Страница 51 от 53 ПърваПърва ... 414950515253 ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 786

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #751

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    IPTV е по-добре от сателитната при нашите оператори, така че - Булсат.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #752

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    БУЛСАТКОМ са пред фалит.

    Затварят офиси, уволняват/освобождават редовия персонал и слагат мениджъри за касиери.
    Отгоре на това не издават касови бонове от касов апарат а мениджърите -касуери издават "фърчащи касови бонове" без номер...


    Дано се намери кой да ги купи и да продължи дейността като инвестира, защото отиват на зле..ю

  4. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #753

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Щом дотук не е имало интерес, пиши ги финито. Въпрос на време.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #754

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Напротив, живи са си Играта е да прецакат Генчев. Онзи ден са създали ново дружество ЕООД. Не се знае колко законно, но е вписано. Знаете, че старите собственици, че имат "златен" договор и се съдят с новите.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #755

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    До колкото знам,това е един от отцепелниците .

    https://neosat.com/

    Не се интересувам много как са нещата.Дали ще ги купят или не дори да имат проблеми не се знае,защото със сигурност потенциални бъдещи купувачи изчакват добри цени.Иначе всичко се купува.Надявам се да ги купи Теленор.Не знам те да имат тв услуга ,а с такава биха направили по-голяма конкуренция на А1 и Виваком.
    То в България май все едно кой ще е оператора.Да не разказвам подробно истории,но скоро поднових договора си с А1 -минах на XPLOREtv и мв смениха най-после у-то си за дом. и-нет.Всичко работи добре,ако обаче можеш да им изтърпиш олигофренията(съжалявам за обидата,но това са фактите) години да не правят нищо по очевидни въпроси.
    Освен това са пуснали някакъв списък с у-ва които работят на 5G мрежата им и въпреки,че твърдяха,че списъка не е актуален се оказа пак ,че не знаят какво говорят.
    Освен това ми пуснаха 2-ра карта на 24.04.2021,а от 30.04.2021(на сайта им,така пише!) не може да се ползва доп.карта когато нета ти на основната е неограничен.Въпросите как спират договор който е сключен преди промяната и защо не са ме уведомили за това(с което ме набутаха над 300 лв. за охранителна техника на вилата) и по кой закон правят това,както и кой закон допуща списъци с у-ва за 5g не ги вълнуват много.А и по това което пишат най-различни(изумително е на колко хора плащат заплати за да не правеят абсолщтно нищо!) просто затвърждават впечатлението ,че нещо(т.е. много неща )в главите им не е наред.Понятие си нямат кой какво кога прави,какво следва от това и.т.н.....А защо тези които се мъчат да правят промени не обясняват на останалите какво точно са направили..?
    Чак пък такива въпроси.Не са за тях.От всичко най-мразят да мислят.

  7. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #756

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Аз пък съм си доволен от тях и ми се ще нещата да се запазят, купи ли ги някой ще се прецакат нещата. Няма договори - плащаш и гледаш, никакви ядове с интернета колкото си платил толкова получаваш. Сателита им е кахър ама приложението им за Сони тв е добро, за мен това е достатъчна компенсация. Тъй още 100 лета мога да изкарам

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #757

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    То и аз все още им плащам само заради приложението, макар и там да са за..али поддръжката за тв Панасоник и нито се появяват нови канали, нито резолюцията я има , а имаше и работеше по-добре отколкото при Андроид приложението.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #758

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Сенатор Палпатин купи и Булшита! На печелившите честито! ;(
    КОЙ, Домусага и компания здраво пазаруват, вече не остана кого да купи черната империя. КЗК ще мълчат, нали са наши ора...
    За тези чагъртането на маркуча не важи, парица - царица!

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #759

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Тоя верно прилича на него .

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #760

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Аз пък съм си доволен от тях и ми се ще нещата да се запазят, купи ли ги някой ще се прецакат нещата. Няма договори - плащаш и гледаш, никакви ядове с интернета колкото си платил толкова получаваш. Сателита им е кахър ама приложението им за Сони тв е добро, за мен това е достатъчна компенсация. Тъй още 100 лета мога да изкарам
    Ще добавя само - приложението хем е малко, хем работи стабилно, даже не товари телефона!
    Сателитната телевизия - може да се желае още, ама ... за толкова пари - толкова качество.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #761

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Наскоро казаха, че вече като се добави пакет (примерно макс спорт, диема и т.н.) вече ще може да се гледа и през приложението. Добавих макс, но така и не се появи на приложението. Звънях им няколко пъти, опитваха едно-друго, накрая казаха, че сигурно проблема е в billing- a, защото мигрирали базата данни и сигурно нещо там се е прецакало.
    Някой имал ли е подобен проблем?

  14.  
     
  15. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #762

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Аз от няколко години гледам Диемите на приложението дори снощи зяпах мач, има ги и максовете ама при мен не са активни по разбираеми причини. Скоро видях че има някакъв макс спорт 4К и работеше ама повече не съм го поглеждал.

    Мен пък ме вълнува как да си направя любими канали, в старите версии на приложението имаше такава опция ама сега я няма какви ли не комбинации изпробвах и не става. Ако някой знае чалъм да казва че така много ме дразни.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #763

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Аз от няколко години гледам Диемите на приложението дори снощи зяпах мач, ....
    От няколко години? Странно, на мен винаги ми отговаряха, че поради причини с правата за тия пакети нямали право да ги пускат на приложението, а само на приемника. Повтаряха, че приложението е безплатно и е само като бонус и едва ли не, каквото пуснат това и т.н.
    Но проблемът си ми остава, не се показва пакета на приложението при мен нито във варианта смарт тв, нито на мобилно устройство, нито през уеб сайта на булсат

  17. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #764

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Ами наистина странно, при мен на ТВ и на Телефона ги имам. Що не пробваш да ги деинсталираш после да изчистиш кеша и отново до ги инсталираш.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #765

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    не помогна, явно си е при тях проблема както казаха. А освен това щях да го видя през уеб достъпа до fusion на сайта на булсат, ако всичко беше наред

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  3. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе