Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 309
Like Tree130Одобрявам

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #271

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Ами сега къде да гледам мач? Освен по телевизора??
    Де го Левски де го ЦСКА:??
    лудогорец прави нещо, ама го плюете на воля...
    ccankov73 одобрява това.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #272

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Добър момент за повдигане на темата.
    Страхотно първо полувреме за Лудогорието.
    ccankov73 одобрява това.

  4. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #273

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Аз лично съм щастлив, че този изкуствен проект отпадна от ШЛ!

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #274

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    "изкуствен проект" - защо така мислиш?

  6. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #275

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Защото, както бе създаден набързо, така и ще си "замине". Според мен този проект няма бъдеще. Да ме прощават феновете на този отбор, но голям футбол с малко фенове - не става. Трябва атмосфера, трябва шум, трябва публиката да е 12-я играч! Това е футбол, а не опера!

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #276

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Е, хайде сега.Нали в Пловдив няма силен отбор и дай да наплюем другите които могат и последните години смазаха доста чужди отбори.

    Дайте по позитивно.

    Има бъдеще всеки един добър отбор който показва качества и резултати.

    Останалото са лаладжийски истории.

    Какво е бъдещето никой не може да каже.Съдбата си има своите планове ...

    И аз преди 15-на години мислех, че пред ФК "Левски" и ФК "ЦСКА" никой друг отбор в България няма шанс, но се "случиха" - "Нефтохим", "Литкес" Ловеч, сега "Лудогорец" ...

    Колкото повече силни отбори има в България, толкова по -качествен и на по-високо ниво ще е футбола ни и толкова повече български отбори ще участват в международни турнири.

    Конкуренцията създава качество.

    Проблемът не е в "Лудогорец", а в останалите отбори.Не "Лудогорец" е много силен, а останалите отбори са много слаби.Това ще ги кара да се усъвършенстват и да повишават нивото си на футбол.

    От там рано или късно този който успее най-бързо да догони "Лудогорец" ще има шанса рано или късно да го отстрани от доминиращата позиция ...

    =====================================================================

    Същото като в политиката е - не че ББ и ГЕРБ са много силни, просто лидерите на другите партии са много слаби и "внасят" слабостта си в партиите на които са "лидери" ...
    TRENDS одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #277

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Защото, както бе създаден набързо, така и ще си "замине". Според мен този проект няма бъдеще. Да ме прощават феновете на този отбор, но голям футбол с малко фенове - не става. Трябва атмосфера, трябва шум, трябва публиката да е 12-я играч! Това е футбол, а не опера!
    Само досега Лудогорец е спечелил 1 245 000 евро ,колкото е бюджета на Локомотив за 10 години.Мачовете на Лудогорец в А група са едни от най-посещаваните.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #278

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    .Мачовете на Лудогорец в А група са едни от най-посещаваните.
    Да бе , да , и един мърмот завива шоколади

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #279

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Само за справка. Когато Пловдивските отбори играеха в Европейските турнири на стадион Пловдив /бившият 9-ти септември/, мачовете бяха с посещаемост 50-55 хиляди!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #280

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Да бе , да , и един мърмот завива шоколади
    Още като беше в В група ходеха по 5000-6000 на всеки мач.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Само за справка. Когато Пловдивските отбори играеха в Европейските турнири на стадион Пловдив /бившият 9-ти септември/, мачовете бяха с посещаемост 50-55 хиляди!
    И това на кой мач е било?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #281

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Друг път ходели - това им е максимума и сега - гостуващите агитки са по-големи ... Дунав като играеше в Разград пълнеха повече стадиона .
    Като станаха шампиони в миналото първенство гледката беше потресаваща - 22 футболисти се радват на терена пред 10-15 човека агитка на трибуните...
    Чувал си предполагам как им викат останалите агитки и предполагам знаеш защо ?

    Същата работа беше и в Ловеч ...

  14.  
     
  15. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #282
    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Още като беше в В група ходеха по 5000-6000 на всеки мач.

    - - - - - - - - - -


    И това на кой мач е било?
    Който и фен да попиташ от Пловдив ще ти каже. Аз мога да кажа за моя отбор. Последният мач на Локо в Европейските турнири игран в Пловдив на Градския стадион беше пълен 1 час преди мача. За статистиката- стадион Пловдив е със 52 000 седящи места.
    И друго. Мачовете в Бургас играни от Локо и Ботев било за евротурнири или суперкупата редовно ходят по 10 000+

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #283

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Да капацитета на Л. Арена е около 5000, само че :

    1. Билетите за мачовете в евротурнирите , а и не само , свършват за ден два(странно защо).
    2.Лудогорец отдавна иска да увеличи местата , но няма много накъде - физически няма място(засега) Просто когато започваха , никой не очакваше да се стигне толкова напред.
    П.С. А и "проекта" въобще не е временен или надут балон както на някои им се иска много....
    Президента ми е съученик и приятел та не говоря ей така! А и един от голмайсторите легенди от оно време ми е свако ама... , аз не съм от лудите запалянковци.
    Със здраве към всички, гледайте добър футбол без значение кои отбори

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #284

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията

    И аз преди 15-на години мислех, че пред ФК "Левски" и ФК "ЦСКА" никой друг отбор в България няма шанс, но се "случиха" - "Нефтохим", "Литкес" Ловеч, сега "Лудогорец" ...
    Лекинко си противоречиш.
    ruuni смята, че Лудогорието няма бъдеще, ти го апострофираш с... Нефтохим и Литекс, които са доказателство за кратък проблясък

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #285

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Нито си противореча, нито апострофирам който и да било.

    Тогава съм мислел, с онези критерии в които ЦСКА и Левски години наред бяха доминиращи, нямал съм спомен за други отбори които да са били толкова време на върха.

    Съдбата ме опроверга, тя опроверга и всички вас които сте мислели като мен и на които и сега ви се иска да е "като едно време" .

    Е, времената са други, не е "като едно време" няма и да бъде като едно време ...

    Нямам амбиции да "апострофирам" който и да било, нито ми пука дали имам противоречие с някой друг.


    Истината е че съдбата ни "апострофира" всички които сме си мислели, че българският футбол е само ФК "Левски" и ФК "ЦСКА" ...
    Оказа се друго.


    ЦСКА и Левски дълго време "обираха" най-доброто от българският футбол-тогава когато футбола не зависеше от пари.Сега е друго.

    Пловдивският футбол тепърва ще набира сили и според мен през следващите 15-на години Пловдив ще има своят шампион, но това отново ще за сметка на ЦСКА и Левски.

    Поне така ще си мислят привържениците на тези отбори.

    Привържениците на Лудогорец ще си мислят, че е за тяхна сметка, на Литекс -Ловеч, че е за тяхна ...


    Без пари не става.Футболът днес е една огромна машина за пари.Това е.

    И ЦСКА и Левски докато имаха финансово силни спонсори бяха на върха.Сега нямат и са на дъното ...Какви ли не "такли" и врътки правиха белким не бъдат санкционирани, ама "не мина номера" пред УЕФА...

    Който има пари си купува качествени футболисти, който няма = другите са му виновни ...

    В Пловдив последните 7 години направиха доста неща за регионалната си икономика и е само въпрос на време или някой от съществуващите отбори да направят силен отбор от играчи или да се създаде изцяло нов отбор .

    Играчите отиват там където са парите.Треньорите също.

    Останалото е само футболна статистика и история ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе