Резултати от 1 до 7 от общо 7

Телевизор до 600лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. skyman
    Guest
    #1

    Телевизор до 600лв

    Сега като гледам телевизорите на тая цени, горе долу са еднакви, само марката им е различна и се чудя каква да бъде. Направи ми впечатления това телевизорче:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09024396
    И по точно това, че е HD Ready и е евтинко, считайки това. Обаче за тази цифрова телевизия нищо не знам, а и ми се вижда доста скъпа, за да имам всичките канали дето има кабелната абонамента е доста по-скъп. То за мен просто не си струва не ми трябва по-хубава картина и тая ме устройва, ама ми казваха, че бъдещито е цифровата телевизия и кабелната ще изчезне. А към телевизора претенции нямам, единственото е да държи доста.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #2

    Re: Телевизор до 600лв

    Не се притеснявай за бъдещето толкова. Дори след идването на цифровата телевизия няма да изчезне кабелната. А дори и да решиш да преминеш и ти към цифрова телевизия, няма да имаш проблем с този телевизор. Просто ще ти трябва допълнителен приемник /тунер/. Колкото до това дали ще "държи доста" никой не може да ти каже - късмет си е.
    Обърни внимание, че цената му е 700 лв, а не 600 както си писал. И имам някакви съмнения колко е HD Ready, но нека някой, който е по-наясно от мен да сподели по този въпрос.

  4. skyman
    Guest
    #3

    Re: Телевизор до 600лв

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не се притеснявай за бъдещето толкова. Дори след идването на цифровата телевизия няма да изчезне кабелната. А дори и да решиш да преминеш и ти към цифрова телевизия, няма да имаш проблем с този телевизор. Просто ще ти трябва допълнителен приемник /тунер/. Колкото до това дали ще "държи доста" никой не може да ти каже - късмет си е.
    Обърни внимание, че цената му е 700 лв, а не 600 както си писал. И имам някакви съмнения колко е HD Ready, но нека някой, който е по-наясно от мен да сподели по този въпрос.
    Да повече е, но може и повечко, ако настина си заслужава. Ако това HD Ready, няма голямо значение харесах още доста модели и си влизат в 600лв. Та ще ми е нужно ли, или няма смисъл ?

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #4

    Re: Телевизор до 600лв

    Щом казваш, че не си маниак на хубавата картина, не виждам смисъл да даваш много пари за екстри, които няма да оцениш.
    Факт е, че 90% от хората не правят разлика между цифрова и гадна кабелна телевизия.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: Телевизор до 600лв

    ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕ тея тарикати от САМСУНГ пак си пуснаха лайната. Продавам го тоя модел и бих казал, че не е нищо особенно. Единствено дето има композитен вход отзаде да получава HD сигнал. ПО-горният модел даже има и HDMI. Според мен смисълът е да се зарибяват шарани с новите буквички дето я са ги чули, я са ги разбрали. Хубаво има възможност да приема HD сигнал, но къде ще го покаже, на КИНЕСКОПА който е с физическа резолюция 720х576 ли??? Единственото е малко по-добрият сигнал, без смущения който ще се показва. И каква е файдата от HD като всичко ще пак пикселизирано. Освен това пак повтарям, САМСУНГ SLIM FITси има фабричен дефект в кривене на картината, на 29" е по-малко но се вижда и ме дразни адски, защото продаваме БОКЛУЦИ на хората. А и като образ не е много добре, не ми харесва нещо. До него имам залепен малкият му брат 21" слим, ами той дава 10 пъти по-добре от него.
    skyman, ако имаш място иди и си вземи един Филипс 8520 или нещо подобно.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #6

    Re: Телевизор до 600лв

    Здравейте
    LUDIA странно но точно този модел е с най добра геометрия от серията Slim Fit Иначе HD на такъв телевизор не означава нищо, иначе ако иска някой найстина добър телевизор да взима PHILIPS 29PT9521
    Или както си казал за по малко пари и 8521 също е добър избор който подкрепям напълно

  8.  
     
  9. skyman
    Guest
    #7

    Re: Телевизор до 600лв

    Благодаря за отговорите, Philips 29PT8521 ще е телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на хладилник до 600лв.
    От a.petlichkov във форум Хладилна техника
    Отговори: 20
    Последно: 02-05-14, 04:20
  2. Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 20
    Последно: 04-02-14, 23:18
  3. Отговори: 11
    Последно: 25-01-10, 01:04
  4. купувам лаптоп до 600лв
    От labios във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-11-08, 16:54
  5. Предложете ми конфигурация до 600лв.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 30-08-07, 19:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе