Страница 91 от 99 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #1351

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    VIVACOM обяви, че ще промени цените на месечните абонаменти по действащите договори с Нет1 и N3. Компанията посочва, че това се дължи на увеличението на цените на основните енергоносители, оборудване и услуги и с цел непрекъснато повишаване качеството на услугите и предоставянето им на оптимална цена.
    Увеличението е в размер на 1 лв. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще се въведе от отчетната дата през август и ще бъде отразена в месечната сметка за същия месец. VIVACOM изтъква, че това ще позволи на компанията да продължи да следва своята инвестиционна програма и да развиваме своите фиксирани и мобилни мрежи.
    Засегнати от увеличението са всички частни и бизнес клиенти, ползващи интернет и телевизионни услуги по договори, сключени с „Нет 1“ ЕООД или “Цифрова кабелна телевизия“ ООД (N3). Повече информация има в сайта на компанията.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1352

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    VIVACOM обяви, че ще промени цените на месечните абонаменти по действащите договори с Нет1 и N3. Компанията посочва, че това се дължи на увеличението на цените на основните енергоносители, оборудване и услуги и с цел непрекъснато повишаване качеството на услугите и предоставянето им на оптимална цена.
    Увеличението е в размер на 1 лв. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще се въведе от отчетната дата през август и ще бъде отразена в месечната сметка за същия месец. VIVACOM изтъква, че това ще позволи на компанията да продължи да следва своята инвестиционна програма и да развиваме своите фиксирани и мобилни мрежи.
    Засегнати от увеличението са всички частни и бизнес клиенти, ползващи интернет и телевизионни услуги по договори, сключени с „Нет 1“ ЕООД или “Цифрова кабелна телевизия“ ООД (N3). Повече информация има в сайта на компанията.
    Дори ми го изпратиха на имейла. Онзи ден за кой път вече ми нахалстват за ЕОН и 2-годишен договор. Директно могат да ходят знаят къде...

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1353

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Дори ми го изпратиха на имейла. Онзи ден за кой път вече ми нахалстват за ЕОН и 2-годишен договор. Директно могат да ходят знаят къде...
    Охо, вече го имам и като СМС. Какво внимание само...

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1354

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    VIVACOM обяви, че ще промени цените на месечните абонаменти по действащите договори с Нет1 и N3. Компанията посочва, че това се дължи на увеличението на цените на основните енергоносители, оборудване и услуги и с цел непрекъснато повишаване качеството на услугите и предоставянето им на оптимална цена.
    Увеличението е в размер на 1 лв. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще се въведе от отчетната дата през август и ще бъде отразена в месечната сметка за същия месец. VIVACOM изтъква, че това ще позволи на компанията да продължи да следва своята инвестиционна програма и да развиваме своите фиксирани и мобилни мрежи.
    Засегнати от увеличението са всички частни и бизнес клиенти, ползващи интернет и телевизионни услуги по договори, сключени с „Нет 1“ ЕООД или “Цифрова кабелна телевизия“ ООД (N3). Повече информация има в сайта на компанията.
    В периода 2012-2015 имаше поевтиняване на цените за енергия, но не помня да са намалявали с левче таксата на абонаментите.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1355

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Пазете си картите за СА-модула, който има такава, защото при дефектиране на карта виваком не я подменя, ще се принудите да минете на еон бокс. Пресен случай с една приятелка на която се скапа картата. Обадила се на виваком, те пратили техник на място (техниците са бивши Нет1 техници, които виваком праща при бивши нет1 клиенти). Той казал, че нищо не може повече да се направи, защото виваком не им дава нито карти нито модули.

  7. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #1356

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Уважаеми клиенти,


    Предстои промяна на част от статичните IP адреси с нови от Vivacom. Промяната ще засегне:


    • Фиксирани интернет услуги по договори сключени с Net 1, които към момента се предоставят от Vivacom като правоприемник на Net 1;
    • Фиксирани интернет услуги по договори сключени с Net 1 и преподписани с Vivacom, които продължават да се предоставят по инфраструктурата, първоначално предоставена от Net 1.


    Дейностите ще се извършат през нощта на 30.08.2022 г., което може да доведе до прекъсване на ползваната от Вас интернет услуга в рамките на 10 минути. Важно е да знаете, че промяната на статичния IP адрес няма да се отрази на качеството на услугата. Ако използвате услуги или приложения, които изискват статичен IP адрес, е възможно да се наложи да направите промени по Вашите настройки.

    Такива услуги могат да бъдат:


    • Локални уеб сървъри;
    • Видео наблюдение;
    • Мониторинг на устройства за отчитане;
    • Настройки на сървър;
    • VoIP програми;
    • Удостоверение за статичен IP адрес пред дадена институция.


    Ако след промяната на статичния IP адрес се изиска въвеждане на Вашия нов такъв в съответните приложения, можете да проверите какъв е той чрез следните стъпки:

    1. Отворете браузъра и въведете уеб адрес: www.whatismyip.com или www.ping.eu;
    2. След като се зареди, страницата ще ви покаже новия Ви статичен IP адрес;
    3. Въведете новия IP адрес в настройките на услугата/приложението, което изисква статичен IP адрес.

    В случай че изпитвате затруднения или имате въпроси относно Ваша услуга със статичен IP адрес, свържете се по всяко време с Обслужване на клиенти на номер 087 123, като изберете главна опция 4 от гласовото меню.

    При необходимост от издаване на удостоверение, което да послужи пред институции, моля, свържете се с нас през контактната форма. Вашата заявка ще бъде обработена с приоритет и удостоверението ще бъде изпратено на хартиен носител на посочения от Вас адрес. Ако желаете да получите и дигитален формат на удостоверението по имейл, моля да го упоменете в контактната форма.



    С уважение,
    Екипът на Vivacom
    Лека-полека нещата отиват на...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #1357

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    То смяната на ip адреса ще ви е най-малкия проблем, със сигурност ще ви сложат и вивакомските днс сървъри, а те не са им много читави и са малко бавни.

  10. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #1358

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    E, aз други DNS-и не мога ли да си сложа сам... ?!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #1359

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    E, aз други DNS-и не мога ли да си сложа сам... ?!
    Е естествено, че може. Дали в рутера или ръчно в компютъра.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1360

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Датите са различни: https://www.vivacom.bg/bg/ip-address

    - - - - - - - - - -

    Датите са различни: https://www.vivacom.bg/bg/ip-address

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1361

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Какво са променили в програмната схема, че ми изписва промяна? А и гледам сега ми липсват някои позиции... Не помня какво е имало там, защото няма списък на каналите, както беше в сайта на НЕТ 1.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #1362

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не ми е излизало за промяняна. Гледам DW и Luxe TV HD не бачват. Може би има и друго. Вчера, 2.8 излиза такса за плащене с краeн срок 5.8. Направето го един ден.
    Този пост е редактиран от brotzki; 03-08-22 в 17:37.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1363

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Не ми е излизало за промяняна. Гледам DW и Luxe TV HD не бачват. Може би има и друго. Вчера, 2.8 излиза такса за плащене с краeн срок 5.8. Направето го един ден.
    На мен такъв срок не ми е идвал.
    Иначе правих пълен скан и няколко от каналите ми ги прескачаше, просто не можеш да ги избереш - 131 беше единият. Въпросът е, че после му пуснах скан без платените и сега не помня още кои номера липсваха... Здраве да е. Има няколко празни с име Нет1 обаче.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1364

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На някой от вас вече виваком променяли ли са му статичния WAN ip address?
    Това което реално досега се наблюдава е, че при повечето стари нет1 клиенти виваком променя маската на мрежата на стария адрес от /24 на /19 или /20 с цел повече хостове крайни потребители.
    Но досега не съм чул някой да му е променян изцяло ip adress-a. Как е при вас?

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1365

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    На някой от вас вече виваком променяли ли са му статичния WAN ip address?
    Това което реално досега се наблюдава е, че при повечето стари нет1 клиенти виваком променя маската на мрежата на стария адрес от /24 на /19 или /20 с цел повече хостове крайни потребители.
    Но досега не съм чул някой да му е променян изцяло ip adress-a. Как е при вас?
    Моят е обявен за смяна на 30 август, това ми писаха с СМС. Още съм си със стария.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 91 от 99 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе