Резултати от 1 до 3 от общо 3

hama_"Digital" USB Car Charger, 3.4А проблем?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    2
    #1

    hama_"Digital" USB Car Charger, 3.4А проблем?

    Здравейте,
    Днес си купих на промоция от голяма верига за техника това "умно чудо" на китайската техника и вече ме изнерви
    Имал уж някакъв чип, оптимизизащ заряда според телефона и други такива измишльотини. А и цената от 20лв. ми се стори добра.

    Молбата ми е, ако някой друг си го е купил, да ми напише с две думи така ли трябва да се държи (което ме съмнява) или да го връщам утре!

    Зарядното има два изхода - 2,4 и 1А съответно. Включих HTC Desire 516 с оригиналния му HTC USB кабел в 1A и започна да зарежда. Извадих само кабела и го преместих на 2,4A - дисплеят на зарядното изгасна и не светна, докато не го извадих от USB. Същото стана и само с кабел, без да е включен телефона.omegle xender
    Намерих още един smartphone с оригинален USB кабел, както и един от комплект на Energiser. Включих HTC с всеки от кабелите в 1А - работи, добавих другия smartphone в 2.4A - двата се зареждат. Тъкмо се зарадвах и реших да разменя само телефоните и започнаха безкрайни рестарти на на зарядното. Докато не го изключих от запалката (демек cold restart). След това пак си заработи нормално. После само с втория smartphone и кабела на Energiser - 2.4А - ОК, включвам в 1A - restart, пак в 2,4А - изгасна дисплея на зарядното. Тръгва само след изключване от запалката. Накрая HTC - то блокира и приключих с тестовете.
    Уточнявам, че всичките USB кабели са изправни, като в момента зареждам телефоните, свързани посредством тях с AC адаптеритe.
    Този пост е редактиран от LavenderBirch; 29-05-21 в 10:46.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #2

    Отговор: hama_"Digital" USB Car Charger, 3.4А проблем?

    Да беше написал точния модел на зарядното!
    Ако е това със сините цифри на дисплея, показващ напрежението в системата на автомобила и си го купил от З, направо го връщай.
    Направих тази грешка с такова авто зарядно преди 5 години, загубих 2 дни да тествам с Moto същия HTC на 3 различни автомобила и резултатът беше постоянно и стабилно негативен.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2022
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: hama_"Digital" USB Car Charger, 3.4А проблем?

    Цитат Първоначално публикувано от LavenderBirch Виж публикацията
    Здравейте,
    Днес си купих на промоция от голяма верига за техника това "умно чудо" на китайската техника и вече ме изнерви
    Имал уж някакъв чип, оптимизизащ заряда според телефона и други такива измишльотини. А и цената от 20лв. ми се стори добра.

    Молбата ми е, ако някой друг си го е купил, да ми напише с две думи така ли трябва да се държи (което ме съмнява) или да го връщам утре!

    Зарядното има два изхода - 2,4 и 1А съответно. Включих HTC Desire 516 с оригиналния му HTC USB кабел в 1A и започна да зарежда. Извадих само кабела и го преместих на 2,4A - дисплеят на зарядното изгасна и не светна, докато не го извадих от USB. Същото стана и само с кабел, без да е включен телефона.omegle xender
    Намерих още един smartphone с оригинален USB кабел, както и един от комплект на Energiser. Включих HTC с всеки от кабелите в 1А - работи, добавих другия smartphone в 2.4A - двата се зареждат. Тъкмо се зарадвах и реших да разменя само телефоните и започнаха безкрайни рестарти на на зарядното. Докато не го изключих от запалката (демек cold restart). След това пак си заработи нормално. После само с втория smartphone и кабела на Energiser - 2.4А - ОК, включвам в 1A - restart, пак в 2,4А - изгасна дисплея на зарядното. Тръгва само след изключване от запалката. Накрая HTC - то блокира и приключих с тестовете.
    Уточнявам, че всичките USB кабели са изправни, като в момента зареждам телефоните, свързани посредством тях с AC адаптеритe.
    Намерих друг смартфон с оригинален USB кабел, както и един от комплект Energiser. Включих HTC с всеки кабел на 1A - работи, добавих другия смартфон на 2.4A - и двата зареждат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 14
    Последно: 28-05-18, 15:08
  3. hama_"Digital" USB Car Charger, 3.4А проблем
    От Gena_bs във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 16-08-16, 01:00
  4. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе