Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Резултати от 391 до 402 от общо 402
Like Tree25Одобрявам

Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #391

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Не можеш да продължиш на това което си бил вече ,това отпадна.
    Не е баш така...

    Тия дни трябва да преподписваме (жена ми е титуляр на договора, който е "blizoo 3 Екстра DTV/Net100/Call Unlimited BG Fix") и можем да го продължим, но само за една година. Не знам защо така са решили меринджеите и не се кефя много, но това е боложението.

    Другата опция, която ми предложиха е 200mb/s интернет, незнам_колко_си_още_(тъпи)_канали и смяна на телефона (не разбрах дали само апарата или и номера) за 5-6 лева отгоре над досегашната такса (финансово няма да ме събори) - но точно врътката с телефона няма да я понеса и се отказахме. Не искам от Мтелски-те шибани китайски апарати ползващи мрежата им и с ужасно качество на разговора, не случайно съм инвестирал в съвременен DECT домашен телефон с няколко слушалки. А пък със смяната на номера (евентуално) изобщо не сме съгласни - все пак този номер е от 40-ина години Отделно че ако сикам да усетя нещо от 200-та мегабита в секунда трябва да дам още 100-ина лева за рутер с гигабитови портове...

    Те така...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    Ст.Загора
    Мнения
    30
    #392

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Първоначално публикувано от Alexi
    Не можеш да продължиш на това което си бил вече ,това отпадна.



    Не е баш така...
    Понеже,много ме издразниха днес да напомня,чe кака пее на близалките та се къса....и билети се намират
    Иначе аз съм на безсрочен договор, 130 програми и каквото и да ми предлага няма как да ме врътнат.
    Та една новина:
    от този месец може да се предплати от 1-во число на месеца до 15-то.
    Не е за парите ,но няма как и да се откажеш от каналите м-тел спорт в офис .Трябва да се обадиш по телефон,да послушаш музичка като ти напомнят , да изчакате,че обаждането Ви
    е много важно за тях. В противен случай април ще платите 1.99 отгоре.
    Е ми честито.
    П.П. Опитайте да се откажете през сайта на близалките с еmail или ON LINE.Моята заявка за отказ я приеха за мое учудване.
    Този пост е редактиран от blsabb; 28-02-17 в 17:35.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #393

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Нещо и мене ме ядосват от една седмица..И се чудя мога ли да се разделя с тях предсрочно.спряха ми бтв HD. Не че ми е хипер важно ама жената и тъщата мрънкат.Било вече към някакъв допълнителен пакет за още пари естествено.

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #394

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Мнението ми (изказано не веднъж) е, че до каквото се докоснат Mtel - нищо читаво не остава. За съжаление както изглежда искат да доубият Blizoo и всички да преминат на договори към ментел. В моя случай, като отидохме с жена ми да преподписваме (тя е титуляр на договора), момчето нещо се размекна и извади от "торбата с триковете" един двегодишен договор с Blizoo (да, жена ми подписа с Blizoo - договора разпечатан на принтера и с "жив" подпис - не на ментелските таблетчета) - който е с по-добри параметри от сегашния, на по-висока цена която ни устройва. Най-важното за мен е че няма да се чудя за доставчици и прочее до март 2019 (живот и здраве), а после - я камилата, я камиларя...

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #395

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg Виж публикацията
    Мнението ми (изказано не веднъж) е, че до каквото се докоснат Mtel - нищо читаво не остава. За съжаление както изглежда искат да доубият Blizoo и всички да преминат на договори към ментел. В моя случай, като отидохме с жена ми да преподписваме (тя е титуляр на договора), момчето нещо се размекна и извади от "торбата с триковете" един двегодишен договор с Blizoo (да, жена ми подписа с Blizoo - договора разпечатан на принтера и с "жив" подпис - не на ментелските таблетчета) - който е с по-добри параметри от сегашния, на по-висока цена която ни устройва. Най-важното за мен е че няма да се чудя за доставчици и прочее до март 2019 (живот и здраве), а после - я камилата, я камиларя...

    Виж си клиентския номер,дали е същия и ще разбереш реално с кого си подписъл договора...

  7. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #396

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Виж си клиентския номер,дали е същия и ще разбереш реално с кого си подписъл договора...
    Ето:





  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #397

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това, че имаш активен договор в секция "Моят договор", не означава, че договора не е с М-тел.
    На мен също ми излиза активен договор в тази секция въпреки, че е прехвърлен в М-тел.
    По-интересното е какво се показва в секция "Сметки/Фактури".
    ... защото при мен излиза съобщението:
    Ползваната от Вас услуга е прехвърлена в системата на Мтел.

    За да можете да продължите да проверявате своята фактура и променяте услуги онлайн, трябва да си направите нова регистрация в mtel.bg.
    Молим да ни извините за създаденото неудобство.

  10. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #398

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    .....
    По-интересното е какво се показва в секция "Сметки/Фактури".
    ... защото при мен излиза съобщението:
    Ползваната от Вас услуга е прехвърлена в системата на Мтел.

    За да можете да продължите да проверявате своята фактура и променяте услуги онлайн, трябва да си направите нова регистрация в mtel.bg.
    Молим да ни извините за създаденото неудобство.
    Извинявам се че спамя със скриншоти:




  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #399

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Отдавна съм клиент на близуу и имам доста богат опит със тях! Използвам пълния пакет HD програми, Диема Екстра, 100 Мегабита интернет + безплатен телефон и общо 4 ри приемника и заплащам 30 лв. Имат минуси имат и плюсове. Бих дал един съвет на хората който са клиенти на компанията и след приключване на договора искат по атрактивни оферти. Месец преди да изтече договора отидете и пуснете предизвестие за напускане! максимум след 2-3 дни ще ви звъннят от кол центъра с готовност да ви угодят за цена и екстри.
    jonov одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #400

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения


  13. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #401

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Една година по-късно:

    Същите стари мръсни номера - този път от Мтел. (Да - истината е че съм абонат на Мтел, въпреки писаното от мен по-горе)

    Накратко: Идва месечната ми сметка, но с един лев отгоре. Реших да проверя в my.blizoo.bg, но се оказа че вече е my.mtel.bg . Не можах да открия никакви легални причини за добавянето на този 1 лев отгоре на месечната ми сметка, но с (много) голяма изненада открих че съм станал абонат на "blizoo HD Diema Extra" от 1 май 2018 за скромната сума от 4 лева на месец.

    Не платих сметката по интернет, а реших да отида в офис (винаги предпочитам живия контакт), за да си изясня нещата, но госпожата в офиса им в City Center ме препрати да си говоря с поддръжката по телефона, защото те били с крайно ограничени възможности що се касаело за услугата от Blizoo. Служителката беше много любезна, дори ми предостави следните два телефона: 080020400 , 08002011 с които да говоря с поддръжката (оказа се че не работят, но поне добре звучи че са 0800, а не джендърския 0700 [който е крайно време да бъде забранен]) Обадих се и (както и предполагах) цялата галимация е била заради този пакет, с който са ме ощастливили. Не получих никакво смислено обяснение като как така е станала тази работа, въпреки че бях доста суров, изразих надежда разговора да се записва и да бъде изискан от КЗП след моята жалба и т.н. В края на краищата ме разабонираха по бързата процедура (по телефона, само така можело....) и си останах с едни 6 дни абонамент и 1 лев заплатен ненужно. Прилагам screenshot от портала my.mtel:



    Започва адски много да ми писва от това, как всеки се опитва да те преметне, поради което трябва да си нащрек 24/7/365. Надявам се да повече хора да прочетат поста ми и ако са жертва на непоискана услуга да реагират подобаващо.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #402

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Скоро с един съфорумник на ЛС обсъдихме подобни проблеми с близу/мтел и стигнахме от натрупания опит, до същия извод - че на място в касите им няма шанс да си решиш проблем - решава се по телефона "само така можело" (или по имейла им customerservice@mobiltel.bg).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  3. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе