Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree6Одобрявам
  • 1 Post By Karata
  • 1 Post By yotce
  • 1 Post By wrathchild
  • 1 Post By JacksonSoloist
  • 1 Post By veskodivia
  • 1 Post By cable

Избор на оператор за телевизия и интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    14
    #1

    Избор на оператор за телевизия и интернет

    Здравейте,

    От София съм,сега съм на Мегалан(М-тел) но искам да ги сменя,заради гадните им пакети.Насочил съм се към Vivacom или Blizoo.Инересувам се от качеството на сигнала на Sd и HD.Какво ще препоръчате?

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #2

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Да смениш насоките си...

    Нет1, например. Недостатъци: можеш да си отвисиш на телефона, ако ти трябва поддръжката по някакъв повод; позволяват си да сменят IP адреси без да си дадат труда да информират (правили са ми го два пъти); свалят гащи на знайни и незнайни SPAM филтриращи келеши; съставът на пристигащи на място при евентуален проблем "наши екипи" е умопомрачителен . Инак добри скорости, без кодиране на телевизионните канали, добри цени.
    Този пост е редактиран от Karata; 23-09-14 в 21:17.
    stenly одобрява това.

  4. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #3

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    NET 1 - Снощи към 21,30 ч. имах нужда от помощ по интернет проблем и след разговор с операторка ми се обади от съпорта техник и на 100% имаше полза. След вещата му консултация всичко тръгна. Направих си сам проблема с ъпдейт на рутера и последвал reset . Преди 2 години това нямаше да се случи. Тогава просто се включваше секретар след 20 ч. Явно все пак имат развитие в положителна посока.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    80
    #4

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    NET 1 - вече 2 години съм абонат, нямам проблеми, нета е бърз, по кабела има доста HD канали, всичко това за 25 лв. на месец.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #5

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Net1 са със слаб нет, както и телевизия, а и подръжката никаква я няма. Като възникне проблем и нямаш връзка, само набутваш минути в слушането на мелодия по телефон. Сменят си ИП когато им скимне, без да те информират. thumb down

  7. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #6

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Странно, моите впечатления са напълно противоположни за всичко написано. АбонаК съм от около година и съм много доволен, а цената е без конкуренция.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #7

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Net1 са със слаб нет, както и телевизия, а и подръжката никаква я няма. Като възникне проблем и нямаш връзка, само набутваш минути в слушането на мелодия по телефон. Сменят си ИП когато им скимне, без да те информират. thumb down
    Сега, ако напишеш и едно сравнение, да видим, кой предоставя "силен" интернет и "силна" телевизия... За поддръжката - 2 пъти ми се е налагало да ги търся, откакто съм абонат, и двата пъти реагираха адекватно и бързо...
    wrathchild одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #8

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Цитат Първоначално публикувано от yotce Виж публикацията
    ...
    Колега yotce, това е brotzki
    yotce одобрява това.

  11. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #9

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    хаха, много са ми весели такива теми. Относно избор, за София в по-голямата си част знае се - нет1. Да случвало ми се е да чакам 10-15мин, за да се свържа, но винаги връщат обаждане. И не е задължително да набираш през 0700, по-старите абонати сме си запазили и един стационанарен 024.....от който няма импулси.
    jonov одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #10

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Колеги, може ли някой с наблюдение на булсат и близу да сподели кой от двата оператора предлага по -качествена услуга. Интересува ме HD каналите къде са по добри като качество, защото в момента съм на булсат и нещо взеха да се излагат. Струва ми се, че HD каналите не са това, което трябва да бъдат, а и много взеха да изостават в бройката им. Разбира се и интернета ме интересува.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #11

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    колега,не е нужно да питаш едно и също в 3 теми.булсата са леш-явно не си гледал телевизия с истинско качество.та на въпроса-винаги кабелната(цифрова)е с по-добро качество от сателитните оператори поради по малките разходи/наемите на сателитните транспондери са много скъпи.специално близалките са с много добро качество,но пакетите и са кофти направени,та ако гледаш спорт.филми...идва бая солено.на моята кабелна примерно има над 200канала от които 30Хд със страхотно качество.таксата е приемлива само 25лв.та кажи от къде си за да ти дадем съвет.
    stoianmitkov одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #12

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    Извинявам се за тройния пост, но ми се искаше да събера повече мнения. Аз съм от Хасково .

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #13

    Отговор: Избор на оператор за телевизия и интернет

    >stoianmitkov
    За Хасково опитай Еском,за 10 лв. 25 хд програми,нищо не се кодира,сигнала става,бил съм на Близу и може да е по-добре,ама не мога директно да сравня.Ако имаш пари Близу ,разбира се.Аз съм на Булсат и Еском,мисля скоро да сменям Булсат ,но не мога без сат оператор,така,че мисля да пробвам Близу(имат добра оферта за проба 3 месеца пълен пакет 30 лв)и да видя след сравнение с новия ми сат оператор(Мтел или Виваком)дали да оставя Близу или само сат тв-я.
    Хубавото при Еском е и ,че няма договор,ако не ти харесва ги сменяш.Само за Диема екстра се изисква К модул и се плаща за всеки тв.
    stoianmitkov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интернет телевизия като bgsreshta
    От glowndark във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 08-01-13, 11:41
  2. избор на оператор за TV и NET
    От pcdoc във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 9
    Последно: 30-12-12, 12:35
  3. проблем с интернет телевизия
    От stefan71 във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 29-04-12, 14:08
  4. Отговори: 2
    Последно: 28-01-12, 12:45
  5. Кабеларка или интернет телевизия?
    От stanilm във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-01-11, 00:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе