Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Избор на хладилник до 600лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #1

    Избор на хладилник до 600лв.

    Здравейте, в момента разглеждаме хладилници до около 600 лв. (евентуално може и повече, но засега съм сложил такъв лимит). Търси се надеждно, функционално и нискоенергийно решение с фризер и повече място за зеленчуци. Естествено най=много харесахме BOSCH, но...
    В момента има промоция на Zanussi с 55 месеца гаранция. Имаше един модел за около 600 лв, подобен на този:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SI-ZRB-840-MW2

    Иначе чета, че за АЕГ пише добри неща във форума.
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/667331/P11100302/Hladilnik-s-frizer-AEG-S72300-DSXO/1


    За друго не се сещам на този етап, така че слушам вашите препоръки относно марката.
    Иска ми се да има по-голям фризер и място за зеленчуци, както вече казах, иначе като литри горе долу тези модели ме устройват на първо четене.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #2

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    А защо не такъв refregerator

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #3

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Ами няма лошо, стига цената и надеждността да са на ниво. Нещо не става ясно тези хладилници нови ли са или отремонтирани. Аз нямам против да купя нещо от по-висок клас на по-ниска цена, пък дори и да е с някакъв козметичен дефект/мостра и т.н.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #4

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    2-ра употреба,има и нови с транспортни дефекти.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #5

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Освен магазина на бул. Христо Ботев, можете ли да препоръчате друг такъв, в който мога да намеря мостри или с леки козметични дефекти?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #6

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.


  8.  
     
  9. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #7

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Спри се на нещо друго. Горение вече не са качествене, АЕГ и Електролукс се чупат много.
    Виж този LG GC-399SQA :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #8

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Благодаря за идеята. Аз също не ги харесах особено много, изглеждаха сякаш дръжките им ще се счупят още на втория ден, за другото не знам.
    LG са ми на сърце, но ще трябва да пожертвам енергийната ефективност и фреш зоната (всъщност наистина ли е толкова хубава тази екстра?) , а последното ми е особено важно - трябва ми много място за съхранение на зеленчуци, по възможност и за по-дълго време.

    Какво е мнението Ви за това? DAEWOO REF RN-42ANPT :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    Друго, което ми хвана око е промоцията на ZANUSSI - 55 месеца гаранция, но не знам доколко тази марка е запазила доброто си име.
    ZANUSSI ZRB-936PW2 :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #9

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Здравейте отново. Тъй като все още си търся хладилник, но не мога да реша, вече тотално се обърках. Кухнята ни е северна и не се отоплява, което ме навежда на мисълта, че не е зле класа да е SN, като LG отпада по този показател. В твхнополис се убиха да ми препоръчват либхер - само той работел на температири под 16 градуса. Bosxh също е sn, но според продавача няма да работи на толкова ниски температури колкото либхер. Първоначално се бях насочил към LG, но това ме отказа. Сега ще ви споделя и какви са ми изискванията - цена до 700-750 лв, по възможност nofrost в камерата, долен фризер и най-вече много място за зеленчуци, ако може на две нива.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    В Зора има Indesit с 0% лихва и 4г гаранция, мнение за индезит като надеждност.
    10х

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #11

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Чудесно, а ще бачка ли на студено?

  14.  
     
  15. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #12

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    LG то ще работи и на под 16 градуса защото е нофрост и е с електроника. Трудно включват хладилници с механичен термостас, на либхер е сложено допълнително копче което не позволява да гасне лампата в хладилната част и по този начин спомага да включва термостата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #13

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Сигурен ли сте в това? Аз също много харесах едно LG
    http://zora.bg/lg/gc-399sqw/21865

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #14

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Аз изобщо не мога да разбера какъв е прблема на всеки хладилник да работи при температури над поддържаните в хладилното отделение? Какви 16 градуса, какви 5лв? Всеки нормален хладилник трябва без проблеми да работи до температури поне 5-6 градуса ако е усилен на макс.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #15

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Просто много оплаквания четох, основно за по гадни марки като Електролукс и Беко, че като е по-хладно в стаята и фризера не работи. Това, и убеждаващия ме продавач в техно.;нещо си, че само и единствено Либхер могат да работят при такива температури, защото имат еди каква си лампичка, която свети постоянно. Примерно и LG и Bosch имат SN, но за тях твърдеше, че няма да работят под 16 градуса. Самсунг, поне този който гледах просто си беше ST, така че не бих рискувал с такъв. Засега съм решил да е този Хладилник с фризер LG GC-399SQW - Търговска верига "Зора", имате няколко дни да ме разубедите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на хладилник
    От Kristian Gurchev във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-12, 16:44
  2. избор на хладилник
    От yordak във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 18:06
  3. купувам лаптоп до 600лв
    От labios във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-11-08, 15:54
  4. Предложете ми конфигурация до 600лв.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 30-08-07, 18:45
  5. Телевизор до 600лв
    От skyman във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-01-07, 15:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе