Страница 13 от 21 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 309
Like Tree130Одобрявам

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #181

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Хе-хе ...
    ...големи терци сте.Някои сте майорни ...

    В Лудогорец доста българи виждат България.Аз също.

    Харесва ми да виждам български отбори в евротурнирите, независимо кои са тези български отбори.

    Все пак най-голямото удоволствие е да видиш човек/екип от хора които от нищо са направили отбор.Точно това направи Домусчиев.Браво на него.Малко са такива хора като него в България защото не ги ценим. Колкото повече ценим умните си и успешни хора толкова по-напред ще е България в сравнение с другите държави.

    Лично за мен Домусчиев си е голяма работа, защото след 1989 година "живец" има в няколко български града- София, Пловдив, Варна и Бургас.Всички останали градове западат/западаха.Не за друго е голяма работа, а защото е успял тръгвайки от един такъв град като Разград и още е там.Не се преместил в София, Пловдив, Варна или в друг по-голям град.Това говори само за едно -характер ...

    Който е роден в провинцията/"селото" знае за какво точно говоря.Възможностите за всичко, най-вече бизнес са доста по-малки.
    След 2007 година ситуацията се промени постепенно.

    Както и да е - дано да виждаме повече провинциални отбори в евротурнирите, това ще означава само едно- България върви на добре.Силна икономика = има повече пари за спорта .

    Колко струвал този или онзи отбор е без значение.Важното е какво може.
    hristoslav2 и martosblack харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #182

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    ДЖЪСТИ,аз селянина помня,как ЛЕВСКИ 5 години не победи НАФТАТА..............май ГРАНДОВЕТЕ СА В ПРОВИНЦИЯТА,ДЕТО ХЕМИНГУЕЙ Я СПОМЕНАВА

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #183
    DUNDURMA, бъркаш понятието гранд, отбор, еднодневка или както искаш го наречи. Осъзнаваш ли колко нелеп е примера ти - къде сега е непобедената 5 години от Левски Нафта?
    Има ли съществено значение за някого дали 5 години са били непобедени?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,454
    #184
    И в Испания обявиха: Втората дузпа за Реал я нямаше - БГ Футбол - Евроучастници - Gong.bg

    Стенли - Баси бурените - не им се виждат обувките и белите линии очертаващи...терена.


  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #185

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Тогава, според правилата на СИВ, защитниците трябвало да могат да се крият между растителноста и да изненадват бързо нападателите

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #186

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    DUNDURMA, бъркаш понятието гранд, отбор, еднодневка или както искаш го наречи. Осъзнаваш ли колко нелеп е примера ти - къде сега е непобедената 5 години от Левски Нафта?
    Има ли съществено значение за някого дали 5 години са били непобедени?
    факт е Крис че те е яд че новобранци биха рекорда на прехваления Левски от преди години. и не само че имат вкаран гол в повече , ами имат вкарани голове на Реал и на Ливърпул - нещо непосилно за Левски. С колко падна Левски от Реал , не помня -но ще ти каза че като анти-Левскар , ме болеше при всеки гол , не заради друго , ами заради това че са български отбор. А това че съдията оче-изваждащо подпря Реал, не прави чест на отбор от такъв калибър. Видяхме как Реал печелят мачове като са притиснати и има зонова защита срещу тях - с фалове, с преструвки достойни за театъра и естествено с подкрепата на съдийската бригада. Все на Реал не виждаха фаловете все жълти картони на зелените - егати. Това стана защото ако бяха направили равен - Роналдо и компания щях да ги осмива цял свят. Сега ги освиркват и хулят по всички телевизии.
    Относно кой как се егелосал не ме интересува . Важното е да играе като мъж а не като артист. След мача се разбра от цял сявят от къде идва прозвището "белия балет"
    ivodivo одобрява това.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #187

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    От прочетеното дотук ми стана ясно, че (почти)всички коментиращи снощния мач май гледат футбол само, когато Лудогорец играе в евротурнирите и когато има Световно или Европейско първенство.
    Ако Лудогорец са играли на върха на възможностите си, то Реал играха много, много под техните и пак победиха. Почти съм сигурен, че на тренировки се раздават повече, отколкото снощи. Можеха и щяха да бият и без съдийската аванта, само трябваше да се разтичат за 10 минути, както те си могат и мачът можеше да завърши с хандбален резултат в тяхна полза. Обаче за тях е по-важен следващият им мач от първенството, защото имат да наваксват пасив от водачите в класирането, а не да се напрягат срещу Лудогорец.
    А "феновете" на Лудогорец искам да ги видя, колко са фенове, когато този отбор започне да е извън тройката на вътрешното ни първенство и няма да играе в евротурнирите. Ще се скрият като мишки в дупките си и дори няма да помнят, кога са подкрепяли този отбор.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #188
    Техно... факт е, че е глупаво да вадиш факти за чувствата ми. По отношение на рекорди, миналата година също останаха впечатления за подобряване на постиженията, а резултата беше едно стъпало по-ниско...
    Нападките на Христослав пък въобще не са за коментар и са изтрити.
    Искам да ви напомня - обсъждайте Лудогорец и изказвайте мнението си за него, а не за събеседниците си в темата, в това число и за мен!
    В този форум всеки има право на своето мнение.

    Целият свят осъзнал откъде идва прозвището на Реал
    Техно, тръгваш по пътя на Сокачев - вчера се изхвърли, че 1 милиард щели да гледат Лудогорец - Реал
    Хайде по-кротко, това е обикновен мач от ШЛ и е особен само и единствено за нас, къде набъркахте целия свят...
    Като оставим факта, че вчера нямаше особено интересни мачове, все пак, може би Атлетико Мадрид - Ювентус е бил гледан от 2 пъти по 1 милиард, а онзиденшния ПСЖ - Барселона от 3 милиарда.
    Моля имайте повече уважение към цифрите и по-реална представа за значимостта на един мач от групите на ШЛ, в който играе един крайно непопулярен отбор.
    Огледай 8-те мача вчера и обмисли реално колко от въобще гледащите редовно мачове от ШЛ биха избрали "дербито" Лудогорец - Реал...
    И, все пак Реал е имал значително по-големи провали от нищо незначещ равен мач с неизвестен отбор на чужд терен. Но за смях все още не е станал. Точно Моци и компания ли биха направили това според теб и дали някой извън БГ и Каталуня би им се смял??

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #189

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Честно ако не бе съдията , точно това щеше да стане. И точно че неизвестния отбор взима точка на "най-силния клуб " в света - по думите на всички. И да - малко не им стигна на зелените , но това е положението. А относно тактиката на треньора си абсолютно прав. При вкарване на 3 тарана, той се чудеше какво да прави.

    ПП
    Никъде не съм споменавал цифри и гледания - не ми слагай думи в постовете.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #190

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    никой не казва,че реал са по-слаби,само казвам,че това бе срамна победа за такъв тим.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #191

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Надменността продължава с пълна сила:

    Домусчиев: Искам 2-ото място на живот и смърт!
    "Излизаме на живот и смърт за второто място в групата. Нищо друго не ме интересува. Казах вече на момчетата какво искам.
    http://topsport.ibox.bg/news/id_379773511

    Самия стил на изказванията и чувството за превъзходство са пленителни, как да не ги обичаш.
    След седмица, две току виж целта стане победа в Мадрид на живот и смърт.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #192

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Абе Батков ако го каже това на футболистите от Левски, те ще му се изсмеят и ще отидат да пият по едно в Спин Сити. Нормално е като даваш да искаш.
    DUNDURMA одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #193

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Изказването на Роналдо, че видите ли трябвало да сме доволни в България, че звездите от Реал са ни дошли на крака да ги видим а не да скандират "Моци" ме подразни! Това е то високомерие а не поведението на Лудогорци... Уважението ми към Роналдо се поизпари и няма как да се върне след такова театрално изпълнение и високомерното му поведение. А и всички знаем за егоизма на този прехвален футболен гений...

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #194

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    абе то е нормално да излиза от терена цяла минута, ама то не бяха гримаси, не бе циркаджилък....

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #195

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Яко:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 21 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе