Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

SonyEricsson T68i

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #16

    SonyEricsson T68i

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Caesar

    Абе,може да се поспори кой,какъв специалист е.Имам съвсем скромен Ericsson R320s,който един ден просто загуби обхват.Занесох го в сервиз на Мобилтел...."голема грешка".След една седмица мотане,техника,който ми го върна ме посъветва да си купя нов,защото този бил непоправяем.Същия ден ми оправиха телефона срещу 18лв. за 3 часа при някакъв"БАй Боре-тенекиджията".Нищо не искам да кажа,но телефона работи вече 5-ти месец без грешка.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Общо взето и аз имам подобни впечатления. Занесох телефон за ремонт в реномиран сервиз - "голяма борба падна, ама нищо не стана"! След това го занесох на препоръчан Бай Боре и резултата беше на лице! И в двата случая "Всяко правило си има изключение!"

    <hr noshade size="1">

    <font color="red">PS

    Между другото някой знае ли как се маха втория ред с надписа на оператора на SonyEricsson Т68i?</font id="red">

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #17

    SonyEricsson T68i

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Общо взето и аз имам подобни впечатления. Занесох телефон за ремонт в реномиран сервиз - "голяма борба падна, ама нищо не стана"! След това го занесох на <font color="red">препоръчан Бай Боре </font id="red">и резултата беше на лице! И в двата случая "Всяко правило си има изключение!"

    <hr noshade size="1">

    <font color="red">PS

    Между другото някой знае ли как се маха втория ред с надписа на оператора на SonyEricsson Т68i?</font id="red">



    <div align="right">оргинално мнение на Daskala</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Така де...като знаеш с какъв човек си имаш работа може да му се довериш, ама на непознат "майстор" както съм писал не е хубаво да си го даваш!

    Аз имам смесени чувствам към МТел-ския сервиз, но преобладават добите такива.Не седя всеки ден там та да гледам какво правят и как го правят, но случаите на които съм бил свидетел показват, че работят що годе добре!Аз лично само там си нося телефоните, моите и на родата та за сега имам оплакване сано от една моторола дето и направиха ремонт за 40лв и пак след 2 месеца даде пак същия дефект.

    Другите сервизи незнам как е.Виждал съм как се работи в Germanos и не ми хареса много та не бих посмял да си оставя телефона там!

    Работят все едно че поправят детски играчки - немърливо.

  4. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #18

    SonyEricsson T68i

    В предишния пост зададох едно въпросче:

    <font color="red">Между другото някой знае ли как се маха втория ред с надписа на оператора на SonyEricsson Т68i?</font id="red">

    На Siemens-ите се правеха разни магийки ... А на този телефон? [8)]

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #19

    SonyEricsson T68i

    Е и на Нокия-та си има магиики по въпроса, но за SE от доста форуми се пита това и никой не може да каже как!

    Та исках да кажа, че щом не си получил отговор явно не знаеме!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Sony ericsson t68i ???
    От Fluffy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-05, 23:59
  2. Software за SE T68i ...
    От Daskala във форум Поддръжка
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-04, 06:35
  3. SONY-ERICSSON T68i
    От mmaks във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 13-08-03, 23:13
  4. T68m i T68i-razliki
    От bwana във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 19-12-02, 12:04
  5. Sony-Ericsson T68i
    От BobyTT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 22-10-02, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе