Страница 41 от 99 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #601

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Е да де, ама на "Булсат" ги няма "постните" iConcerts'HD, MTV Live HD, BTV Action HD, Nova Sport HD, Ring Bg HD, BNT Sport HD, BNT HD. При "Нет1" няма NG HD, Discovery HD и History HD, но ги има с прилично SD качество. Цената също е 16 лева (и връзваш колкото си искаш телевизори), а за 20 лева получаваш и интернет, като качеството на услугите е много добро. Но всеки си избира сам това, което го устройва.

    P.S.
    Пропуснах F+ и TV+, които за феновете на испанския футбол, формулата и тениса наистина са голям плюс.
    За спортните канали нищо не мога да кажа, но за хората които не се интересуват толкова от спорт е голям пропуск да няма NG HD, Discovery HD и History HD. И на булста има доста канали с прилично SD.

    Футбол и чалга, това е нашата държава. Планета HD я има при всички .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #602

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ами не е толкова голям пропуск - качеството на NG и History е много добро (естествено, че би било много по-добре, ако ги имаше и в HD). При "Булсат" ми липсват iConcerts (най-вече) и MTV Live.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #603

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Да се похваля! Телевизията им е гола вода. Появиха се хоризонтални черти на повечето канали. Пак трябва да ги викам тези смешници, за да си замерят трасето.
    Този пост е редактиран от brotzki; 09-10-14 в 22:46.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #604

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Току що получих SMS за изменение в общите условия на услугите интернет и ТВ. Има обстойно разписани клаузи за прехвърляне на абонати . Моята мнителност ме навежда на мисълта, че може би ще се продават. Моля разгледайте и нека коментираме тук промените в настоящите и бъдещите общи условия на услугите интернет и ТВ.
    ТВ - промяна в член 7 и 11. нови стари
    Интернет - член 8 и 12. нови стари

  6. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #605

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    На такова нещо мирише, да. Всъщност разликата е само една - т.12.11, като тази точка е от 25 реда, докато всички останали 10 точки в този раздел са 20 реда общо - доста изчерпателна е. А какво и е предназначението няма смисъл да се коментира, очевАдно е. Четох само условията за Интернет, но едва ли в другите е различно.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #606

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Получих информация от достоверен източник, който не мога да спомена - така е, подозренията ви са правилни!
    Повече информация в новините на SetCombG

    Според мен, можем да поздравим новите абонати на Глобул - следете новината, ако получа потвърждение за името - ще драсна.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #607

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    ПП - Получих частично потвърждение на предположенията ни за потенциален купувач от източника ми, но той е скептичен, че това ще стане на момента.
    Без да се разпростираме, очаква се преди това да се случи, да имаме сделка, в която са намесени имената на Мтел и БТК (Виваком), а после, ще дойде времето и на тази.
    Разбира се, говорим си на чаша бира, всичко това е в рамките на догадките, няма сигуран информация
    Интересно дали zlatko не би искал да се включи в темата

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #608

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Последна информация - някакъв Иван, (предполагам така се казва собственикът) от БГ Мрежа бил купувачът, продължавам да търся информация

  11. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #609

    Re: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    @kod
    Не мога да коментирам, поради изискванията за конфиденциалност свързани със служебното ми положение.
    Но като цяло НЕТ1 се продават и то не от вчера.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #610

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Отврат!
    За трети път явно ще ми се случи някой, на който съм клиент, да се продаде, резултата винаги е много на нула във вреда на клиента!
    За съжаление, не остана накъде да се бяга

  13. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #611

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Мда, дано не стане простотия, както с мегалан(ментел). Относно бгмрежа - гледах цените им - адски скъпи, кой ги ползва не знам, сигурно в център основно, уличките и някой без избор. Плюсовете на "офертата" нет1 е коментирана много - кабелът директно в тв-то (за телевизия) и най-ниските цени като цяло. Не само това, а вдигнаха скоростите на нета преди 4, 5 месеца. Преди свалях с до 6.3МБ/с, а сега с до 9.6МБ/с на 45 мегабита тарифа. Не би ми се искало да си сменям доставчика, така да се изразя. Истината е, че, ако стане простотия, няма веднага(защото всеки е с някакъв договор, изтичащ еди си кога), но отливът на клиенти ще е неизбежен.
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 10-10-14 в 19:21.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #612

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Последна информация - някакъв Иван, (предполагам така се казва собственикът) от БГ Мрежа бил купувачът, продължавам да търся информация
    Ако това се окаже истина, вече със сигурност можем да се наречем Чалгария! Само и единствено в чалга държава, пропаднал петоразреден доставчик, като шутовете от БГМрежа може да купи първокласен доставчик като НЕТ 1!!! Нямам думи просто, БГМрежа хахахах... тези са символ на най-гнусната ланаджийска "услуга" позната ни от времето на долнопробните квартални кабеларки. От къде знам ли, ами имал съм контакти с тези другари, къде директни, къде индиректни и ей бога ми, по безумна фирма не съм виждал!!! Тези живеят в някакъв паралелен свят, не мога да повярвам, че тези отрепки имат пари да купят фирма като НЕТ 1!!! Няма начин просто!!! Не и БГМрежа, не и тези лумпени!!! БГМрежа бяха на акумулатори от сумати време, не познавам човек, който да е бил към тях и да не е избягал при първа възможност, това не е доставчик, това е диагноза. Честно казано мислех, че вече отдавна са умрели/погълнати.
    Ако предположението за покупката на НЕТ 1 от БГмрежа се окаже факт, това ще е края на НЕТ 1. Преди години смених Мегалан с НЕТ 1, заради МЕНТЕЛ, сега ако трябва ще се откажа въобще от интернет и кабелна ТВ, но пари на тея уроди от БГМрежа няма да дам.
    Ако някой смята, че квалификациите ми по техен адрес са силни, нека провери мненията за тях в мрежата, вярвам, ще се забавлява доста.
    KOD, дано тази "информация" се окаже грешна, дано!
    Този пост е редактиран от wrathchild; 10-10-14 в 20:52.

  16. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #613

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    От пазарна гледна точка, логиката Глобул да ги купят, не ми се вижда нелогична и съвсем се окрупнява. Знае ли човек, може да намажеме по-евтини комбинирани планове и някой смарртфон и т,н. Но пакета нет1- тв и нет е златен. Не че аз лично гледам тв толкова де, но за домакинство няма по-добра оферта като цяло. Ще видим, следя новините с интерес.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #614

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JacksonSoloist Виж публикацията
    От пазарна гледна точка, логиката Глобул да ги купят, не ми се вижда нелогична и съвсем се окрупнява. Знае ли човек, може да намажеме по-евтини комбинирани планове и някой смарртфон и т,н. Но пакета нет1- тв и нет е златен. Не че аз лично гледам тв толкова де, но за домакинство няма по-добра оферта като цяло. Ще видим, следя новините с интерес.
    Не е добра идея да си абонат на голям телеком, ама никак не е добра идея! Ако ти е за смЪртофонЯ, иди си купи някой, играчки колкото щеш. Покупката на НЕТ1 от страна на Глобул означава:
    1. По-високи цени (Глобул са вторите по скъпотия сред трите големи);
    2. Съпорта минава към Глобул - т.е. наместо да се обаждаш в София, ще си говориш с к00л центъра в Сусурлево;
    3. Времето за реакция при проблем става драстично по-дълго (виж т.2);
    4. Неминуемо скапване на услугите. Интернет - много по-ниски скорости и стабилен лаг. Телевизията - забравяш за купчината с безплатни HD канали и липсата на кодировка. Кодирането знаеш води до забавяне при смяна на каналите, безплатните 2-3-4-n! ТВ приемници и т.н...
    5. Постоянен психически тормоз за сключване на срочни договори.
    Ей това на първо време стига...
    Ще поживеем, ще видим!
    Добрата новина за мен, е че съм на безсрочни договори и за ТВ и за НЕТ, така, че паля гуми и при най-малък намек за БГмрежа, пфу!

  18. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #615

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Съгласен съм с всичко, прав си. Тва за смърфоня беше ирония, но явно не се изразих точно. Доста си гневен, дано не се окажеш прав, за да не станем 50 % от абонатите гневни .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 99 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе