Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 20 от 41 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 608
Like Tree83Одобрявам

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #286

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Търся изгоден вариант за цифрова ТВ. Принципно ми се ще да не си вкарвам, за да не се зомбирам... но най-вече заради Големия Шлем искам (Федерер и Гришо) (в Мелбърн започва след 1 седмици)* и някое друго предаване по научните канали. Хубаво е да има и HD канали, за големия ТВ.


    Майка ми ще преподписва тези дни към ментел.
    Предложиха й план за 15лв (неогр. разговори с 3ГБ) и се чудя дали да не се джойна с ТВ+Нет. :unsure:


    С пакетната цена към мобилен план излиза:
    - 15лв +10лв (90+ 20 HDканала и 50Мбит/с)
    и +20лв (120+ канала +23 HD, Мтел ТВ разширен Екстра май се води ) отгоре и 70Мбит/с - за 2г.


    Но съм предплатил 3 месеца нет (~30лв в кварталния доставчик и не ми се губят) и се замислям за други (необвързващи) опции. ТВ услугата им е остаряла...


    А. това Мтел Now, но идеята ми е да гледам на голям ТВ с HD качество поне на спортните (краен случай е на монитора, но тениса няма да е много приятно). Излиза 3лв за 70 канала и мога да я спра по всяко време. Недостатък - нормално качество (каквото и да значи).


    Б: Имало доставчици на IPTV и предлагат и краткосрочни абонаменти(1м., 3м. 6м..). :unsure:
    нета ми е най-ниския към квартален доставчик (Скайнет) вече от 2-3г и няма грешка, най-много да спре за час на три месеца веднъж. 25/25 Mbit/s (8МБ/с) 11лв ми е таксата, като може да се ъпгрейдне.
    Става дума за София/ Бъкстон - верно ли нета им е толкова зле вечер?! :chuckle:


    На Вивата е брат ми , но не знам ако се джойна и аз - ще подновят ли пак за 2г договора...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #287

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Търся изгоден вариант за цифрова ТВ. Принципно ми се ще да не си вкарвам, за да не се зомбирам... но най-вече заради Големия Шлем искам (Федерер и Гришо) (в Мелбърн започва след 1 седмици)* и някое друго предаване по научните канали. Хубаво е да има и HD канали, за големия ТВ.


    Майка ми ще преподписва тези дни към ментел.
    Предложиха й план за 15лв (неогр. разговори с 3ГБ) и се чудя дали да не се джойна с ТВ+Нет. :unsure:


    С пакетната цена към мобилен план излиза:
    - 15лв +10лв (90+ 20 HDканала и 50Мбит/с)
    и +20лв (120+ канала +23 HD, Мтел ТВ разширен Екстра май се води ) отгоре и 70Мбит/с - за 2г.


    Но съм предплатил 3 месеца нет (~30лв в кварталния доставчик и не ми се губят) и се замислям за други (необвързващи) опции. ТВ услугата им е остаряла...


    А. това Мтел Now, но идеята ми е да гледам на голям ТВ с HD качество поне на спортните (краен случай е на монитора, но тениса няма да е много приятно). Излиза 3лв за 70 канала и мога да я спра по всяко време. Недостатък - нормално качество (каквото и да значи).


    Б: Имало доставчици на IPTV и предлагат и краткосрочни абонаменти(1м., 3м. 6м..). :unsure:
    нета ми е най-ниския към квартален доставчик (Скайнет) вече от 2-3г и няма грешка, най-много да спре за час на три месеца веднъж. 25/25 Mbit/s (8МБ/с) 11лв ми е таксата, като може да се ъпгрейдне.
    Става дума за София/ Бъкстон - верно ли нета им е толкова зле вечер?! :chuckle:


    На Вивата е брат ми , но не знам ако се джойна и аз - ще подновят ли пак за 2г договора...
    Любопитно ми стана, как при 25мегабита нет даунлода ти е 8 мегабайта.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #288

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    С оригиналния им рутър ( имам в предвид този, който те слагат ) при мен вместо 100 мегабита, скоростта е около 50-60 макс.
    Но като вържа лаптопа към моя рутър на 5Ghz скороста си достига 95-100 мегабита почти постоянно. Скапано и нередно е това, но е факт.
    Но като цяло съм много доволен, вече 2 години ползвам и тв и интернет, единствено мога да се оплача от интерфейса на приемниците им, иначе никакви проблеми. 3 приемника + 100 мега бита нет с бая канали 32 лева.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #289

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Любопитно ми стана, как при 25мегабита нет даунлода ти е 8 мегабайта.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
    По принцип има "доставчици" които пускат пиъринга неограничено. Може и случая да е такъв. Пък и много хора ползват интернет само за фейсбук и торенти

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #290

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    То и при мене уж е 50 мб , ама някой път се изпускат .
    Ето пример от преди известно време
    Това е при сваляне с qbittorrent - филм от около 2Гб го свали за нула време, аз си мислех , че е спрял нета , щото след около няма и минута спря да тегли, пък то свален.
    P.S. Нета ми не е от МТЕЛ
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #291

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Мтел/А1 интернет, как ви е нета, изчезва ли от време на време или при мене е някаква специфика и на последък не минава месец без да спре. Спира за часове, за половин ден. Някога нямаше такима спирания. При друг доставчик ли да се местя....

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #292

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    При мен няма драма с прекъсвания на интернета от А1.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #293

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Спирания определено няма или ако има са мега рядко. Но ми е интересно защо с техния рутър не мога да извадя повечеот 40-50Mbps, а когато вържа моя към техния, после свържа PC-то към моя рутър и отивам близо до 100-те които са ми по договор?

    Кажете при вас на 100 мегабита как се държи примерно като теглите нещо с добър сийд от замунда?

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #294

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Това през wifi ли се получава? Сигурно китайският рутер толкова може. Аз съм на 85 мегабита и си ги пълня винаги. При мен оптиката е до входа и в апартамента влиза стандартен utp кабел.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #295

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    През Wi-Fi - да, при мен техния рутър си е с оптика, и оптичния кабел е до него. И все пак, не е нормално това според мен... никой не може да стигне и половината скорост за която плаща.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #296

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Явно техният рутер толкова си може. Все пак е евтино китайче (мисля, че беше Хуавей). Ако имаш паролата за рутера влез и разгледай настройките му. Може да не са го сетнали правилно.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #297

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Явно техният рутер толкова си може. Все пак е евтино китайче (мисля, че беше Хуавей). Ако имаш паролата за рутера влез и разгледай настройките му. Може да не са го сетнали правилно.
    То вече, по скоро в момента я няма тази опция.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #298

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Каналите MAX Sport от 15.09.2018г. ще излъчват на живо Испанската La Liga през следващите 3 - сезона.

    https://trud.bg/%D0%B8%D1%81%D0%BF%D...-%D1%81%D0%BB/

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    226
    #299

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Каналите MAX Sport от 15.09.2018г. ще излъчват на живо Испанската La Liga през следващите 3 - сезона. [emoji106]

    https://trud.bg/%D0%B8%D1%81%D0%BF%D...-%D1%81%D0%BB/
    Да, честито на печелившите!

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  18. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #300

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Хайде честито ни.Вече нямаме дори и ограниченият ни достъп до рутерите си за смяна парола и на каналите на Wi-Fi
    От ментел си бяха кавали и такива си остават.Новата политика била такава, че видиш ли ако искаш да смениш парола или канал, то трябва да им звъннеш и да си събуеш гащите пред някой от некомпетентните, и без това, техни служители.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 41 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе