Резултати от 1 до 4 от общо 4

Цифрова телевизия въпрос?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    1
    #1

    Цифрова телевизия въпрос?

    Здравейте,предварително искам да кажа,че тази област ми е тъмна Индия и ако нещата който ви питам са глупави предварително се извинявам.От доста време мисля да си пусна цифрова телевизия и накрая си избрах Виваком,прочетох какви пакети предлагат избрах си до тук всичко е точно,но се появиха едни въпроси в мен на който нямам отговор, ще се радвам някой да ме открехне.Преди време правих ремонт в апартамента и всички кабели за телевизия, интернет,и телефон минават под плочките.Сега новия оператор трябва ли да тегли кабел от кутията на стълбището до всяка една стая с телевизор?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Отговор: Цифрова телевизия въпрос?

    Да :D по добре си пусни цифрова по досегашния ти оператор .

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #3

    Отговор: Цифрова телевизия въпрос?

    Да, техниците от Виваком ще пуснат кабел до всеки приемник, иначе как ще докажат, че са си свършили работата. Отделно, на другия ден ще ти звъннат от централата да питат дали си доволен от тях и услугата. Ако си бил предвидлив да вкараш кабелите в пвц маркучи шлаухи тръби и от сорта, преди поставянето на теракота, с издърпването на стария ще вкарат новият LAN кабел към съответния СТБ. У дома съм с паркет и кабеляка се прибра в первазите, но при преходите през стените, старата кабелна бях вкарал в пвц маркуч /с какъвто си претачам зелето / и си икономисах пашпалигата от ново пробиване с влизането на новите на мястото на старите кабели. Успех!

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Отговор: Цифрова телевизия въпрос?

    Ако имаш FTP/UTP кабел във всички стаи, така че да тръгва от едно място, то техниците могат да пуснат кабел само до това място. след това продължава по твоите кабели. Това при положение че ползваш IP-Tv. Ако ще ползваш от сателит (с чиния), тогава трябва да се пускат нови кабели, ОСВЕН ако имаш пуснати коаксиални кабели от мястото където ще е чинията до всяка една от стаите където ще има приемник.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно цифрова телевизия?
    От vortex1587 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-13, 23:48
  2. цифрова ефирна телевизия с LG
    От vgst във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-13, 12:10
  3. Въпрос относно цифрова телевизия и интернет.
    От barni във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 03-07-11, 17:09
  4. Цифрова сателитна телевизия
    От Cvetanov във форум Технологии
    Отговори: 26
    Последно: 11-06-10, 09:03
  5. Цифрова телевизия при LCD
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-06, 00:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе