Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Прекратяване на договор с blizoo?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #16

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Да , трябва да подадеш иначе ще трябва и другия месец да платиш и то по свободни цени .
    Отидох до офиса , имат си формуляр , попълваш като посочваш от какво не си доволен .
    Накратко какво направих аз , попълних формуляра като посочих за критерии цената и че имам предложение от друг доставчик . Имах информация че ще ме потърси служител от отдела за задържане на клиенти :rolleyes: . След два дни ми се обади мацката и успях след дълъг разговор да си уредя тройния пакет който струва 32 лева за 16,90 и то не за 18 месеца а за 12 което мен ме устройваше иначе щях да мина на друг доставчик за 22 лева . Така че те съветвам ако услугите им те устройват , да направиш тоя трик .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #17

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Да , трябва да подадеш иначе ще трябва и другия месец да платиш и то по свободни цени .
    Отидох до офиса , имат си формуляр , попълваш като посочваш от какво не си доволен .
    Накратко какво направих аз , попълних формуляра като посочих за критерии цената и че имам предложение от друг доставчик . Имах информация че ще ме потърси служител от отдела за задържане на клиенти :rolleyes: . След два дни ми се обади мацката и успях след дълъг разговор да си уредя тройния пакет който струва 32 лева за 16,90 и то не за 18 месеца а за 12 което мен ме устройваше иначе щях да мина на друг доставчик за 22 лева . Така че те съветвам ако услугите им те устройват , да направиш тоя трик .
    Колега, ако обичаш уточни -това в кой град е, че и на мен ми предстои....след месец де.
    //може и на лични, ако прецениш

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #18

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Накратко какво направих аз , попълних формуляра като посочих за критерии цената и че имам предложение от друг доставчик . Имах информация че ще ме потърси служител от отдела за задържане на клиенти :rolleyes: . След два дни ми се обади мацката и успях след дълъг разговор да си уредя тройния пакет който струва 32 лева за 16,90 и то не за 18 месеца а за 12
    То хубаво се споделят подобни договорки явно, но имайте предвид, че техни агенти със сигурност щъкат по форуми и събират инфо. Та ако подобно нещо стане симптом си мисля, че ще се усетят и занапред може да не мине номера. По-добре е такава ценна информация да се дава на ЛС.

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #19

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Да прав си , ставаше въпрос за гр. Лом но не мисля че населеното място е от значение , като се има в предвид че в нашия град Близу е почти монополист .
    Не исках да пиша на лични , за да не ме вземе за някой агент а и така може повече хора да се възползват ако им изтича договора и са доволни от услугите . Аз не съм много очарован но цената ме съблазни
    НЕТ35/35 - а равни скорости близу рядко предлага , аз съм бивш абонат на евроком и каналите ми бяха равни но след като ги купи близу ми резнаха Ъпа но половина то не бяха разправии по телефона , то не беше псуване от моя страна - но така до изтичане на договора не постигнахме консенсус .
    80 канала цифрова и 50 и няколко аналогава която не ползвам и дом телефон който също не ме интересува .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    92
    #20

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Цитат Първоначално публикувано от vancho20
    Здравейте, скоро и аз ще се развеждам с близу.
    Май месец ми изтича договора, трябва ли да подавам заявление накрая на април или накрая на май да ходя с оборудването ?
    Ако не подадеш заявление и срока изтече и не желаеш да сключиш нов договор /ПИСМЕНО-ДВУСТРАННО, съгласно техните Общи условия/ и не плащаш повече-те сами ще си го прекратят.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    134
    #21

    Re:Прекратяване на договор с blizoo?

    Цитат Първоначално публикувано от MONI56
    Ако не подадеш заявление и срока изтече и не желаеш да сключиш нов договор /ПИСМЕНО-ДВУСТРАННО, съгласно техните Общи условия/ и не плащаш повече-те сами ще си го прекратят.
    Мисля да отида утре и да подам едно заявление за всеки случай, иначе договора ми изтича на 23 май 2012г.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Изгоден договор с BLIZOO
    От rscossworth във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 19-08-14, 20:24
  2. Прекратяване на договор за ADSL
    От uBo във форум Поддръжка
    Отговори: 16
    Последно: 24-01-09, 12:30
  3. Договор с провайдер???
    От dedis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 28-10-08, 11:20
  4. Отговори: 0
    Последно: 18-03-08, 09:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе