Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 402

Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Batse
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    22
    #361

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Предстои ми преподписване на договора ми с доставчика, та ми предложиха 140 канала, 40 някъде HD, 50 mbit интернет и HBO MAX пакет за 26.90 лв. на месец за срок на договора 18 месеца. Заслужава ли си това? Като цяло не съм много доволен от нета им, нещо не е много стабилен, пинга варира доста към европейски сървъри. На моменти става от над 300 ms през неопределен интервал, но да кажем около 5 пъти на час. Това има ли как да се отстрани или толкова си могат.
    Мерси.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #362

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Тези които не искаш да ги рекламираш / НЕТ 1/ от няколко години не желаят да си разширят мрежата към кв.Драгалевци. Явно не им се иска да влагат пари за отделни абонати, по-лесно и повече приходи падат от блоковете.
    Може да не е от нежелание. Доста се говореше и че ще ги купуват. Сигурно са свили разходите по нова мрежа. Виж колко много от София не е покрита.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #363

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    грешка

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Batse Виж публикацията
    Здравейте,
    Предстои ми преподписване на договора ми с доставчика, та ми предложиха 140 канала, 40 някъде HD, 50 mbit интернет и HBO MAX пакет за 26.90 лв. на месец за срок на договора 18 месеца. Заслужава ли си това? Като цяло не съм много доволен от нета им, нещо не е много стабилен, пинга варира доста към европейски сървъри. На моменти става от над 300 ms през неопределен интервал, но да кажем около 5 пъти на час. Това има ли как да се отстрани или толкова си могат.
    Мерси.
    Скоро пускат и:


    76 English club tv
    146 Djazz HD
    178 Fix & Foxi
    179 RiC tv
    180 Карусель тв
    190 Auto Motor Sport HD
    196 Box tv HD
    215 Film box plus
    216 Film box arthouse
    218 Word figt chanel HD
    219 Fight box HD
    221 Fuel HD
    222 Fast & fun box HD
    223 Sportal HD
    224 Фолклор тв
    227 Kiss tv
    228 Kerrang
    229 Magic UK
    230 Smash hits
    231 Brava HD
    235 World Fashion HD
    236 Wild tv HD
    237 Wness tv HD
    238 Шанс тв
    239 Viasat History
    240 Viasat Nature
    241 Viasat Explorer
    242 Docu box HD
    243 Travel tv HD
    244 Rtd HD
    245 SCT
    246 Dusk
    247 Eroxxx HD
    248 Erox HD
    249 Sento senso +1
    250 Sento senso +2
    251 Sento senso +3
    252 Sento senso +12
    253 Sento senso +24
    254 SCT
    255 Passion xxx
    257 RT HD
    258 Россия 24

    Позиции 217, 220, 225, 226, 232, 233, 234 и 256 са с надпис Soon


  5. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #364

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Дано да е по-скоро, че някои канали като Viasat групата (най-накрая NATURE отделно 24/7), Wild tv HD, Travel tv HD и Film box plus ги чакам от години, баси...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #365

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Появи се реклама Избиват останалите кабеларки ..
    .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    22
    #366

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На 06.06 излизат офертите.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #367

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения


  10. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #368

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой знае ли защо по дяволите не може да се предподпише нов договор от едните към другите (най-големият пакет със всичко си харесах) ?
    От ментел и близу 1во ми зявиха, че няма проблем, в последствие ми казаха, че технически не могло да се изпълни ?

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #369

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Защото такава им е работата и на двете фирми. Бил съм им абонат

  12. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #370

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Mtel-ска им работа

    Абонат съм (над 15-ина години и с всичките метаморфози на оператора) и съм много неприятно изненадан от развитието на нещата. Сайта на Blizoo при опит за разгледждане на плановете им те пренасочва към сайта на Mtel без никакви изключения, което е дива простотия.... Посках да разгледам какво се предлага там и се оказва, че услугата за която съм абониран (TV, интернет и стационарен телефон) не съществува - тройните им пакети са само в комбинация с мобилен телефон.

    Изглежда в кратуните на меринджеите от новосформираната компания изобщо не минава мисълта, че предлагането на интернет и телевизия естествено се комбинира с фиксиран телефон….
    Не знам - досега не съм имал никакви оплаквания от Blizoo (живея в Борово, София - за други локации не отговарям ) и имам мрачни предчувстия за изненадите, които ме очакват - дори не съм сигурен че договора (който е до март догодина) ще бъде довършен без някакви драми.

    Изградил съм си мнението че от трите големи оператора Mtel имат най-неадекватни предложения във всеки един спектър от услуги (наскоро сестра ми преподписа за мобилен план с хиляди минути към всички, но (забележете) с изключение на фиксираните мрежи) и наистина не знам какви (неприятни) изненади да очаквам.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    38
    #371
    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg Виж публикацията
    Mtel-ска им работа

    Абонат съм (над 15-ина години и с всичките метаморфози на оператора) и съм много неприятно изненадан от развитието на нещата. Сайта на Blizoo при опит за разгледждане на плановете им те пренасочва към сайта на Mtel без никакви изключения, което е дива простотия.... Посках да разгледам какво се предлага там и се оказва, че услугата за която съм абониран (TV, интернет и стационарен телефон) не съществува - тройните им пакети са само в комбинация с мобилен телефон.

    Изглежда в кратуните на меринджеите от новосформираната компания изобщо не минава мисълта, че предлагането на интернет и телевизия естествено се комбинира с фиксиран телефон….
    Не знам - досега не съм имал никакви оплаквания от Blizoo (живея в Борово, София - за други локации не отговарям ) и имам мрачни предчувстия за изненадите, които ме очакват - дори не съм сигурен че договора (който е до март догодина) ще бъде довършен без някакви драми.

    Изградил съм си мнението че от трите големи оператора Mtel имат най-неадекватни предложения във всеки един спектър от услуги (наскоро сестра ми преподписа за мобилен план с хиляди минути към всички, но (забележете) с изключение на фиксираните мрежи) и наистина не знам какви (неприятни) изненади да очаквам.
    Напълно подкрепям. Аз също съм абонат от самото начало на оператора в Сф. Захарна фабрика. Изтича ми договора и в офис ма мтел предлагат само 3 пакет с gsm на телефона на Близоо за клинти предлагат 3 пакет с дом. телефон... Според мен има някаква уловка... писах е-mail-и пък ще видим. Дано не е това което си мисля...

    - - - - - - - - - -

    Обещах да пиша като получа отговор от Мтел. Поради цялата тази бъркотия, с която Мтел си вкарва автогол - един троен пакет в магазини Мтел - ТВ, НЕТ, ГСМ и друг троен пакет който се предлага по телефона от Близоо или в техен офис ТВ, НЕТ, дом. телефон почнах да мисля, че при сключване на договор с Мтел ще те прехвърлят на тяхната IPTV, а при Близоо остава старото положение.
    От съпорта на Мтел заявиха че технически услугата си остава същата.... дали може да им се вярва не знам...

    Отделно ми заявиха, че те четворни пакети не предлагат т.е. не е част от портфолиото на компанията... поради тази причина ако желая може да сключа отделен договор за домашен телефон, ако ли не го губя.... Въобще големи веселяци са....

    Внимавайте само че в новите тарифни планове на Мтел безкрай, както и в тройните им пакети - няма безплатни минути към фиксирани мрежи, а директно си плащаш по 0,30 лв./мин. Дали човек не си вкарва автогол не знам....

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #372

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Момчаци, проверих инфото което ме вълнуваше колкото можах... След няколко тел. разговори и ходене 2 пъти в офиси на оператора, ето какво разбрах:

    Относно 2та най-високи пакета, премиум 200 (25/45лв) и микс премиум 200 (60лв) нещата се различават само и единствено в това, че по-скъпият е с нов/прехвърлен моб. номер към тях като разговорите към 2те оператора са Безплатни, към стац. тел. са 0.30ст и смс е 0.12-14ст.
    Обещават, че ТВ каналите ще са над 200 цифрови и HD канали и гарантирани!!! 200Mbs нет (доколкото е постижимо УЖ от тях, но трудно ми се вярва). Обясняваха, че в случая задължително трябвало гИгабит рутер и такава ланка.
    Аналоговата тв до края на год, казаха, че ще я спрат, за стацион. тел. искат 3лв допълнително на месец. Дават да се активират до 4ри ТВта, като основният е ясен, а всеки следващ по 2.99лв.(независимо от модула/устройството).
    Ще имат нова дата и нов гратисен период на извлечение на сметките, не както в близо на 1ви. При просрочка след това спират, цялата услуга освен вход. повиквания към моб. номер /стац. тел, ако се ползва въпр. пакет.
    Дву год. договор е задължителен, не подменят нищо по окабеляването, модеми, сплитери, глупости. Само трябва едно пресканиране и всичко тръгвало. Дават безплатен рутер, но само на чисто нови абонати. Ако някой го устройва да си вземе таблет/смарт от тях, казах, че вече не ги заключ. към оператора, офертите като цяло не изглеждат скъпи и сумата се добавя към пакета на месец - така може всичко да се ползва / плаща на куп. Явно дават по-големи отстъпки ако се вземе у-во, гледах един апарат, ако се купи при тях излиза малко над 500лв (с мес. вноски), а иначе в повечето оналйн магазини от 690-700+ нагоре му варира цената...
    За съпорта още нищо не могат да отговорят, макар че излишно ги питах, как , кво, що ще е при възникнал тех. проблем?
    Онлайн поръчки могат да изпълнят САМО ако сте настоящ техен абонат или мрежата им може да стигне до адреса ви.
    При мен незнайно защо не се получи, както писах по-горе...

    В общи линии е това, ако се реша да преподпиша последствие ще дам още инфо как е ''хавата'' с цялата услуга.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #373

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Бях абонат на Близу на тройния Шампион. Преподписах на новия троен М-тел Премиум (59.99 лв) с два допълнителни КА-модула (х2.99 лв) и смартфон Леново А1000 за 1 лв. (при редовна цена около 150 лв). Единственото, което трябваше да направя е да се обадя на 070043700 (Близу) да ми ре-активират трите карти, за да ми се отключат новите канали (без пакет Балкани - турския езиков пакет). Мобилния номер (Прима) беше на жена ми, прехвърлиха го на мое име и запазихме номера (с нова сим-карта). Отказах се от стационарния номер, защото така или иначе не го ползваме.
    Това е, нищо сложно и драматично.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    38
    #374

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Колега има драма защото уж се обединяват а почват да се появяват някакви различия.... и човек се чуди в Мтел ли да ходи да подписва, в офис на Близоо ли да подписва или да се довери на операторите който му предлагат трети оферти....
    А това с 0,30 лв./мин към стационарни телефони рано или късно ще се отрази на сметки..... не забравяйте че не само БТК се водят стационарни телефони....

  18. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #375

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от xps_ Виж публикацията
    А това с 0,30 лв./мин към стационарни телефони рано или късно ще се отрази на сметки..... не забравяйте че не само БТК се водят стационарни телефони....
    и 0700+ също се плаща на тази цена... Иначе пропуснах да напиша, че към моб. номер дават и 8ГБ нет, както и 3 месеца безплатно няква ментел тв-я на смарт устройствата (или тя си е така под дефолт за нови рег-ции)?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  3. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе