Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By joro_kem
  • 1 Post By npb

Телевизия, Мултимедиен плеър или ТВ бокс?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1

    Телевизия, Мултимедиен плеър или ТВ бокс?

    Здравейте ! Исками се да спестя пари като взема само интернет без телевизия от Виваком! Имам мобилните приложения на Виваком и Булсатком свалени на настолният компютър с приложението BlueStacks 5 Multi-Instance Manager! Но не дава HD каналите в HD!? Картината не ми харесва на 50 инчовият, а като купя 75 и ще е още по зле сигурно! С мултимедиен плеър или бокс ще се подобри ли картината? Ще станат ли в HD каналите? Или да си вземам пак и телевизия и интернет от кой оператор? От Казанлък съм! То е само заради мачовете!!! Друго на ТВ не ГЛЕДАМ! Ако знаете от някъде да се гледат с добро качество по интернет без насичане и така става! Предлагат ми 100 магабайта за 11лв, 200 за 20лв и 600 32лв! Гледам филми онлайн и свалям филми от замунда, но като гледам останаха малко филми за гледане! Знам само Български език! И се ровя в нета! А и телевизия с 600 мегабайта и диема екстра за 2г. за 36лв! Но като сложа и макс спорт и отива 100лв с мобилният ми план! Аз съм много, ама много зле технически!!! Вие тук на 100% по-разбирате! Дайте акъл Моля, какво да правя! Вярвам в Вас! Живи и здрави! А и ако е мултимедиен плеър или бокс! Да имат функция pip картина в картината. Че да мога да гледам когато се засичат два мача!!!Сателит не може! Много дървета около мен!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #2

    Отговор: Телевизия, Мултимедиен плеър или ТВ бокс?

    Вземи си нет + еон и ще си решиш дилемите. Приложението на виваком за тв работи най-добре с техен бокс.
    skaiuokar одобрява това.

  4. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #3

    Отговор: Телевизия, Мултимедиен плеър или ТВ бокс?

    Пробвай на А1 TV GO Explorer. Гледам го от лаптоп и медиен плейър на по малък 40 инчов ТВ и е по добро качеството от Булсатком. Основно гледам Диемите - Формула 1. Не съм пробвал на Виваком еон. Можеш да си пуснеш безплатната версия само за проба.
    skaiuokar одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #4

    Отговор: Телевизия, Мултимедиен плеър или ТВ бокс?

    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    Пробвай на А1 TV GO Explorer. Гледам го от лаптоп и медиен плейър на по малък 40 инчов ТВ и е по добро качеството от Булсатком. Основно гледам Диемите - Формула 1. Не съм пробвал на Виваком еон. Можеш да си пуснеш безплатната версия само за проба.
    Извинявам се, че се намесвам в темата, но имам коментар по въпроса. Преди 2-3 месеца, когато Булсат беше безплатен, го гледах през приложението му за месец, като качество беше добре, а 4к каналите бяха наистина 4к, което ме учуди в положителна посока. Наистина не очаквах, това спрямо опита ми отпреди няколко години. Хареса ми. Съответно по някое време авантата спря, останах си на кабелната която ползвам към А1. Не че се оплаквам, но качеството ѝ в района ми не е особено добро, което е дразнещо защото от година съм с 4к телевизор и се забелязва. И така, викам си дай да пробвам XploreTV на А1, и без това ми е безплатно. Ами почти нищо общо с приложението на Булсат, има няколко 4к канала, които определено не са в 4к формат (с А90К съм), голяма част от каналите са някаква мъгла, но по-лошото е че като качество са по-зле от качеството им през кабелната. Има ли начин да се оправи положението, или проблемът не е при мен?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3D мултимедиен плеър
    От mom4ence във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 29
    Последно: 06-10-17, 11:39
  2. IP телевизия през андроид тв бокс?
    От yanko78 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 1
    Последно: 02-01-17, 16:36
  3. ТВ Бокс за онлайн телевизия?
    От helix във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 16-03-16, 13:38
  4. Покупка на мултимедиен плеър
    От zakata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-15, 20:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе