Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 111

LCD JVC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #31

    Re: LCD JVC

    Всички производители имат някакви технологии от този тип. И не мога да кажа, че от JVC са открили топлата вода с това. Не съм забелязал да показва нещо кой знае колко по-различно.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #32

    Re: LCD JVC

    Вгледай се по-внимателно и ще забележиш какво имам в предвид

  4. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #33

    Re: LCD JVC

    В начале 2007 года JVC начинает продажу 46-дюймовых телевизоров FullHD. Массовые поставки жидкокристаллических телевизоров приводят к резкому снижению цен и практически полному вытеснению не только плазменных телевизоров, но и кинескопных телевизоров больших диагоналей. В течение года планируется расширение линейки жк, в том числе и моделей с разрешением FullHD, и внедрение новой версии технологии Clear Motion Drive.

    Использование лучших матриц от Sharp и технологий обработки изображения и звука собственной разработки, достойное качество отображения не только сигналов высокого разрешения, но и обычного эфирного сигнала, а также конкурентные цены и стильный дизайн - вот почему покупатели выбирают жк от JVC.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    1
    #34

    Re: LCD JVC

    centurionX :
    Вгледай се по-внимателно и ще забележиш какво имам в предвид
    Ако не е проблем кажи какви са предимствата. Сравни го с коя да е, от останалите фирми ( Сони, ЕлДжи, Самсунг, Шарп ит.н. )
    Имам чувството, че не се отличава с нещо кой знае какво ?!

  6. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #35

    Re: LCD JVC

    Безкомпромисна картина на HD и DVD сигнал.6мс матрица;много добър контраст и ниво на черното;интелигентно управление на картината(според входния сигнал и неговото качество)
    1:1 мapping при връзка с PC,перфектен звук(MaxxAudio ot Waves)
    Aнглийска сглобка-3 г. гаранция!
    И за да не бъда голословен:Иди в Te.......ис,кажи им да ти пуснат на един и същи сигнал и около този ценови диапазон от марките които си изброил!Сложи до тях това JVC и се налаждавай!!!Ще ти бъде по-лесно да направиш избор!!!Успех!!!

  7. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #36

    Re: LCD JVC

    На изложението CEATEC в Япония компанията JVC демонстрира първият течнокристален панел с честота на обновление от 180Hz, т.е. с 3 пъти по-високо, отколкото при обикновените панели. В новия 32-инчов диспллей инжинерите на JVC са използвали специален алгоритъм, позволяващ да се отстранят размазаните изображения при показването на бързодвижещи се предмети на екрана. За тази цел се използва принципът на интерполация на телевизионните сигнали, сформирани на честота 60Hz. Четимостта на изображенията значително се увеличава, дори при ниска резолюция на дисплея.
    Новият екран към момента е само прототипна разработка и предлага резолюция от 1024х768 пиксела. Що се отнася до времето за реакция на матрицата от JVC се надяват съвсем скоро да намалят и този показател на по-малко от минималните за сега 5 милисекунди.
    JVC не разкриват своите планове кога смятат да пуснат в серийно производство новите екрани.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #37

    Re: LCD JVC

    Offtopic
    Обаче виж как се излагат понякога компаниите. Уж при сегашните модели няма "размазани изображения при показването на бързодвижещи се предмети на екрана", пък продължават да изкарват нови технологии, които да оправят проблема.

  10. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #38

    Re: LCD JVC

    Е....така е Но не можем да отречем и факта,че от 2006 до сега напредъка им в това отношение е значителен

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    3
    #39

    Re: LCD JVC

    някои мойели да кайе някоя дума за модела 32а80?

  12. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #40

    Re: LCD JVC

    32A80-DinaPix
    32G80-DinaPixPlus-по съвършен и затова малко по-скъп

  13. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #41

    Re: LCD JVC


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #43

    Re: LCD JVC

    Всички хвалят LCD ТВ ама аз моето JVC 37А80 още не мога да го накарам да не ми назъбва картината....смених скарт кабела с по - хубав....рових се в сервизното меню....настроиките на ТВ... и все тая. Нямам си наидея какво друго да ровна, пък е много голям и не ми се мъкне по сервизите, ама май ще трябва......Иначе като контраст и черното го докарва добре.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #44

    Re: LCD JVC

    Явно повечето хора като си купуват ТВ не гледат каквото трябва?
    Точно за това е тази тема!!! Четеш! Питаш! Отиваш и проверяваш дали е ВЯРНО!

  18. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #45

    Re: LCD JVC

    plkochev,на серия "А" им е малко по слаб процесора....и от там може да дава някакво отражение на стабилността на образа.....но все ми се струва,че проблема не е толкова голям колкото го описваш!!!Не разбрах дали това ти го прави при HD сигнал през HDMI входа???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе