Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 309

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #16

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Абсурд...
    Колко са феновете на Литекс от София? И въобще феновете като изключим платения цигански оркестър...
    Лудогорец за мен е изкуствено създаден отбор и няма начин да се задържи дълго там, където не му е мястото.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Няма такова нещо като място .......печели талантливият и креативният. Стари коне дето не знаят защо са на терена и всеки ги лансира е време да си умрат. Пък ако ще да имат и вековна история.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #18

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Ама тя България да не е София бре??? Ами няма да има фенове, те в областни градове не останаха хора, Вие искате фенове.

    Вие Домусчиев не го мислете, той е милиардер...Има фирми на поне 3 континента ...

    Пари Бол...

    Според мен е хубаво, че отбори от провинцията успяха да стигнат до такива състезания.Имам чувството че се връщат времената отпреди 1944 година, когато богати хора от провинцията са давали пари за различни неща- било за университет, било за друго.Сега има го личният интерес, но нали не се самозаблуждавате, че може от нищо нещо да направиш(от липса на отбор, да направиш отбор който да се класира и да играе за Купа на Уефа и други купи) без да похарчиш никакви пари .

    Успех на всички български отбори, независимо дали са от София или Провинцията(няма само столицата да е с главна буква я ).

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    "20% от печалбата Лудогорец дарява за лечение на деца! ЕВАЛА! Другите големи отбори защо когато бяха на върха не го направиха?! Дори да имам предразсъдъци спрямо вас, вече ви харесвам МНОГО! Достойни!"

    Позволих си да цитирам коментар от нета ....просто казва толкова много .

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #20

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    0-1 за Лудогорец ,3-та поредна победа и вече май се задават мачове и на пролет ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #21

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Брей, тез Лудогорец...3 победи!
    Този пост е редактиран от pilot; 25-10-13 в 01:07.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #22

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Като излязат от групите и с малко повече късмет прескочат още един кръг напред, тогава може и да се опаричат от уефа, нека да даде знак на нормалните грандове как се печели дали с тото или с игра.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #23

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Вчерашният мач.... Лудогорец притежава нещо, което любимият ми Левски е нямал и в най-добрите си години - късмет и то постоянен.
    Вчера украинският отбор ги разби, резултата трябваше да е 3:0 за тях, но Лудогорец победи.
    Което е чудесно, но да не стане като с Националния - много почнахме да очакваме от тях и рано или късно (в първата или втората елиминация след групите) късметът ще изневери.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #24

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    @Крис, а тези 3 чисти победи от 3 мача дали някой ги е очаквал?! Мисля, че не.
    Отборът играе мач за мач и каквото стане. Лудогорец спрямо миналата евро кампания е израстнал изключително много. Не съм гледал никога БГ отбор включително и националния в мач, който водят и да продължават да играят като голям отбор до края. Снощи, нямаше никакво търкаляне по терена и бавене на играта към края на мача с цел печелене на време. Този маниер на игра е привичен за нашенския футбол, а и повечето отбори по света го прилагат, за да се докопат по всевъзможен начин до победата или равния. Това показва само едно, отборът на Лудогорец притежава прилична футболна класа и самочувствие, за да печели и такива двубои - с повече късмет. А късметът е днеска с тях, а утре може да не ги споходи, както се случи миналата година.
    Дори и да отпаднат в елиманационните мачове (още не са се класирали на 100% за тях) тези точки, които натрупаха са повече от всички точки спечелени от нашите отбори през последните 3 издания на евро турнирите.
    Занапред пожелавам на всеки наш отбор да се представя по този категоричен начин в ЕКТ!!!

  12. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #25

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    .... Лудогорец притежава нещо, което любимият ми Левски е нямал и в най-добрите си години - късмет и то постоянен.
    Късметът отива при добрите. Ако падаш с по 3-5 гола разлика и късмета няма да помогне. Лудогорец играе прилично и грамотно, не прилича на типичен български отбор, пък и нямат постоянен късмет тази година (мачовете срещу Базел и Левски).

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    ... гледай как ще има преливане на фенове от един отбор към друг...
    Човек любимата си жена може да смени, но любимия отбор- никога. (стара аржентинска народна поговорка)

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #26

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Браво на Лудогорец, ще ме накарат да прогледам бг футбол.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #27

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko Виж публикацията
    Късметът отива при добрите. пък и нямат постоянен късмет тази година (мачовете срещу Базел и Левски).
    Клише, обикновено без почва. Вчерашният мач потвърждава. Лудогорец бяха толкова добри, колкото срещу Литекс, но по някакъв невъзможен начин победиха вместо да паднат с 2-3-4 гола разлика.

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko Виж публикацията
    пък и нямат постоянен късмет тази година (мачовете срещу Базел и Левски).
    Базел не ги намесвай в късмета, той има определени граници, Базел е над тези граници.
    С Левски? Нали победиха...


    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Браво на Лудогорец, ще ме накарат да прогледам бг футбол.
    Хм? Хареса ти играта на Лудогорец вчера ли?
    Наистина, напомняше на мачовете на Левски с Щутгарт преди десетки години, когато ни мачкаха по всички показатели, а ние по странен начин успявахме в две поредни години да добутаме равен, но... това са хубави мачове само за фенове на конкретния отбор. Отстрани се вижда, че това е... късмет и нищо повече.

    Ти какво правиш във форума бре, не си ли на опашка за iPhone-и?

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #28

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Ааааааааааа аз съм като Мохамед. Вместо аз да ходя при планината, тя ще дойде при мен. Дали ми е харесал Лудогорец? В сравнение с останалите отбори от родното ни първенство , да харесва ми. С удоволствие ще отида да ги гледам на живо следващият им мач от лига европа който ще се играе в София.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Я, още един рекорд счупи Лудогорец. Станахме първият роден отбор, класирал се на първо място в групата. Мнооооого ме радват.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #30

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    И мен ме радват, но просто този отбор, през тази година си изхарчи късмета за 10 години напред. Това няма да продължава вечно, мачове като с Черноморец Одеса ще започнат закономерно да се губят, а такива като този с Айндховен в най-добрия случай ще са реми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе