Резултати от 1 до 11 от общо 11

Проблем с ТВ изхода

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #1

    Проблем с ТВ изхода

    Имах VGA Raden7000 и нямах никакви проблеми с ТВ изхода,но по други причини я смених с FX5700.Сега за да превключа картината към ТВ ми изчезва от монитора.Помогнете какво да направя,че да я имам и на двете места.В Device Manager на хардуер Monitor имам само монитора на РС-то,а на Display adapters ми дава NVIDIA GeForce FX 5700.От Desktop като извадя Display Proparties виждам па един монитор/при VGA Radeоn 7000 бяха два броя/!?Сигур ша няква тъпня,но срам не срам-питам[:I]

    P.S.Да добавя:Бая мангизи дадох за тая FX и сега съ "кефя" на проблемите и.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #2

    Проблем с ТВ изхода

    За Nvidia карти с ТВ-АУТ се използва една програмка с която настройките на ТВ-аута се правят много лесно. Казва се TV-tool. Потърси в новените на Setcom.bg и ще я намериш!!



    Късмет!!

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    Проблем с ТВ изхода

    Аз имам друг проблем. видеото е АТИ и е на лаптоп, като закача кабела към ТВ-то и не ми светва, че се е свързало, "not connected" пише. Лаптопа е Compaq presario 2500 видеото е R320M или нещо такова.



    Пробавах на друг лаптоп НР пак с АТИ и се свърза без проблеми. Не е от кабела. На същия телевизор го пробвах.

    Някакви идей?

  5. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #4

    Проблем с ТВ изхода

    ivo80 смъкнах програмата де ми каза,но не ми решава проблема.На ТV не мога да искарам едновременно с монитора картина,а и тая де я вадя е с лошо качество и е черно бяла!?

  6. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #5

    Проблем с ТВ изхода

    <font color="red">@ivo80</font id="red">





    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз имам друг проблем. видеото е АТИ и е на лаптоп, като закача кабела към ТВ-то и не ми светва, че се е свързало, "not connected" пише. Лаптопа е Compaq presario 2500 видеото е R320M или нещо такова.



    Пробавах на друг лаптоп НР пак с АТИ и се свърза без проблеми. Не е от кабела. На същия телевизор го пробвах.

    Някакви идей?



    <div align="right">Originally posted by ivo80*-*30/04/2004*:* 12:26:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има значение в каква последователност правиш нещата. Първо включваш ТВто и после пускаш компютъра.

    Ако си го правил така и пак не става, значи датчика за детект на ТВ е некачествен(нечувствителен), решавал съм подобен проблем като на изхода на ТВаута (паралелно) слагам резистор с опитно подбрана стойност (по спомен към 150 ома)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #6

    Проблем с ТВ изхода

    според мен няма да стане.



    или работи и на двата, или само на единия



    [:P]или изобщо не работи[:P]

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #7

    Проблем с ТВ изхода

    С програмата TVTool когато отида на "изход" ми излиза предупреждение,че "Болшенство от функциите не са достъпни за ТВ-чипа MV."Съветват ме да използвам ставдартни настройки на ТВ-чипа MV!

    Да добавя-дори когато изкарам картина на ТВ-то,то тя е черно-бяла .Как може на мен да се случват се такива глупости-толкова пари и....мамка му!

    Извинявайте за "мамка му",ама кося се яко![V]

  10. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #8

    Проблем с ТВ изхода

    С какви драйвери си и имаш ли изнсталирано DVD Idle? Не знам защо, ама с тази програмка ми изчезна TV-Out-а и на мен, както и с някои версии на оригиналния NVidia драйвер.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Проблем с ТВ изхода

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ivo80 смъкнах програмата де ми каза,но не ми решава проблема.На ТV не мога да искарам едновременно с монитора картина,а и тая де я вадя е с лошо качество и е черно бяла!?



    <div align="right">Originally posted by Vankata12*-*30/04/2004*:* 22:57:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Виж каква система ти е зададена по подразбиране и ако трябва, я промени. PAL/B или PAL/D обикновено върши работа.

  12. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #10

    Проблем с ТВ изхода

    Драйварите са версия 2.1.5.0.Смъкнах ги от сайта на Gigabyte.

    Slero къде да я видя тая система?

  13. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #11

    Проблем с ТВ изхода

    Slero, имам инсталирана програма TVTool и гледайки в нея "формат" не са ми захранени "PAL", "NTSC" и "PAL60"?!На опцията "Изход" ми излиза съобщение:Болшенството от функциите са недостъпни за ТВ-чипа MV.Ако обичате използвайте стандартни настройки на ТВ-чипа MV!

    Помогнете братлета,че жената ша мъ убии-тя със старата VGA си гледаше много хубаво филмите на TV-то,а ся....ужас!

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Температура на въздуха на изхода на климатика
    От alfonso във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 08-04-14, 21:45
  2. Два компонентни изхода и един вход
    От solo2003 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 28-03-11, 21:57
  3. Проблем с DVI изхода на видеото.
    От doom3 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 24-09-06, 17:51
  4. S-video изхода не ми работи
    От obshtinska_mishka във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 19-09-06, 23:32
  5. Отговори: 1
    Последно: 26-08-04, 11:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе