Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 9 от 45 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #121

    Отговор: Vivacom IPTV

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Не е нужно да застраховаш точно това оборудване, достатъчно е да има клауза за нанасяне на щети от трети лица на определена стойност ( ти си реши колко). А кабелния оператор ще хвърчи до 1-2 часа ако има 10 абоната на кръст.... ако иска може и да спи с тях Виваком също реагират до 24часа, но за определени клиенти, не за сульо и пульо...
    Клаузата за щета от трети лица е хубава,но се изплащат от застрахователя вещи които са собственост на застрахования,а не собственост на трети и четвърти лица-в случая оператора.
    А щом Виваком реагират да 24 часа само за определени клиенти,а не за квалифицираните от потребител в този форум "с.... и п...." изисквайте в договора да ви запишат като"определен клиент" за да нямате проблем.
    Аз като потребител сключвам писмен договор за да ползвам услуги,а не какво са ми обещали че ще направят евентуално без да е записано в договора. Когато изчезне оборудването това не освобождава абоната от заплащането на месечните такси,а за да ползвам услугите ще трябва да си закупя ново оборудване,като заплатя първо старото. Това е подписано в договора от двете страни. Който е любител да води дела и да се занимава с разправии,като съответно в този период пак няма да ползва услугите ако не си закупи наново оборудването или просто да си плаща оставащите по договор месечни такси без да ползва услугите нека да тича с пълна сила към офисите на Виваком и да подписва смело договори. Съвсем ясно оператора си е написал какво сте длъжни.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #122

    Отговор: Vivacom IPTV

    sapati, чакай да ти обясня няколко неща относно уеб-етикета и правилата на всяка затворена среда

    1. не си бил обиден директно ти. обиждане от общи и неадресирани квалификации говорят за характера на обидилия се, а не на отправилия "обидата"

    2. форумът като форма на "говорилня" изисква директно обръщение от един юзър към друг, иначе ситуацията е като да минаваш през пазара и да чуеш квалификация, която намираш за обидна. не е рационално становището, че е била отправена към теб

    3. Правилата на всяка затворена среда се определят от нея, като съгласно римското право, на което е базирано българското, всяко нещо, което не е забранено, е позволено. следователно всяко изискване в Правилата на форум Сетком, което не противоречи на стоящите над него нормативни актове на Република България, е задължително за съгласилите се да са негови членове.

    подаде си оплакването, то беше взето предвид от ръководния състав
    повторното ти мрънкане бе счетено за обида и несъобразяване с Правилата. можеш да си настояваш каквото си искаш и да предприемаш каквито си мерки искаш, имаш пълната свобода...

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #123

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Здравейте!

    Бихте ли споделили, дали ВИВАКОМ ТВ e по-добре от Blizoo?

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #124

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не - но ако гледаш до 32 инча ТВ изобщо няма да направиш разлика - то не че на близу всички програми са с качество .
    Правил съм им забележка за дискавъри - качеството беше отвратително - взеха си забележка като ги спряха с анимал планет и щом ми изтече договора , ме изгубиха като абонат . Сега пак ги пуснаха - но късно имах си два приемника на село , добавих още един за 2 лева и не им гледам простотиите които ги надробиха през последните два месеца . Постоянно е едно разместване на канали , спиране на едни , пускане на други и т.н.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #125

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Не - но ако гледаш до 32 инча ТВ изобщо няма да направиш разлика - то не че на близу всички програми са с качество .
    Правил съм им забележка за дискавъри - качеството беше отвратително - взеха си забележка като ги спряха с анимал планет и щом ми изтече договора , ме изгубиха като абонат . Сега пак ги пуснаха - но късно имах си два приемника на село , добавих още един за 2 лева и не им гледам простотиите които ги надробиха през последните два месеца . Постоянно е едно разместване на канали , спиране на едни , пускане на други и т.н.
    Значи и Vivacom и Blizoo - не струват?

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #126

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    При близу на последно време е голяма каша с програмите и от към качество чета че се оплакват и едно постоянно спиране , местене на програми . Но все пак мисля че от всички кабеларки , близу би трябвало да са най добре - зависи и от ТВ колко е голям , аз примерно на 32 като отида на 0,5 м от него се плашех от качеството на дискавъри говорим за сд програма и съм ползвал КА модул . Просто програмите са със различно качество - така си ги излъчват .
    Добри са БТВ с програма от студиото , К3 на който оператор да го погледнеш , няма как да останеш очарован на Сашо Диков от репортажите снимани със GSM

    И все пак запомни че не може един сат. оператор да бие по качество - кабеларка .
    При сат. оператор наема за транспондери е голям а на кабеларката честоти - бол :D за които едва дали и плащат за всички които ползват , така че при сат . оператор допълнително се мачкат програмите за да се съберат на една честота / достигайки 30/40 :D / докато при близу мисля че бяха по 8 програми на честота .
    Виж си на място по офисите , прехвърли програмите , за да не останеш излъган - въпреки че по офисите слагат 26 инчови ТВ и всичко ще е перфектно .
    Този пост е редактиран от jonov; 06-06-13 в 10:55.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #127

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    При близу на последно време е голяма каша с програмите и от към качество чета че се оплакват и едно постоянно спиране , местене на програми . Но все пак мисля че от всички кабеларки , близу би трябвало да са най добре - зависи и от ТВ колко е голям , аз примерно на 32 като отида на 0,5 м от него се плашех от качеството на дискавъри говорим за сд програма и съм ползвал КА модул . Просто програмите са със различно качество - така си ги излъчват .
    Добри са БТВ с програма от студиото , К3 на който оператор да го погледнеш , няма как да останеш очарован на Сашо Диков от репортажите снимани със GSM

    И все пак запомни че не може един сат. оператор да бие по качество - кабеларка .
    При сат. оператор наема за транспондери е голям а на кабеларката честоти - бол :D за които едва дали и плащат за всички които ползват , така че при сат . оператор допълнително се мачкат програмите за да се съберат на една честота / достигайки 30/40 :D / докато при близу мисля че бяха по 8 програми на честота .
    Виж си на място по офисите , прехвърли програмите , за да не останеш излъган - въпреки че по офисите слагат 26 инчови ТВ и всичко ще е перфектно .
    В момента съм на N3 и имам проблеми с насичане на звука при LG LM620S от подписа... Та ще търся алтернатива, ако не се реши проблема и мисля или Blizoo или Vivacom..., но май ще е Blizoo...

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #128

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Има една тема в другия раздел - прегледай я дали някой има проблем с близу .
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%80%D0%B0.html
    На виваком няма да имаш проблем тъй като тв ще ти е като монитор , освен ако имаш DVB-S2 .

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #129

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Има една тема в другия раздел - прегледай я дали някой има проблем с близу .
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%80%D0%B0.html
    На виваком няма да имаш проблем тъй като тв ще ти е като монитор , освен ако имаш DVB-S2 .
    В темата съм активен и няма потребители, които да са писали, че са на Blizoo..., затова питах тук.;-)
    Тунера го има, но въпроса е, че след прочетеното..., че Vivacom не става като телевизия (най-лоша картина от всички), се отказах от тях...

    Благодаря ти за отговора.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #130

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Натисни си Н3 да си оправят сигнала и си стой.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #131

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deian Виж публикацията
    Натисни си Н3 да си оправят сигнала и си стой.
    Аз съм ги натиснал и са предприели действие, но казаха че първо софтуерно ще се опитат да решат проблема и ако не стане, не могат да се ангажират със срок на отстраняване на проблема...

    Иначе Blizoo са големи скъпари...

    P.S. Прецакан ли съм откъм качество, ако трябва да се "жертвам" да взема външен приемник... сега съм с модул, само и само за да не ми насича звука...?
    Този пост е редактиран от Dominator; 07-06-13 в 21:58.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #132

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Иначе Blizoo са големи скъпари...
    Ааа, за нови клиенти не са чак толкова и гащите си свалят Ама по добре задържи малко докато уволнят някой от шефовете , който забърка тая каша с програмите , която в момента гледам е плъзнала и в аналоговата в София .

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #133

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Ааа, за нови клиенти не са чак толкова и гащите си свалят Ама по добре задържи малко докато уволнят някой от шефовете , който забърка тая каша с програмите , която в момента гледам е плъзнала и в аналоговата в София .
    Какво имаш предвид?

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #134

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Какво имаш предвид?
    Ами може би от месец два е постоянно спиране на канали , пускане временно на други , разместване - това не го е имало дори и при местната кабеларка на село .
    Dominator одобрява това.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #135

    Отговор: Vivacom ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Взех HD приемник от N3 и засега си реших проблема, но въпреки всичко си остава удобството с едно дистанционно...

    С какъв акъл съм тръгвал към офисите на Blizoo, не знам... Адски скъп пакет, половината HD канали ги няма...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 45 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе