Резултати от 1 до 4 от общо 4

Хайде помагайте, че е много тежък!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    2
    #1

    Хайде помагайте, че е много тежък!!!

    Здравейте на всички. Дано някой се намери да ми отговори. Имаме плазма LG RZ-42PX3RVB-ZA. Тази ни е втората, първата си я оставихме в апартамента, а тази я купихме втора ръка в гаранция до 2008г. Дали така са ни я продали или при преместването на стъклото отпред има резка. Както и да е преживяхме го, но от 1 месец насам вечер на целият екран започват да премигват цветни точки. През деня това го няма, а като пусна и двд-то пак ги има. Молбата ми е, дали не са разбъркани някакви настройки . И аз и мъжът ми сме технически инвалиди а тв-то е закачено на стената и ако трябва да се сваля и да се носи до сервиза... А пък ако е нещо сериозно кой знае и там как ще ни издрусат?!? Ако някой е виждал нещо подобно,моля

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: Хайде помагайте, че е много тежък!!!

    Вгледай се дали това се получава след като е минал бър и ярък обект, или просто остава след някакъв движещ се обект. Защото имах такава на работа, след ярки линии имаше "дъжд" от червени и зелени пиксели. Ако е така, говорете със сервиза да видят какво могат да направят. Защото ня мен ми се струва, че имате голям проблем.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    2
    #3

    Re: Хайде помагайте, че е много тежък!!!

    Еме гледах, гледах и нищо... През деня го няма, вечер тези "пиксели" се появят. Добре, от толкова хора в този форум, само на мен ли ми се случва това???

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #4

    Re: Хайде помагайте, че е много тежък!!!

    Да не е свързано с някакви смущения идващи от ел. мрежата по вечерно време? Прехвърли захранването с някакъв удължител на друго място за проба.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тежък избор за малко пари :)
    От maxxbg във форум Телевизори
    Отговори: 55
    Последно: 19-04-12, 15:24
  2. Много евтин vs. много скъп - моля за мнение
    От totopz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 31
    Последно: 08-11-08, 19:42
  3. Много проста и много гадна редичка (междинка)
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 19-05-07, 12:15
  4. Много много странен проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 18:15
  5. Прекалено тежък сайт...
    От LordOfEvil във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 25-08-03, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе