Здравей. В този форум, получих много ценни съвети при изборът на климатик, и в крайна сметка направихме правилен избор.
Сега сме изправени пред още по трудна дилема.
С 4тири майстора до сега се уговарях и все удрям на камък. Става въпрос за не голям офис - лицев партер, трябва да се направи изолация с фибран на стрените и на такава, отдолу да се сложи ламинат + подложна (или от специалния фибран, да не сляга толкова). Значи първият майстор си надписа направо очевадно много, вторият до чакахме 3 седмици да дойде и да се обади, днеска чакахме един 40 минути да дойде на оглед, а 4тия вечерта ми го препоръчаха, ама той правел само картон....
Просто съм потресен, с парите си човек и пак не може да намери майстор да свърши работата.
За нас няма значение дали ще е индивидуален майстор или голяма фирма, просто препоръчайте за град Бургас майстор (фирма), който се доказал, че работи качествено и е сериозен. Не мога да си обясне, защо все удряме на камък, нито сме се пазарили за цената, нито някакви особенни претенции имам....

Ще ви бъда благодарен, ако препоръчате някого или някоя фирма, който са надеждни.

Поздрави,
Здравко