Страница 50 от 53 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 786
Like Tree221Одобрявам

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #736

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Имам проблем с приложението на Булсатком за телефон и моля за помощ. До смяната на оператора си вървеше нормално - и на мобилна връзка, и на wi-fi. След като минах от Мтел на Теленор, приложението работи само на wi-fi. През мобилна връзка зарежда, излиза менюто с програмите, но на всички телевизии дава черен екран. Логично, помислих, че нещо не е наред с нета на Теленор. Да, ама клипчета от Ютуб си тръгват на секундата. Връзката си изглежда екстра, с изключение на това приложение. Деинсталирах го, инсталирах го отново - същата работа. Ходих в офисите и на Булсат, и на Теленор - много чудене, много разцъкване и накрая - нищо. Едните казват - щом работи през wi-fi, значи приложението е ок. Другите: щом тръгват клипчетата, значи връзката ти с мобилния нет е добра. Баси случая. Едно от момчетата само спомена, че и неговия стар телефон (моя е такъв) имал същия проблем и "няма оправяне". Някой, ако може, да помага. Мерси предварително!
    Не се сещам на сто процента как беше,но го имах същия проблем с А1.Трябва да влезнеш в настройките на СИМ картата и да изтриеш проксито.За повече инфо рови във форума на Булсатком,не тук.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от abv Виж публикацията
    Вече две години съм абонат на БСК телевизия и интернет. Уж всичко е ок, но понякога ми замръзва картината, почти всяка вечер. Така ли е и при вас или се дължи се дължи на приемника.
    Мдаааа,така е и при мене.Имаше периоди в които строших много нерви.Колко караници и псувни отнесоха от съпорта,защото не признават че са некадърни и незнаят какво правят ,ами ме сапунисват с глупости.Не може аз като единствен потребител в блока,а може би и в квартала ,да накъсва зверски и да ме убеждават да си увелича скоростта.Преди да мина на техния нет ,бях на близу-25 мбпс на лан мрежа.Проблеми нямах.Минах на 50 оптика на Булсат и почнаха проблемите,Дигнах на 100-никакво подобрение,даже един от кол центъра каза че на 100 фюжъна работел по-зле,щото се запълва физическия шейпър докрай с интернет и телевизията малко давала фира.В момента ги търпя единствено щото другите алтернативи не ми харесват особено.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #737

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Такаа.... прословутото универсално дистанционно tv 139F от AliExpress за $1.4 отдавна пристига в Бг. Успешно го програмирах за булсатком. Съвпада с оригинала.... [emoji12][emoji1]

    Тука има полезна информация

    http://kitay-doma.in.ua/obzory-tovar...ya-televizorov

    Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #738

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от abv Виж публикацията
    Вече две години съм абонат на БСК телевизия и интернет. Уж всичко е ок, но понякога ми замръзва картината, почти всяка вечер. Така ли е и при вас или се дължи се дължи на приемника.
    При мен замръзваше всяка вечер с 100мbps нет от Близо (2017г), оправи се като се разделихме завинаги с Булсатком 2017г. есента.
    Този пост е редактиран от sony 1; 09-10-18 в 08:17.

  5. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #739

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Близу не са длъжни да осигуряват преноса на телевизията на Булсатком.
    При abv ситуацията е съвсем друга и той е в правото си да има претенции.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #740

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Проблема е в самия Булсатком и с техен и с друг нет картината замръзва.

    Проблеми с останалите си устройства не съм имал по време на замръзванията на картината.

    Има достатъчно съвестни служители на Булсатком които признават за проблемите, излишно е да говорим.
    Този пост е редактиран от sony 1; 09-10-18 в 07:46.

  7. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #741

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Явно не съм те разбрал, но от написаното оставам с впечатлението, че са ти се оправили проблемите след като си се раделил с Близу.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #742

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Наистина съм изпуснал много важна думичка в края и тя е "Булсатком"

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #743

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    В интернет намирам много модели Android TV Box, на които евентуално (ако не е орязан play store-a) може да се инсталира Fusion приложението на Булсат и да се гледа на друго ТВ.
    Някой играл ли си е с подобен бокс? Аз имам опит досега само с MK809III TV Stick, който след 2 години спря да буутва и трябва сигурно да се флашва наново и т.н. но не ми се занимава.

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #744

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    На Z9S мога да потвърдя че работи без забележка .

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #745

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    В smart HUB-овете на Samsung и LG телевизори появи ли се вече приложението на Булсатком?

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #746

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    В интернет намирам много модели Android TV Box, на които евентуално (ако не е орязан play store-a) може да се инсталира Fusion приложението на Булсат и да се гледа на друго ТВ.
    Някой играл ли си е с подобен бокс? Аз имам опит досега само с MK809III TV Stick, който след 2 години спря да буутва и трябва сигурно да се флашва наново и т.н. но не ми се занимава.
    Това е приложение за андроид платформа.https://www.gearbest.com/tv-box-mini...63#goodsDetail
    На тази цена си заслужава.В ОЛХ има за 100лв. които стават.
    ockac23 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #747

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    @ockac23 - Не вече се появи , а вече го няма . На стария ми Samsung H6400 го има в стора и го ползвам вече 2-ра година , но на по-новия MU6170 го няма.
    ockac23 одобрява това.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #748

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте! Пускам едно и също запитване и тук и в темата заА1 телевизия,за мнения. Ще се пренасям на село. Взех си един TCL 55-ца и искам възможно най - добрия сигнал на телезивията. През годините съм останалс впечатлени, че качеството на телевизията на Булсатком Fusion в момента е на добро ниво, но днес ходих до А! за други неща и една позната, която работи там ми каза, че много хора,които са били на Булсат са се прехвърлили на тяхната телевизия, поради по - доброто качество!
    Понеже не разбирам много въпроса ми е има ли реална оценка някой от вас (безпристрастна) с коя от двете телевизии качеството е по - добро!?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #749

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Естествено, че ще ти каже така! И те имат таргети да изпълняват.

    И двата доставчика ли имат покритие на новото място? От там започни сравнението, за да ти е по-лесно.
    Търсиш някой познат на място, който ползва двата доставчика да ти сподели впечатленията си. Но най-добре е лично да ги сравниш при еднакви условия. Имам предвид на един и същ ТВ. Няма да е твоят, вероятно, но пак ще си проличи качеството.
    jonov одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #750

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    От А1 ми казаха, че ще съм с чиния ако станат нещата с прекарване. А на булсат с Fusion, понеже HD приемници нямали,а ако се намери били втора ръка рециклирани :D !
    А цената за пакет на А1 ТВ Разширени с HBO и Diema e s 10лв. такса, което е нереално и се чудя какво качество ще бъде за тази цена!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 53 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе