Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #16

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Ами аз съм доволен от серията. Аз лично се наслаждавам на 42'', докато 32'' и 47'' са при родителите ми. Причината да са една серия е , поне за 32 и 47, да са с едно дистанционно и едни настройки, защото няма оправяне иначе. Пояснявам че, преди това бяхме на Сони и Тошиба. Имаше в ТП един модел на Сони, който също си заслужаваше, но беше с 450лв повече от 47ЕТ5Е. Не съм го използвал като монитор и не знам как ще реагира, но от кабеларка на ХД каналите няма никакво забавяне или размазване на бързите действия, на цифровата на някой места може да се забележи, но само ако си се загледал за нещо такова. То най добре е да си вземеш една плазма на Панасоник, която е 2500хц и няма да имаш проблем, но ....

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #17

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev Виж публикацията
    Би ли споделил как се представя на бързи сцени, защото ще вържем най-скоро и PS3, т.е. пробвали ли сте го като монитор за игри.
    От месец съм собственик на TX-L47ET5E. Телевизорът е постоянно включен като монитор през HDMI 1.4. За мен представянето му при игри е повече от отлично, т.е. игри като Bioshock и Skyrim вървят без никакви насичания, забавяния или недостатъци в картината. Мисля за достатъчно определелящо това, че мониторът ми Sony CPD-E530 (21" CRT) не е бил включван откакто съм с телевизора.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #18

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Като че ли се оформи почти еднозначно мнение в полза на 32ЕТ5Е. Аз отделно си уважавам марката Панасоник, а сега се "оказа", че това моделче според уважаемите форумци е прилично и не чак толкова по-лошо от т.н.флагмани от 1500лв и нагоре. За мен въпроса с избора приключи. Остана ми един единствен въпрос - кога?
    От една страна в момента е на промоция, от друга страна съвсем скоро идва Коледа и се очакват намаления. Малко е кофти като усещане, че само за 1 месец си се "прецакал" Какво мислите по този въпрос?
    Аз лично си мисля, че едва ли ще го намалят още(говорим за нещо съществено от поне 100лв), понеже сега са го пуснали на промоция, най-много да му повишат гаранцията
    Този пост е редактиран от Bojidar_Iliev; 29-10-12 в 21:17.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #19

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Аз имам приятел, който работи в ТП и ми каза, че всички очакват промоции за Коледа, но по вероятно е да стане обратното. По ниска от тази цена едва ли ще има точно за този модел, но ти си решаваш, успех

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #20

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от blag0 Виж публикацията
    Аз имам приятел, който работи в ТП и ми каза, че всички очакват промоции за Коледа, но по вероятно е да стане обратното. По ниска от тази цена едва ли ще има точно за този модел, но ти си решаваш, успех
    Оценявам интересното инфо...но едва ли приятеля ти ще знае, освен ако не е някой мениджър. Че ще има промоции е ясно, но точно за това 32, което сега е в някакви уж по-специални условия, ми се струва малко вероятно. Разбира се, за 50 лв нагоре или надолу няма кой знае какво да "избиеш". Струва ми се, че единствения шанс за друга промоция на това ТВ би могла да е гаранцията.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #21

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Вчера си купих Panasonic 32ET5E. Реших да не чакам Коледа и да направя още сега подарък на децата преди именния ден на щерката. За съжаление в стаята все още не е прекарана кабелна, но това ще стане тези дни. Предполагам, че няма да има проблеми и техниците ще го настроят - говоря за каналите. Не можах да го тествам на SD сигнал. Влязох обаче в и-нет и гледахме през приложението 3doo едни филмчета - сложих очила на малката и тя взе да гони рибките :-) Заредих и няколко произволни страници от браузера. Като чета тук някои неща - май е нормално мрежата да се разпада и след това се налага спиране и пускане на ТВ. Това малко ме дразни. За настройки ще питам на лични някой форумци, не ми се сърдете...
    Благодаря на всички писали по темата

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #22

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev Виж публикацията
    Вчера си купих Panasonic 32ET5E.
    Честито, безпроблемно да си го гледаш много години!

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev Виж публикацията
    Като чета тук някои неща - май е нормално мрежата да се разпада и след това се налага спиране и пускане на ТВ. Това малко ме дразни.
    Не знам дали съм мнозинство или малцинство, но при мен мрежата (безжична) досега никога не се е разпадала. Може би защото рутера (WRT54GL) се намира на 40-50 см. от телевизора.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #23

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от Shienar Виж публикацията
    Честито, безпроблемно да си го гледаш много години!



    Не знам дали съм мнозинство или малцинство, но при мен мрежата (безжична) досега никога не се е разпадала. Може би защото рутера (WRT54GL) се намира на 40-50 см. от телевизора.
    Благодаря, колега и не ми се сърди ако почна да те питам за мякои тънкости. При мен рутера е на повече от 10м, като сигнала минава през 3 стени. Освен това, рутера "захранва" и 2 лаптопа. И въпреки всичко има нет :-)

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #24

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev Виж публикацията
    Като чета тук някои неща - май е нормално мрежата да се разпада и след това се налага спиране и пускане на ТВ. Това малко ме дразни.
    Не е нормално. Не знам защо са тези хвалби за Панасоник. Затова май най-добре е Самсунг- така казват разбирачите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #25

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Честитоооооо ....... Да го ползваш безпроблемно. За нета, то от 10м и през 3 стени и с лаптоп ще се затрудниш, а като ти прекарат кабелната и пуснеш ХД, ще останеш очарован. Само си направи предпочитани от теб настройки на картината - нещо от рода на Реално кино и контраст около 20 +- 3/4.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #26

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от blag0 Виж публикацията
    то от 10м и през 3 стени и с лаптоп ще се затрудниш
    Ако това е така, изхвърли не само телевизора, ами и лаптопа.

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #27

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от kaki Виж публикацията
    Първоначално публикувано от blag0
    то от 10м и през 3 стени и с лаптоп ще се затрудниш

    Ако това е така, изхвърли не само телевизора, ами и лаптопа.

    А ти да не живееш в картонена колиба, упс... гипсокартонена исках да кажа...

    У дома през две стманобетонни стени с арматура фи25мм на 10-15см една от друга (пълзящ кофраж) , среден клас рутер трудно пробива, като разстоянието по права линия е не повече от 10м.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #28

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    А ти да не живееш в картонена колиба, упс... гипсокартонена исках да кажа...

    У дома през две стманобетонни стени с арматура фи25мм на 10-15см една от друга (пълзящ кофраж) , среден клас рутер трудно пробива, като разстоянието по права линия е не повече от 10м.
    Ето ти повод да минеш на 5 GHz-ова мрежа с двубандов рутер.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #29

    Отговор: Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри

    Колеги, понеже темата все пак е моя ще кажа следното - рутера е TP Link 1039 ND - знаете го, китайска пръчка, която обаче ми върши работа. Признавам, че съм малко слаб в мрежите, но този рутер захранва 2 лаптопа (единия в същата отдалечена стая с разглежданото ТВ), 1 безжичен принтер и новото ТВ. Сигнала минава през 2 стоманобетонни стени, да не казвам и че на пътя му има АВ система (с плазма, ресийвър и няколко плеара - т.е. друга електроника, вкл. и безжичен телефон) и разстоянието е около 10 м. За съжаление няма друг начин. Вчера забелязах, че като че ли връзката с ТВ е в пъти по-добра, но случайно пуснах някаква страничка на принтера и ...за малко да се изложим пред чужденците, тегава работа - 6 документа забиха. Според мен нещата са до настройки. Може би ще се наложи ръчно задаване на IP, както и изграждане на нови мрежи. Не ми остава време за това сега

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Препоръки за 32" LED телевизор
    От stoil_d във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 23-01-12, 18:46
  4. Отговори: 50
    Последно: 02-11-09, 07:24
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе