Вижте резултатите от анкетата: По какъв способ приемате сателитен телевизионен сигнал ?

Гласували
111. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Цифрова сателитна с вграденият сателитен цифров тунер (DVB-S2) + Cam modul

    15 13.51%
  • Цифрова сателитна с външен сателитен цифров тунер (DVB-S2) + Cam modul

    19 17.12%
  • Цифрова сателитна с външен сателитен цифров тунер (DVB-S2) без Cam modul

    77 69.37%
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 273
Like Tree10Одобрявам

Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #256

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Neosat - е на един от двамата, фалирали Булсатком - Максим Заяков
    Сайтът им е пълна трагедия..Няма инфо за използваната техника - модул/приемник, антена...Списък от програми и цената на всяка поотделно - ценоразпис...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #257

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Neosat - е на един от двамата, фалирали Булсатком - Максим Заяков
    Сайтът им е пълна трагедия..Няма инфо за използваната техника - модул/приемник, антена...Списък от програми и цената на всяка поотделно - ценоразпис...
    Интересно звучи, дано да успеят.

    Аз съм с Булсата от началото, тогава също нямаше информация.

    За провинцията става на въпрос. Не съм проверявал колко HD канала предлагат Виваком и М1 сега, но до преди около 3 години Булсата нямаха конкуренция извън градовете, от към цена и количество HD канали.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #258

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Булсат вече е най-зле,според мен,особено количеството на хд каналите.
    Скоро сключих договор с А1 за сат. на вилата и затова не съм се интересувал от новостите.
    За А1 мога да кажа,че са доста по-добре от Булсата(за сателитните говорим),на който бях до преди 2 месеца.Само btv action,ring,euспорт1,euспорт2 не са hd,от тези които ми трябват,но има много вкл. HBO с Dolby звук.Най ме дразни,че еusport1/2 ги има в hd ,но не и в моя почти пълен пакет.Не знам защо трябва оператора да ги излъчва в 2 варианта,като приемника си ги приема hd и защо се плаща наем на транспордери...,ама и никой не ме пита,вероятно има защо.
    На твое место бих се заинтересувал от програмите и цените на новия оператор...Може и да споделиш ,ако имаш по-точен поглед в/у нещата.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #259

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Вече има пакети и цените им - https://neosat.com/
    cable одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #260

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Пакетите са добре...Хубавото е,че всичко е hd и не се повтарят програми hd/sd варианти.Малко са скъпички,ако добавим DE/MAXsport....A HBO го няма,даже.
    Но,като за начало добър старт,ще очакваме ''промоции''.

    п.с. Само че сега говорих по тел. и има уловка-приемниците(вкл. основния ...до 4) си ги купуваш по 72 лв. или плащаш ''наем'' 3 лв./месец.
    Този пост е редактиран от cable; 01-06-20 в 14:05.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #261

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Или ако имаш тв със сат. тунер (или собствен сат. приемник) си вземаш модул и нищо допълнително не плащаш ...

    Добра е идеята за сега - ще видим докъде ще я развият ..., а и поне накараха другите да се размърдат малко.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #262

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Да,всяка конкуренция е полезна.Не знам дали ще се хваща с тв-ра и дали модула е безплатен.Това не ми го казаха.И на въпроса дали приемниците са 4k/hd,каза че са hd,но после заяви,че ще хващат 4к,не знам колко и е ясно.Да се надяваме да си сложат и приемника да видим.
    Но все пак не всички ни тв-ри са такива.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #263

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Същите алчни тарикати като останалите компании...Ето как виждам аз правилното предлагане. Никакви готови пакети! Без абонатен договор - касовата бележка ще играе ролята на такъв!
    Отивате в офис - там няма персонал, а само един компютърен терминал. От него ще получите списък на предлаганите телевизии и цената за всяка отделна. Чрез тъчскриин дисплея, ще маркирате желаните от вас и така правите собствен пакет. Потвърждавате. Заплащате само за това, което ще гледате и нищо излишно! Като примерно онези 200 набутани от компанията в предлаганите пакети...
    Плащате с дебитна или кредитна карта, получавате касова бележка и смарт карта, в която е записан достъп само до избраните и платени от вас телевизии. За тези, които вече имат издадена карта - я поставяте в записващото устройство, което записва новоизбраните програми. По този начин, всеки месец ще може да избирате и променяте списъка от желани от вас телевизии. Може да платите за 1, 2, 3 месеца напред.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #264

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Така е правилното,но ако не ги задължат със закон едва ли ще го видим.
    Другото е ,че не знам какви им са отношенията с компаниите....напр. аз искам да гледам от btv само btv,action и ring ,а изглежда ,че те няма как да вземат само тези програми,btv май ги изнудва за всичките,както и nova и някои други.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #265

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Операторите също купуват пакети затова има толкова талаш

    - - - - - - - - - -

    Операторите също купуват пакети затова има толкова талаш

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    46
    #266
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Вече има пакети и цените им - https://neosat.com/

    Ето и групичка за обсъждане на интересни неща около оператора. https://www.facebook.com/groups/neosat/?ref=share

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    35
    #267

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Влизам да направя малко реклама на неосата. От началото на годината сме с неосат, вкъщи и при майка ми. Вкъщи бяхме с А1, а в майка ми булсат. Първо пуснах въщи и на 65 инча се вижда разликата в качеството. След това при майка ми сменихме, там е с 40 инча, също има разлика в качеството на картината. Който, каквото иска да пише, но аз за момента ще съм на неосат, докато другите не предложат по-добро качество на картината. На 65 инча да ви кажа много си личи.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,585
    #268

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Един път да се запиша за онлайн игра, и хоп, Неосат ми се обадиха за спечелена награда.
    Не съм им абонат и ми предложиха 3 месеца премиум безплатен тест без договор.
    Отказах предложението, разбира се. Дадох шанс на друг колега нуждаещ се от коаксиал
    banksy одобрява това.

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    6
    #269

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Те ти дават награда на принципа на Булсатком , аз като се записах при булсата и други хора в нас освен мен познай,веднага спечелих не телевизор а 4 броя оборудване за да ми тряснат договор нали...

    аз да питам за Неосат имам проблем. предавателите на мобилните оператори ми смущават Балканика Хд и другите канали на тоя трансподнер. Неосат си викат както винаги че проблема не е от тях.

    а идеята е с какво да изолирам от външната страна конвертора за да ги няма смущенията. мога да преместя антената тогава изчезват смущенията ама не ми се занимава да местя това е краен вариант, на всички други трнасподери на неосата нямам проблем, ако не вярвате в ютуб има клипче как решават проблема с хд каналите на булсат смущавани от мобиле оператор с тиган. обаче нямам намерение да слагам тиган на антената !

    благодаря
    Този пост е редактиран от tekotien; 02-11-21 в 15:59.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    52
    #270

    Отговор: Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, не знам дали съм в правилната тема, но някой може ли да изкаже мнение за сателитната телевизия на Виваком. След няколко месеца ми изтича договорът към бившите Н3, в момента съм с CA модул и съм мн.доволен. Като за начало Виваком имат ли вариант за такъв модул, защото в сайта им видях, че има и някакъв приемник, който изглежда супер китайско и евтино. Избрал съм тях, защото държа да имам и ХБО пакета, а операторите, които го поддържат в гр.Пловдив, се броят на едната ръка сигурно. Не съм супер претенциозен към качеството на картината, само не искам телевизията ми да зависи от Интернета /затова и изключвам ЕОН варианта/, просто искам търпимо качество на картината и ХБО/Синемакс пакета. Благодаря предварително за мненията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  2. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  3. Интернет телевизия (Internet TV, Torent TV) / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 105
    Последно: 06-08-15, 21:13
  4. NetWorx - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-13, 22:45
  5. Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1472
    Последно: 20-06-11, 15:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе