Резултати от 1 до 8 от общо 8

Препоръчайте ми ISP в Бургас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #1

    Question Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Здравейте, не знам дали темата е за тук, постнах я защото не намерихраздел за интернет доставчици. Препоръчайте ми, моля бърз и стабилен интернет доставчик в Бургас.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #2

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Бургазлии няма ли тук?! Не съм от там, местя се след месец и нищо не знам за тамошните провайдъри. Малко помощ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #3

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    АЗ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ДИДЖИКОМ,а съм минал през всички.

  5. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #4

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Цитат Първоначално публикувано от Dale Agsby Виж публикацията
    Здравейте, не знам дали темата е за тук, постнах я защото не намерихраздел за интернет доставчици. Препоръчайте ми, моля бърз и стабилен интернет доставчик в Бургас.
    Има провайдери, на които мрежите им са по-добре изградени в определени райони на града. Когато се преместиш е хубаво да попиташ съседите си на кой доставчик са. Интернета на ComNet не е лош, но фирмата е малко особена при комуникацията с клиентите (твърдяха, че съм подписал договор, който не бях подписвал, поисках да ми го покажат и започнаха да увъртат). Ако си вземеш интернет без договор няма да имаш проблеми. Можеш да погледнеш и M-Tel - преди време купиха SpectrumNet, а те бяха изградили оптична мрежа до доста места в града. Ако избереш тях настоявай преди подписването да говориш не с момичетата от фронтофиса, а с техник, който да ти потвърди, че има изградена оптика, а не LAN, до там където ще живееш.

  6. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #5

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Здравей!Като се установиш вече смело се пускай на Мегалан(Ментел).Интернетът им няма аналог за сега!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,244
    #6

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Както написаха по-горе колегите - само където имат оптика, останала от SpectrumNet!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Аз съм доволен от Unacs в жк. Изгрев и ЦГЧ.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    14
    #8

    Отговор: Препоръчайте ми ISP в Бургас

    Аз две години бях на оптика на Comnet, нета е невероятен, но отношението към клиентите от гледна точка на договорни отношения - отврат, както каза колегата по-горе, и аз имах същите проблеми. Иначе съпорта е добър. На Ментел също имах оптика (и още имам но го ползва тъста ) , на ниска скорост и от него съм много доволен. Сега съм на Виваком, пак с оптика, също съм много доволен, но аз винаги ползвам нета в пакет с IPTV, и водещото при мен е ТВ-то. Така че моя съвет е , първо да е провайдър, който предлага оптика, и след това добро съотношение скорост - цена. Аз лично само за нет ти препоръчвам Comnet. Но задължително на оптика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. търся/препоръчайте ми - майстор/фирма за град Бургас вътрешна - изолация с фибран на офис
    От Здравко Генов във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 0
    Последно: 19-10-13, 00:43
  2. Отговори: 32
    Последно: 18-02-11, 12:25
  3. Ден за размисъл в Бургас
    От Ginova във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 21-02-08, 11:28
  4. Купувам: рам и CPU << за Бургас >>
    От ginito във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-06-06, 23:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе