Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #31

    Re: Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Slero

    Абе на времето като имаше само "Електрон" и "Рубин", и то с връзки... сега глезотии - пък тази марка ли, онази ли... пък колко инча... пък плосък ли или изтумбен... пък сходимост, цветове, звук... де пусто дърво неокастрено...* :knuppel2:
    Апетита идва с яденето. Че и капризите...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    34
    #32

    Re: Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

    Ами донякъде е така, но все пак всеки би желал да получи най-доброто за парите си и да се предпази от погрешни ходове. Благодаря на всички за мненията им и най-вече за конкретиката, защото общите приказки не водят до кой знае какви резултати.

    Авис, между другото забравих да ти кажа, че LG-то сменяше малко бавно каналите. Не знам как е при новите модели, дано да е по-добре. Ще преценявам на място. Все пак, още съм най-много навит за посочения Samsung. Дано да е с по-френдли меню и памет за 10 страници телетекст.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    34
    #33

    Re: Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

    И между другото, твоят Самсунг как сменя каналите, като LG-то ли е?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #34

    Re: Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от eye_contact
    И между другото, твоят Самсунг как сменя каналите, като LG-то ли е?
    LG-то не е при мен вече (или по-скоро аз не съм при него; виждаме се веднъж на няколко месеца), така че не мога да ги сравнявам, забравил съм; явно не съм обръщал внимание. А и не е много честно да ги сравнявам по принцип, Самсунга е с 4-5 години по нов.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    34
    #35

    Re: Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.

    Здравейте, благодаря на всички. Бяхте ми много полезни. В крайна сметка си купих Samsung CZ-21M163NZ. Първите ми впечатления са горе-долу добри. Сравнително добра като контраст картина без изкривявания, поне относително. Превключва малко бавно каналите, но това е присъщо за повечето, които тествах преди покупката. Приятен дизайн, стерео, сравнително добър звук. Проблем обаче е дистанционното, което е направено доста неинтуитивно и объркващо с доста дублиращи се бутони. Но, не е болка за умиране. Същото е горе-долу положението и с екранните менюта, усложнени са и са доста неинтуитивни. Смятам, че като оценка цена-качество е добър избор. Пожелавам си да не се развали скоро.

    И един съвет към всички: много внимавайте с консултант-продавачите особено в Техномаркет Европа - супер невнимателни са към техниката и нейното пренасяне, отношение към нея и така нататък... Бъдете бдителни какво купувате, както и в какво състояние ви го предават, че не са за описване!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Покупка на телевизор от Германия
    От plamen.petrov във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 14-12-14, 23:15
  2. Покупка на телевизор
    От ViLCoNe във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-14, 20:57
  3. Съвет за покупка на телевизор
    От Dishkata във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 31-12-11, 23:11
  4. Покупка на 37" LCD или LED телевизор
    От pa6kyl във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-11, 19:53
  5. Съвет за покупка на телевизор????
    От torment1 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-09-11, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе