Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 111

LCD JVC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    28
    #16

    Re: LCD JVC

    Цитат Първоначално публикувано от Satanata
    Мнооого се колебаех и накрая скочих в тигана, взех си онзи ден LCD 46 инча на JVC , а не плазма (бях се прицелил в 50 инча на Панасоник но модела взел EISA а не новия). Имам близък в Технополис и пуснахме 10 модела да бачкат на една и съща картина , но не със сигнала от генератор с който зарибяват клиентите, а на кабелната от Кейбълтел която е там познайте кво мазало стана....неможеш да познаеш прекрасните плазми и LCDта Хората гледаха като изумени а ние си експериментирахме на воля. Оказа се че JVC вади най яката и стабилна картина....невярвате ли ? Идете и вижте Повторете опита ми Дадох 5000 лв с кеф след експеримента....сега го гледам и се кефя. Имам си и 3 год гаранция...друг такъв LCD или плазма с такава гаранция няма.

    Ако можете помогнете.........

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #17

    Re: LCD JVC

    gydi,
    найстина си е мн работа да напишеш всичко. Мисля че е меню "adjast" на "1", 1.SC ADJ  и т.н. ака не те затруднявам мн.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #18

    Re: LCD JVC

    Що така, колкото не Ви е ясно, толкова повече бъзикате? Спазвайте изискванията на производителя! Не пипайте все едно отваряте поредната бира!!!

  5. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #19

    Re: LCD JVC

    Някой знае ли с каква матрица е този модел-JVC LT-32G80 !!!Въобще....,малко повече инфо за него?!

  6. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #20

    Tелевизори LCD JVC

    Вече съм горд собственик на горепосочения TV- http://www.jvc.ro/product.php?id=LT-...U&catid=100010
    Не ми трябваше много време днес .... да оценя достойнствата му пред ДРУГИТЕ!!!
    Държи се учудващо добре на кабеларката,а на сателита и DVD е супер!!!Eдинствената ми забележка(за мен не толкова съществена)е липсата на RS 232 конектор.Препоръчвам този TV на всеки който все още не се е ориентирал в морето от предложения!!!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #21

    Re: LCD JVC

    JVC LT-32G80 e със S IPS по информация на JVC,става дума и за всички нови модели,преди са ползвали и на samsung.За какво ти е RS 232?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #22

    Re: LCD JVC

    Благодаря за отговора,Madmaxx!!!Що се отнася до PC порта-неговото наличие щеше да ми спести скъпия DVi-HDMI кабел!Смотаната N-Vidia 5200 има само обикновения порт и ако и TV-то го имаше щеше да е по лесно.....

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #23

    Re: LCD JVC

    Как по-точно ще заместиш HDMI със сериен порт?
    Предполагам си искал да има VGA /Dsub 15/ port? С него би могъл да заместиш HDMI кабела, но ще е за сметка на качеството.
    А и един приличен VGA кабел не е толкова по-евтин.

  11. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #24

    Re: LCD JVC

    Като за начало ще сменя видеокартата......и всичко би трябвало да си дойде на мястото

  12. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #25

    Re: LCD JVC

    За всички които имат интерес към модела LT -32G80:
    6ms. матрица Sharp

  13. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #26

    Re: LCD JVC

    Ето едно скромно мнение за телевизорите ни

    I've kept up with TV displays for over 2 years, reading reviews, viewing different models, following online forums etc, and in my opinion, for under $1500 the BEST LCD brand is... JVC.

    JVC has a proprietary 32-bit Genessa premium processing chip (included in all models, whether 720p or 1080p), and many reviewers have noted that their models offer especially excellent scaling/processing of STANDARD definition signals (480i, non HD) compared to other brands - in addition to great HD signal processing (720p, 1080i, 1080p). Combined with JVC's 5th generation D.I.S.T. [Digital Image Scaling Technology].

    If you live near a Fry's Electronics [mainly in California and Texas], they regularly have two JVC 720p 2007 models on sale, from $899 to $1099 (37" and 42" sizes), which is almost $400 lower than other dealers.

    Circuit City usually has JVC LCDs in stock, and occasionally Best Buy has them (but not regularly). Also, you could purchase from online dealers.

    JVC also is know for accurate colors, whereas other brand LCDs (and plasmas) might have mixed quality of color processing. I've seen several JVC LCDs in person the last few years, and the image quality is excellent - you might want to search and read online reviews.

    So, if I was looking for an affordable LCD, with excellent quality, I'd be buying a JVC. Check their website for available models and features - http://tv.jvc.com/main.jsp

    Also, if you can wait a little longer until "Black Friday" [day after Thanksgiving], prices are reduced even further to entice buyers.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    28
    #27

    Re: LCD JVC

    Цитат Първоначално публикувано от centurionX
    Вече съм горд собственик на горепосочения TV- http://www.jvc.ro/product.php?id=LT-...U&catid=100010
    Не ми трябваше много време днес .... да оценя достойнствата му пред ДРУГИТЕ!!!
    Държи се учудващо добре на кабеларката,а на сателита и DVD е супер!!!Eдинствената ми забележка(за мен не толкова съществена)е липсата на RS 232 конектор.Препоръчвам този TV на всеки който все още не се е ориентирал в морето от предложения!!!
    Колко струва ?

  16. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #28

    Re: LCD JVC

    Само 1399лв.!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #29

    Re: LCD JVC

    Никой ли не му се занимава да ми прати настройките на сервизното меню, подменю "adjust".

  18. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #30

    Re: LCD JVC

    http://www.coda.ru/dist.aspx

    Това е технологията,благодарение на която JVC успява да преодолее до голяма степен недостатъците в LCD телевизорите -нещо което все още е мечта за много от другите ''прехвалени производители''!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе