Резултати от 1 до 4 от общо 4

Спешна нужда от помощ Т300

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    1
    #1

    Спешна нужда от помощ Т300

    Здравейте, значи имам Сони Ериксон Т300 взех си кабел за РС, оба4е имам проблем да вържа телефона. Уж всичко е наред оба4е не мога да се конектна с него, ако някой може да даде някаква идея по вапроса ще бъда много благодарен. Някой ми каза че този модел само чрез инфраред може да се варже с РС, но нещо не ми се вярва. Ако някой случайно има такъв телефон и го е връзвал с кабел към РС моля да помогне.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #2

    Спешна нужда от помощ Т300

    Т 300 може да се върже с data кабел към РС. Почти сигурно е, че е виновен кабела или порта на РС-то. Аз също имам SE, но не Т 300. При мен кабела беше без изписана фирма и производител и не работеше. Евтиното винаги излиза скъпо!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #3

    Спешна нужда от помощ Т300

    ebi go v kabela, imash infra red, polzvai nego... Az sum s T310 i nyaam problemi prez infra red-a s Win XP

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Спешна нужда от помощ Т300

    Провери дали е правилно инсталиран софт-а!

    Ако използваш SonyEricsson-ски софт трябва задължително да имаш инсталиран PhoneMonitor и след него вече другите програми!

    Аз ти препоръчвам за качване на всякакви благинки да ползваш MyPictures в него има опция за испращане на файлове - всякакви файлове към телефона.

    Ако си сигурен, че всичко ти е прабилно инсталирано И НАСТРОЕНО, пробвай кабела на друго PC и ако и там не бачка бързай да го върнеш!



    Успех

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешна нужда от съвет за избор на фотоапарат.
    От stef_master във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 20-02-14, 18:54
  2. Отговори: 0
    Последно: 19-06-12, 10:42
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-06-12, 10:22
  4. Имам нужда от спешна помощ!
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-04, 09:10
  5. Спешна нужда от съвет?
    От newuser във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 04-09-03, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе