/

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #156

    Отговор: iPhone

    Здравейте, понеже от Нова година съм с 15,мислех да спомена някой мои мнения за телефона. Но преди това,реших да погледна мненията назад,понеже не бях в течение скоро.Направи ми впечатление нещо и засега се отказвам.Колегаta to6ko преди мен е баннат ,според мен за нищо,освен ако няма изтрити постове,които аз не виждам.При това положение,не виждам смисъл да рискувам бан,и ще се въздържа от коментар в темата. Aко някой има информация,моля да я сподели ,дори и да е на лични,защото напоследък зачестиха такива неща и съответно много потребители се страхуват,включително и аз.Моля и колегата Hristoslav2,като следящ отблизо темата да даде своето мнение.Хубава вечер. Иначе 15 си заслужава,поне според мен,много добро държане,засега поне.Толкова от мен на тоя момент.
    Този пост е редактиран от silviqcvetkova; 17-01-24 в 19:49.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,883
    #157

    Отговор: iPhone


    Ми спазвай си правилата на форума. Напиши си мнението за дадена техника/софтуеър и т.н. , а не за участник във форума без значение от неговия статус, и никой няма да те баннва!
    Хубава вечер и на вас.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #158

    Отговор: iPhone

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията

    Ми спазвай си правилата на форума. Напиши си мнението за дадена техника/софтуеър и т.н. , а не за участник във форума без значение от неговия статус, и никой няма да те баннва!
    Хубава вечер и на вас.
    Точно защото искам да ги спазвам,няма да напиша коментар на този етап,защото явно тук правилата не играят...Каквото и да значи това...Можеш ти да напишеш коментар,щом си толкова смел.Хубава вечер ти пожелавам,и успех

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,575
    #159

    Отговор: iPhone

    Какви са тия параноични глупости? Близка връзка усещам с въпросния Тошко.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #160

    Отговор: iPhone

    Тази тема отдавна е мъртва. Някой ще пише нещо хубаво за това което ползва и камара андроидаджии ще скочат да обясняват как ползвателите на нахапаните сме малоумни.
    CubanLinx одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,532
    #161

    Отговор: iPhone

    ЕС отново победи Apple. Компанията ще отвори достъп до NFC на iPhone за разработчици на трети страни, заобикаляйки Apple Pay и Wallet
    Само в ЕС


    Apple продължава значително да променя правилата си поради новите закони на ЕС. Следващото е NFC.

    ЕС отново победи Apple. Компанията ще отвори достъп до NFC на iPhone за разработчици на трети страни, заобикаляйки Apple Pay и Wallet
    създаден от DALL-E
    Компанията обяви, че се съгласява да предостави на трети страни разработчици достъп до NFC модула на iPhone. Тоест собствениците на iPhone ще могат да използват приложения за електронни портфейли на трети страни с активен NFC.

    Интересното е, че Apple изчака до последния момент. Разследването на антитръстовите органи на ЕС започна преди четири години. Вчера Европейската комисия публикува документ, който изисква от Apple да обясни ограниченията за достъп до NFC. Веднага след това Apple заяви, че е готова да направи това, което иска Европейската комисия.

    В нашите текущи дискусии с Европейската комисия ние се ангажирахме да предоставим на разработчиците трети страни в Европейското икономическо пространство възможност, която ще позволи на техните потребители да извършват безконтактни плащания чрез NFC от техните приложения за iOS, отделно от Apple Pay и Apple Wallet

    Струва си да се отбележи, че Apple обещава да направи това само за жителите на ЕС. Нека ви напомним, че това важи и за въпроса за възможността за инсталиране на приложения от магазини на трети страни - това също ще се появи само за потребители от Европейския съюз, тъй като други страни не са приели подобни закони. Въпреки че, по примера на ЕС, те могат да направят това.

    https://www.wsj.com/tech/apple-commi...e-pay-0ba28aaf
    https://www.theverge.com/2024/1/19/2...nion-antitrust
    https://ec.europa.eu/commission/pres...l/en/ip_24_282

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2023
    Мнения
    13
    #162

    Отговор: iPhone

    Колеги, кажете откъде да купя оригинално зарядно за Айфон 11 ?
    Бях взел едно от емаг за 50лв ,уж "оригинално",но но според мен бе по-скъпо менте и то естествено след 1 месец просто спря да работи.
    За зла участ жената изхърлила гаранцията и кутията и сега трябва да купувам ново.
    Временно го зареждам с едно 20W от Моторола и то уж оригинално и зарежда ок,но чета,че уж трябвало оригинално.
    Та какво ще ме посъветвате.Айфон ползвам отскоро.
    Този пост е редактиран от petkopetrovre; 01-02-24 в 05:52.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    675
    #163

    Отговор: iPhone

    Оригиналното зарядно няма как да го сбъркаш. Продава с в малка добре запечатана кутийка. Има и такива без кутии, което им сваля цената, но пак са оригинални. Магазини бол, например iStyle. Но там цената е по-висока и според мен е безмислено да се плащат такива пари. В мага също има оригинални зарядни и предполагам може да се вземе на промо. А това, че трябва да е непременно оригинално са пълни глупости. Всяко едно читаво зарядно върши работа, без значение от марката. Просто избягвайте разни китайски недоразумения за левче. Там със сигурност може да има проблем.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2023
    Мнения
    13
    #164

    Отговор: iPhone

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Оригиналното зарядно няма как да го сбъркаш. Продава с в малка добре запечатана кутийка. Има и такива без кутии, което им сваля цената, но пак са оригинални. Магазини бол, например iStyle. Но там цената е по-висока и според мен е безмислено да се плащат такива пари. В мага също има оригинални зарядни и предполагам може да се вземе на промо. А това, че трябва да е непременно оригинално са пълни глупости. Всяко едно читаво зарядно върши работа, без значение от марката. Просто избягвайте разни китайски недоразумения за левче. Там със сигурност може да има проблем.
    Кое такова зарядно би препоръчал ? Да е читаво и да е по-евтино от Айфон.20W ли трябва да е?
    Кабел не ми трябва,само адаптор.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    675
    #165

    Отговор: iPhone

    Ето едно читаво зарядно:
    https://dice.bg/baseus-super-si-usb-...yal-item49098/
    Давам само пример, има много подобни. Марката е читава, срещал съм американски тубъри да я препоръчват (рекламират).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. iphone 5SE
    От fXOrange във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 28
    Последно: 07-02-16, 22:28
  2. iPhone 6
    От hristoslav2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-14, 14:43
  3. iphone 4S
    От maroon във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-11, 09:00
  4. Продавам iPhone 2G 8GB
    От vla във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-11, 13:04
  5. iPhone 3G
    От Bvlgari във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 18-09-08, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе