Резултати от 1 до 5 от общо 5

Два компонентни изхода и един вход

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    100
    #1

    Два компонентни изхода и един вход

    Здравейте, съвсем скоро ще имам две устройства с компонентни изходи (сателитен приемник и двд), а на телевизора си имам само един компонентен вход. Кое е най-лесното решение за включване на двете устройства в единствения компонентен вход на телевизора? Намерих линкове за компонентни суичове, но цената им ми се вижда доста висока. Накакъв преходник съществува ли или варианта е само суич?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    100
    #2

    Re:Два компонентни изхода и един вход

    Намерих подходящ компонентен видео сплитер в amazon (http://www.amazon.com/3-RCA-RG-59-Co.../dp/B000RJJ0XW). В момента търся подобен в БГ. Ако имате информация къде има ще ми е от полза.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #3

    Re:Два компонентни изхода и един вход

    Цитат Първоначално публикувано от solo2003
    Намерих подходящ компонентен видео сплитер в amazon (http://www.amazon.com/3-RCA-RG-59-Co.../dp/B000RJJ0XW). В момента търся подобен в БГ. Ако имате информация къде има ще ми е от полза.
    Не мисля че това ще ти свърши работа. Поне според описанието му:
    You can only connect one input device (i.e. DVD player,cable box or satellite receiver) to two output device(i.e. TV or projector).You can't connect two input device (i.e. DVD player,cable box or satellite receiver) to one output device(i.e. TV or projector)
    Това чудо не превключва, а свързва успоредно двете устройства.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Re:Два компонентни изхода и един вход

    На цената ,на която са компонентните разклонители ,ще ти излезе по-евтино да смениш едното устройство с такова с HDMI изход /DVD плейърите са по 80-100лв/ .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    100
    #5

    Re:Два компонентни изхода и един вход

    Благодаря Ви за отговорите! Телевизорът ми е CRT Philips. Има и HDMI вход, но опресняването на картината през него е 60Hz вместо 100Hz. Ще трябва да използвам SCART входа, който за съжаление не харесвам като качество на картината спрямо компонентния.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 26-02-12, 19:46
  2. Проблем с DVI изхода на видеото.
    От doom3 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 24-09-06, 17:51
  3. S-video изхода не ми работи
    От obshtinska_mishka във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 19-09-06, 23:32
  4. Проблем с ТВ изхода
    От Vankata12 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 02-05-04, 00:45
  5. Какъв е ТВ изхода на Radeon 9000 Pro
    От TaSkoHolicS във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-03, 15:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе