Страница 1 от 99 1231151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 1473

Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #1

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз лично ползвам от няколко месеца и съм много доволен от сигнала и поддръжката на телевизията нека хората които я ползват да изкажат мнение

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #2

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jabkata
    Аз лично ползвам от няколко месеца и съм много доволен от сигнала и поддръжката на телевизията нека хората които я ползват да изкажат мнение
    Облъчени "Мегаланци" дайте си мнението....

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Боксът е супер, каква марка е (или кой го е правил може би е по-правилният въпрос )?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #4

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Ето кой е производителя: Link

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    20
    #5

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте.

    Поздрави на всички в този форум,пишещи тук и споделящи полезна информация в обхватната материя на телевизионния свят (Боже,как го написах ).

    Искам да попитам има ли разлика при приема на цифрова тв през set-up box и чрез cam модул?
    В момента съм със set-up box на Евроком,но се сдобих с тв с цифров тунер и се чудя дали да си поискам карта от Евроком? Дали ще е по-качествен образа? В момента сигналът от set-up-а идва с резолюция 576i .

    Благодаря предварително за помоща.

    Поздрави

  7. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #6

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Преди година си купих телевизор Sony KDL-40D3500. Абонат съм на цифровата телевизия на Мсат. Телевизора е с вграден цифров тунер но без MPEG-4 декодер. Хващам всички канали без тези HD. От известно време започнаха да кодират каналите и за да ги гледам трябва да си взема приемник или САМ модул. Модула трябва да е CONAX. Из нета срещнах,че има модули които са с вграден MPEG-4 декодер и деконират сигнала в MPEG-2 и ще мога да гледам и HD каналите.Аз се спрях на този но незнам дали ще стане http://www.rdi-cam.com/pic.php?i=104
    Някой запознат ли е с това дали ще стане и какво ще ме посаветвате.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    7
    #7

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте,искам компетентна информация кое да избера, декодер или СА-карта от Мсат?Телевизорът ми е Шарп и има място за СА-карта.Кои са плюсовете и минусите при декодера и картата.

  10. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #8

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Избирай СА-карта пред декодера картината ще е по-добра и ще ползваш само едно дистанционно. Брат ми ползва тяхната карта на Sony 40Z5500 и е страшно доволен, а и така можеш да гледаш HD каналите който излъчват безплатно стига тв-то ти да има HD тунер с декодера неможеш.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #9

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Като сме заговорили за кабелни оператори нека да ви кажа за една малка коледна гавра към клиентите на новосформираната компания Кейбълтел + ЕК. След спирането на много популярни канали като пакета на Viasat и TV1000 например, ето какво е обявено във форума на кейбълтел:
    За Коледните празници в цифровият пакет - 2 нови програми

    Канал "Охота и Рыбалка" е телевизионна програма с на изключителни проекти, насочени към лова и риболова, експедиции по целия свят: от най-популярните и най-неизследвани региони, трофеи, които са мечта на всеки ловец или рибар.
    Целта на канал " Охота и Рыбалка " е популяризирането на културата на лова и риболова. Каналът успява да се превърне в източник на подходяща и интересна информация за професионалисти и любители на лова и риболова.
    Вторият канал е „Yaman tv”.В тази програма ще намерите разнообразие от теми : домашни любимци, лов и риболов, екстремни спортове, околна среда, селско стопанство, че дори информация за любителите на ралита.
    Забавни са отзивите на клиентите относно тази "радостна" новина! Могат да се прочетат във форума на кейбълтел. Наблягам на това за да информирам всички които смятат да допуснат грешката да станат клиенти на новосформираната компания каква е ситуацията там!

  12. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #10

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    И аз мисля да си взимам такъв модул но телевизора ми няма HD тунер. На едно място срещнах че вече се предлагат такива модили които декодирали сигнала он MPEG-4 в MPEG-2 и можеш да гледаш HD каналите. Незнам до колко е вярно??? Ето един такъв модул но не знам дали ще стане за MSAT.
    ==MPEG4 Conax NP4 NEOTION CAM. Модула позволява декодирането на програми от формат MPEG4 (H.264) във формат MPEG2 и гледането им с цифрови сателитни, кабелни и ефирни приемници и телевизори, които притежават само MPEG2 и CI слот, както и работата с карти CONAX, каквито са например на Евроком и Кейбълтел.==
    Чудя се какво да правя защото на този етап не ми се смяна тв.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #11

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от петров77
    Здравейте,искам компетентна информация кое да избера, декодер или СА-карта от Мсат?Телевизорът ми е Шарп и има място за СА-карта.Кои са плюсовете и минусите при декодера и картата.
    А какъв е телевизора? Това, че има място за СА модул не значи, че има нужния тунер за да гледаш цифрова кабелна.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    21
    #12

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте

    Искам сериозно да попитам дали има хора ползващи ТВ от Мегалан как е качеството?
    Тъй като сега гледам Центрум Груп на един скапан ТВ и мисля да се обзаведа за нова година с Филипс 32 инча 8084 мисля че беше модела, та... дали си струва да си сменя и доставчика и дали с Мегалан мога да очаквам качествена картина? Дали с мегалан ще мога да включа НЕТ Тв на бъдещия си телевизор?

    Благодаря за помощта!

    Мерси за отговорите на тези които могат да помогнат

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #13

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Net TV може да включиш винаги стига да имаш интернет до телевизора.
    Услугата им е добра. Качеството на всички цифрови оператори е на 99% еднаква като качество на образа.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    21
    #14

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Благодаря за отговора и Честита коледа на всички

    Относно Мегалан и тяхната Телевизия, някой знае ли дали ще имат скоро HDTV?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #15

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    тъжна новина -отиде си една свястна телевизия
    http://retv.bg/news/detailed_news.pcgi?item_id=1193

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 99 1231151 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  2. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  3. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 18:03
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе