Резултати от 1 до 15 от общо 15

Какъв GSM да си купя?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    Какъв GSM да си купя?

    Колебая се между Nokia 7210 i 6610 ,7210 ми харесва повече на външен вид , а доколкото знам като функции са почти идентични със 6610.Ако някой има други предложения да казва.Нов телефон до 450 лв.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Какъв GSM да си купя?

    За малко повече ще си купиш Sony Ericsson T610, а за същите пари можеш да си купиш Alcatel OT 735 от МТел който също е доста от горе [] Също за малко отгоре можеш да си купиш и Motorola E365 ...

    За 450 лева - Аlcatel OT 735

    За 450 + 30-50 лева - Sony Ericsson T610 или Motorola E365

    Гледам че си се спрял на двете Nokia-и ... ако си фен на марката ти предлагам 6100 но и тя е идентична на другите две. Марката няма модел който да е еквивалентен на тези които ти предложих на тази цена ...

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    Какъв GSM да си купя?

    Аз съм за алкатела, но ако твърдо искаш да е Нокия ти препоръчвам 6610.То най-сериозната разлика между тези нокии е дизайна, а мен дизайна на 6610 ме кефи най-много от другите.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #4

    Какъв GSM да си купя?

    Аз пък гласувам за 7210 от нокиите.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Какъв GSM да си купя?

    Motorola E365 за 445 лева вече в gsm4you.com - http://gsm4you.com/shop/product_info...roducts_id=103 ,но не знам дали е с ДДС. Не успях да намеря каде пише. Доставката за Софиа е безплатна ! Гаранцията е 9 месеца ... ако е с ДДС мисля че доста добра оферта [] !





    Мисля че Nokia-те отпадат доста бързо при тази "конкуренция" [^]

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    Какъв GSM да си купя?

    Реших да си взема 7210 останалите телефони не ми допадат като външен вид , а снимките не ми харесват , само тези които могат 640x480 ми харесаха.Сега отивам до магазина за 409 лв да го купя нов с 12месеца гаранция и още един черен панел.Искам да благодаря на всички които изказаха мненията си по темата.Весели празници!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Какъв GSM да си купя?

    Весели празници, весело и безаварийно ползване на телефона, макар и да мисля че не е най-добрия избор ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    30
    #8

    Какъв GSM да си купя?

    Искам да сравня Е365 с Панасоник ГД 87 понеже знам 4е 87 има инфрачервен порт . Кое от двете да взема ,имайки предвид 4е не съм претенциозен относно перфектно качество на снимките !(Важното е баща ми да престане да се гъзари с тоя 87 а аз да седя като пън с Моторола Т720 и да гледам тъжно[8D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Какъв GSM да си купя?

    Еми снимките [^] GD87 има супер малка резолюция на снимките, а при E365 е 640x480. Ако ще купуваш нов телефон ти предлагам да кажеш до колко пари така че аз и който друг иска да ти дадем савет точно какъв ...

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    30
    #10

    Какъв GSM да си купя?

    Ами аз съм си стеснил избора до Sharp GX 1 и Motorola E 365 . Обаче кой от двата .Алтернативния Алкател ОТ 735 не ми вдъхва доверие а Т610 ми изгърмя в ръцете и не искам да чувам за Сони Ериксон докато съм жив.Нокиа ненавиждам така че кой от двата които аз съм избрал да си купя Ето помагай

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #11

    Какъв GSM да си купя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами аз съм си стеснил избора до Sharp GX 1 и Motorola E 365 . Обаче кой от двата .



    <div align="right">Originally posted by TIMEX*-*05/01/2004*:* 08:44:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">да си чувал за уредби АДИДАС ?!?!? шарп нкога не са правели ка4ествени телефони /сравнение с по големите телекомукационни компании/ вземай моторолата ще останеш доволен !!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Какъв GSM да си купя?

    Точно този модел - GX1 мисля че не е много добар. А иначе Sharp имат страхотни модели ! Май наистина най-добре да земет Е365 ...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    19
    #13

    Какъв GSM да си купя?

    Моторолата е железен телефон, плюс това не правят сладникави модели /като сименса/ и прехвалени като Нокия.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #14

    Какъв GSM да си купя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Моторолата е железен телефон, плюс това не правят сладникави модели /като сименса/ и прехвалени като Нокия.



    <div align="right">Originally posted by meduna*-*05/01/2004*:* 21:48:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    а c350 какъв е?! [8D][B)]

    това е най-прехваления и най-сладникавия телефон за който съм чувал - е поне според мен [^]

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Какъв GSM да си купя?

    Напълно съм сагласен с мнението на Pa3KaTaH, в последните няколко месеца поради рекламите C350 беше хвален от много хора и е може би най-купувания модел в България, като същевременно за същите пари има много (на брой) много по-добри телефони ...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв рутер да си купя ?
    От Binq във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 24-11-09, 16:16
  2. Какъв климатик да си купя?
    От tod_ton във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 24-08-08, 14:52
  3. Какъв климатик да си купя?
    От PifchoBG във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 06-08-08, 00:35
  4. Какъв климатик да си купя?
    От peshew във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 32
    Последно: 20-12-07, 15:35
  5. Какъв климатик да си купя?
    От muradferad във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 26-11-07, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе