Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 309

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #151

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Защитата се осра.....пак проспаха. Добре че вратаря спаси.


    Минев за пореден път безсмислено фаулира противникови играчи.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-10-14 в 23:24.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #152

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Аз съм вече в прединфарктно състояние ... Страхотноооо!

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #153

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Страхотни са момчетата от Crazy forest !!! Нека играят по този начин -сърцато!Ясно е срещу кой играят и че това е най-титулуваният отбор на планентата.Харесва ми надменното им поведение Точно такова поведене доста често играе лоши шеги на такива гелосани п......та като онова с N7. Бил, казват шампион НЯКАКЪВ?!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #154

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Базел води на Ливърпул с 1:0...
    А съдията...а да и страничният също, подпряха Реал - с дузпи и засади.
    Жалко, Лудогорец играха напълно равни с Реал, но и тях изтърваха като Ливърпул.
    Все пак това е успех - още една крачка напред в играта им. Силен отбор - спор няма.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #155

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Това ли са страхотните и силни Реал - видяхме ги. Поредният съдийски отбор. Само Владо Стяонов остана без картон май.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #156

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Като за отбор "без история" се представиха мноооого добре. Аз се гордея с момчетата, за вас не знам.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #157

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Страхотни са момчетата от Crazy forest !!! Харесва ми надменното им поведение
    Радвам се, че наистина се вижда проблема в Лудогорец.
    А вече дали на някой му харесва това е друг въпрос, на мен лично не ми допада. Нито поведението на отбора и звездите му, които като че ли не разбират нивото си и изпадат в странни състояния, когато са надиграни, нито на собственика и треньора, които се изтъпанчват и обясняват как отборът е класа над Базел, на нивото на Ливърпул и ще се бори за второ или трето място в групата си в ШЛ.
    Какъвто отбора, такива и феновете - надменни , сега ще се започне с неглижиране на целия отбор на Реал, начело с Роналдо и обяснения как видиш ли са на нивото на разградските звезди
    Втората дузпа, за която Сокачев орева света наистина беше измислена, но никой не си спомня, че минути преди нея отмениха кристален гол за Реал след несъществуваща засада...
    Като цяло, пореден мач с ултра късмет за Лудогорец. Оборотите в Реал бяха меко казано ниски, второто полувреме ги мързеше да се мръднат по терена, но това не им попречи да съберат 10-ина голови положения, които дали ще влязат или не е въпрос на късмет според мен, а не на майсторлък.
    Мачът спокойно можеше да свърши 6:2 да кажем, така че аз отчитам резултата 2:1 като максимума, който можеше да се извлече от този мач. Реал е голям отбор и в мачове с малки дразнители като нашия отбор играе толкова, колкото е необходимо. Това естествено може да доведе понякога до странни резултати, до равенства или даже загуба, но... не е нещо, което кралския клуб не може да си позволи - все пак целта е да е първи в групата, а не да се доказва на куцо и сакато с двуцифрени резултати.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #158

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Никой не оспорва класата на Реал.Лудогорец струва 20 милиона, а Реал 500 милиона.НО съдийството снощи беше тенденциозно.Кога да попитам аз се е случвало да се дават 2 дузпи в първите 20 минути на един мач ,особено след като големия фаворит с гелосаните педалчета започват да стават мноого нервни и са с гол пасив?!Няма кой да пусне някакви си селяни да бият.Че от какъв зор ще ги оставят да бъдат и равни на големия Реал?!Гордея се с тези момчета -Лудогорец!Играха сърцато и се раздадоха на терена.А късмета ,късмета е изкуство! Казваше един умен човек

    - - - - - - - - - -

    Детенце влиза в спортен магазин и иска да си купи фланелка на Реал Мадрид.Каква я искаш-на вратар,защитник или нападател?Пита продавача-На съдия -отвръща детето

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #159

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Никой не оспорва класата на Реал.
    Ти... сериозно ли???
    Странен начин за признание си избрал

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    гелосани п......та като онова с N7. Бил, казват шампион НЯКАКЪВ?!
    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Поредният съдийски отбор.
    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    големия фаворит с гелосаните педалчета започват да стават мноого нервни
    Да, Лудогорец струва 20 милиона, Реал - 500, Ливърпул - 200, Базел над 50. Добре е Домусчиев, Лудогорец и феновете на разградчани да не забравят това.

    Поредното нахално изказване на Домусчиев:
    Един от големите проблеми при нас сега ще бъде как да накараме футболистите си да приемат за еднакви мачовете в Европа и тези в България.
    Това изказване е явно по повод това, че отборът му беше надигран на 100% от Левски и загуби напълно заслужено.
    А дали му минава през ума, че ситуацията е напълно същата и един от големите проблеми на отбори като Реал и Ливърпул е да накарат футболистите си да приемат Лудогорец като реална заплаха в мачовете помежду им
    Странно е да говориш за подценяване на Левски от Лудогорец и да не споменеш подценяването на Лудогорец от големите във футбола, което води до почетни загуби, а не до разгроми...

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #160

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Пожелавам повече български "селски" отбори в Евротурнирите, по-малко Левски/ЦСКА ...

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #161

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Никой не забравя цената на Лудогорец... и на Реал. Но футбола който показаха ми хареса! Крис отдавам негативното ти настроение към Лудогорец на завистта, че не бе това твоя отбор а някакъв провинциален клуб... Извинявай но не ти прави чест такива коментари и да се опитваш да омаловажиш и принизиш представянето на Лудогорец! И къде видя тази надменност не ми стана ясно? Аз му викам кураж и самочувствие но въпрос на гледна точка явно!

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #162

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Уххх мислех си да напиша на Код кво мисля , ма ша се засегне .... та аз му пожелавам софийските "грандове" да почнат да творят история както Лудогорец я прави в момента.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #163
    Каква чест Иво те гони във футболното фенство? Хайде стига с тези напудрени, "различни" нагласи.
    Поредното истинско нещо, което модерния морал се опитва да прецака.
    Надменността е видяна не само от мен. Ако не я виждаш... надали аз мога да ти я покажа. Тя е във всичко - в собственик, във футболисти.
    Почнаха силно да ми писват рефрените за българските обединители - не се отнасяйте - това е клубен футбол с цялата му специфика.
    Ако наистина трябва да се намесва "честта" в разговора, то въпрос на чест е да подкрепяш твоя отбор, независимо от моментното му състояние, а не бизнеса от Разград! Да ти имам разбиранията за чест.
    Тук неколкократно Реал бяха обявени за зализани педали, което се оказва, че не е проблем, но изказването на мнение, че селските пръчки от Лудогорец са на светлинни години от зализаните педали било въпрос на чест, айде няма нужда.

    На мен също ми хареса показаното от Лудогорец, пиша против мнения, които обиждат Реал и виждат причината за достойната загуба в съдията, а не в разликата в класите, която е толкова голяма, че не може да бъде изцяло стопена с подценяване.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #164

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Ами аз видях момчета събрани от къде ли не да играят футбол който ми допада! И тези момчета играят в Български макар и клубен отбор и пълнят стадиони! Почувствах се готино и им се радвам - това е! Ако можеше Крис да погледнеш през моите очи играта им без да си пристрастен щеше да разбереш, че реакцията ти не е справедлива спрямо Лудогорец... Иначе за Реал и коментарите по намазания Роналдо ми са смешни и не им отдавам значени и всеки знае, че те са доказан гранд - няма какво да се коментира дори!

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #165
    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Уххх мислех си да напиша на Код кво мисля , ма ша се засегне .... та аз му пожелавам софийските "грандове" да почнат да творят история както Лудогорец я прави в момента.
    Стенли, това сме го коментирали вече.
    Аз пожелавам на Лудогорец фенове като мен, които се интересуват и милеят за него в моментите, когато не "пише история". Това е смисъла на клубния футбол. А не отбори като да кажем ПСЖ или БГ аналога Лудогорец в момента.
    Софийските грандове, надявам се няма да отричаш са творили история, не по-безинтересна от успехите на Лудогорец.
    Напълно нормално е след време пак да го направят, не ги мисли тях.

    Иво.. Лудогорец не е толкова евтин отбор, колкото ти изглежда
    Някак определението "момчета, събрани откъде ли не" не се вързва за един от най-скъпите БГ отбори, за цялата ни история. Нека да не бъркаме подхода на Литекс, които наистина направиха революция с подбора и развитието на играчи за без пари и това, което прави Домусчиев.
    Прочети и интервюта на собственика за този мач, миналия с Ливърпул, по-миналия със Стяуа - не виждаш надменност?
    ПП - отдаваш мненията ми на "завистта" че това не е моя отбор. Разбира се! Не отричам това. Ако играе моя отбор, няма начин да съм обективен. В случая, според мен много народ припозна временно Лудогорец като своя отбор и започна да вярва, че той е на нивото на "зализаните". Така че не виждам проблем с обективността ми в завистта, напротив.
    А коментарите за Реал ако са ти смешни - погледни писаното в темата преди моя пост, можеше да обърнеш внимание на изказалите се..

    Като финал, за мен е абсурдно някой да вменява вина на друг, защото видиш ли не поддържа и не изпада в захлас по български клубен отбор, когато той играе в международни турнири.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе