Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся малко съвети относно окабеляване за кабелна ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #1

    Търся малко съвети относно окабеляване за кабелна ТВ

    Налага ми се да пусна кабелна ТВ на 120 телевизора като имам само входен сигнал. Интересуваме какви усилватели са нужни и какви сплитери. Бюджета е сериозен така, че предпочитам решения, с които качеството да е сериозно.
    Аз са сега намерих усилватели и сплитери 6-ца от Пулсатор. Интересуваме също имали клещи с които се заголва по-бързо кабела за F-четата, намерих даже F-чета, които се поставят чрез специални клещи, но не намерих клещите.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: Търся малко съвети относно окабеляване за кабелна ТВ

    Имам цялото необходимо оборудване (усилватели, сплитери, tap-off с различно затихване) както и техниката за изграждане и настройка на мрежата. За колко програми става въпрос и в какъв честотен диапазон? Ако проявяваш интерес - пиши ми РМ. Качеството зависи от два фактора - правилно проектиране и изграждане на мрежата и добри кабели и елементи.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Re: Търся малко съвети относно окабеляване за кабелна ТВ

    и аз ако мога да използвам темата питаха ме за 20 телевизора как могат да се закачат на 1 входен сигнал. явно трябва усилвател на сигнала но по магазините питах само за по 3-4 тв имат.
    ?

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Търся малко съвети относно окабеляване за кабелна ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    и аз ако мога да използвам темата питаха ме за 20 телевизора как могат да се закачат на 1 входен сигнал. явно трябва усилвател на сигнала но по магазините питах само за по 3-4 тв имат.
    ?
    И 20 стават, но с професионален усилвател и правилно проектиране. Важно е разстоянието между телевизорите, каква схема се изгражда - дървовидна или звездообразна, както и качеството на кабела и елементите. Имам такива на разположение, ако те интересува пиши подробностите на РМ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Osaka - търся съвети и мнения
    От andonis във форум Климатици Osaka
    Отговори: 126
    Последно: 20-11-23, 22:08
  2. Отговори: 1
    Последно: 28-05-14, 18:42
  3. Малко помощ и ориентиране съз закодирана кабелна цифрова и Cam модул
    От hristokk във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 11
    Последно: 02-04-13, 12:57
  4. Търся съвети за TV със Skype и интернет
    От Gani във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 25-06-11, 19:45
  5. /съвети, малко мнения и размисли.../
    От DarkRose във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 07-06-01, 19:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе