Страница 11 от 53 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 786
Like Tree221Одобрявам

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #151

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не се хабете бре момчета. Таргет групата на Булсат рядко влизат в този форум, даже имам съмнения, че знаят въобще какво е това форум. Прескачайте я тази тема. Не е трудно. А те, докато имат абонати, ще работят. Пазар е това.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #152

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Не се хабете бре момчета. Таргет групата на Булсат рядко влизат в този форум, даже имам съмнения, че знаят въобще какво е това форум.
    Аде сега
    Аз бях пръв фен на Булсат (даже във форума има няколко изключително сериозни обвинения, че работя за Булсат ) до момента, в който се помислиха за много велики и решиха, че могат да ебават абонатите, в това число и мен като пренасят на наша глава кавгите си с bTV.
    То всъщност това беше и началото на края за този оператор, оттогава имам усещането, че нещата вървят все надолу и надолу, но може и да бъркам, нямам вече преки наблюдения.
    Но... да се върна на думата, таргет групата поне в мое лице знае какво е форум

  4. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #153

    Re: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    [offtopic]
    "Target група" и "всички абонати" са различни неща. Target групата на BSC са хора, които искат нещо евтинко, пък качеството не ги интересува, защото гледат на CRT или 32-40" телевизор. Или просто са непретенциозни. Ти определено не спадаш към тази група, а си просто случайно попаднал сред абонатската маса
    [/offtopic]
    Всичко по-горе е просто шега...

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #154

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Честно казано, аз никога не съм придирял за качество. Аз искам прилично качество и голяяям избор, а не HD..
    В момента имам къде 200 програми, HD сигурно поне 30-40 - ами на много от каналите си гледам SD-то защото ме мързи да ги пренаредя или защото например няма EPG на HD версията, което ме дразни.... Отделно имам усещането, че превключва доста по-бавно ако е HD канал, което е нормално за IPTV и също ме дразни.
    Тъй че май съм си баш таргета Навремето Булсат имаше приличен избор от канали. Но... навремето - движение няма никакво освен надолу при тях.

  6. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #155

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    То затова е таргет група. БСК не се стреми да има потребители като мен и теб, макар че и аз им гледам телевизията. Поради естеството на задълженията ми, се налага да съм свидетел на "консумацията" на продукта "цифрова сателитна телевизия". Ще се изненадаш, ако видиш, какъв голям процент от абонатите, гледат LED-овете си през CVBS или още по-лошо, през антенния вход на телевизора, като откровено се сърдят, че новия HD приемник нямал антенен изход. Ей това е таргет групата на БСК.

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #156

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    За какво ли качество говорим като искаме да пуснат 2-3 хд програми.Качество на тв днес Ви го каза Христослав в друга тема:
    FIFA 2014 World Cup Final to be filmed and broadcast in 4K - Pocket-lint
    и ще следва,когато ние още за хд си говорим(вероятно):
    Forget 4K. By Tokyo 2020 it will be 8K | Advanced Television
    Таргети както се мъчите да определяте трудно ще стане.Нека Булсат да загубят испанското и тогава пак ще говорим.
    За цените,че са им евтини е мит.Само по-удобно е ако имаш да гледаш на 2-3 места(виличка напр.).Има кабеларки за 10 лв/месец.Цените в Бг са почти еднакви,само операторите дето се опитват да хитруват.Преди 3г. освен ,че не можеш гледа испанското Близу напр. спряха РИНГ ,нямаха и ЕУРОСПОРТ2.Сега Булсат е тръгнал по техния път-абсолютно безхаберие.

  8.  
     
  9. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #157

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    И какъв процент от потребителите на БСК са спортни маниаци, според теб.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #158

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Поне аз които познавам около 100%.Казах,ако загубят испанското бързо бързо ще се преброят.Ако не е спорта да не би да са любители на тараф тв?Де да знам.Може и такива да има.Казах ,че има кабеларки за 10 лв.,не ми се дават линкове пак.
    А между другото вчера къде можеше да гледаме Григор Димитров,въпреки,че пак се оляха и не вървеше по хд канала.А къде да гледаме Кличко?
    Дават спорт,но се запънаха кат магаре на лед за Ринг хд и екшън хд,може би имат проблеми с бтв,кой ги знае.
    Този пост е редактиран от cable; 25-10-13 в 11:41.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #159

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    И какъв процент от потребителите на БСК са спортни маниаци, според теб.
    Според мен много голям, със сигурност над 50%.
    Но може и да бъркам, не знам какъв процент са хората с минимален пакет.

  12. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #160

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Дано да сте прави, ама надали. А, тоя тарафтиви, дето го споменаваш, защо не го виждам в пакетите на сайта им, или го правиш с цел да унижиш някой ли. Това че е някаква свободна програма и се закача за приемника на БСК, какво общо има с това. Изтрий я, ако толкова ти пречи.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #161

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Ами има я.И не само нея.Защо са ми 3 хоби програми?Пък после реват,че нямали капацитет.Нея я споменавам само кат черешката на тортата .Иначе са много.И защо взеха нов транспордер,да пуснат Еврокопм ли?Не ми се пише подробно,ако искаш ще ти направя списък с излишни(които почти никой не гледа)програми.Ако ти е интересно прочети и техния форум,въпреки,че всичко(почти)неудобно се трие.

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #162

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Дай линк да видя. От този който аз гледам няма Bulsatcom - Цени Телевизия Пък какъв е проблема, нямаш договор, нямаш ангажимент, не плащаш, не гледаш.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #163

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Няма ,ако искаш отиваш и гледаш.Не виждам как бих излъгал с факти.На този линк я няма ама има Балканика,има Евроком има 3 хоби има 10 детски(тези деца не знам кво ще гледат по-напред...)има и насул,етно,а капацитет за 2 хд ...няма!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    18
    #164

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не намесвайте свободните румънски програми.Те са си на техните транспондери.За всяка програма си има зрители и подобно на вас други биха казали-малко ли програми има за футбол та искат още? Не е лошо да искаме по-добри програми,но нека да не плюем програмите от друга тематика защото така настройваме зрителите на тази тематика против нас.Като няма капацитет коментирайте коя спортна програма да се замени с друга спортна и зрителите на другите програми няма да ви се сърдят,а не да искате спортните да се увеличават за сметка на другите.И вие няма да гледате всички спортни,а само по-интересните и другите ще се окажат пълнеж.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #165

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Като си има за всяка програма зрители и не намесваме румънските да отделят хоби каналите в отделен пакет и спортните в отделен.Сега аз плащам за филм+хд 4 лв.Хоби не ми трябва.Да си го плащат отделно 3 канала да видим колко са тия зрители съгласни да дадат и 50 ст. за тях,Веднага ще отговорите ,че ще има и такива.Ами да го направят,защо аз да им плащам рибите.Да,ама не....много добре знаят какво ще стане и никога няма да направят такъв пакет.
    Относно сумата която се плаща за хд програмите ха БТВ.Във форума на Булсат имаше публикувана една таблица мисля взета отв.Капитал, от която който помисли малко ще разбере,че разликата от тези които имат и тези които нямат хд програмите на БТВ-екшън и ринг е жълти стотинки...БУКВАЛНО.Точно толкова за колкото е готов да ни продаде ''нашия оператор''.А всички фенове на спорта биха дали 3-5 лв за тези програми,за разлика от други за които уж има зрители.Да важно е за какво искаш да плащаш ,а не какво искаш да гледаш.Да ,''биха казали''...ама ..не биха платили!
    На няколко пъти Булсат обещава хд програми(без значение,че не са спортни)и не ги пуща-справка пак форума на Булсат.Циганската игра ''тука има тука нема'' бе достойно upgrade-вана от Булсат в ''тука нема и тука нема''.
    А за прословутия капацитет,ако нямаше защо се запълва за последно с програма като Евроком,за която вероятно никой няма да даде и 1 стотинка???
    И да повторим,че ние не искаме нещо кой знае какво,искаме програми които ги има всяка кабеларка.Пък за какво качество става дума писах,виж по-нагоре.
    И на многото които казват''Ами кат не Ви харесва...''Ами на Вас кат не Ви харесва България защо протестирате на площада.Отивайте в Мозамбик.Така може ли???Май не може или поне не е хубаво.И ако всеки който иска да се откаже Булсат ще му плати ли антени и приемници платени при зарибяването.И колко боклуци ще изхвърлим още.Не става.Да се оправят,друг начин няма.
    Този пост е редактиран от cable; 28-10-13 в 09:18.
    stilo72 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 53 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе