Страница 78 от 99 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,156 до 1,170 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1156

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Пичове, красива е 50В850, бих се оженил за нея ...
    Днес все пак, след много ядове с ....обслужващата банка, тези са гадни само такси и високи лихви им дай, иначе никакви ги няма когато ти потрябват, наложили са ми лимит на дебитната карта, без да ме уведомят ... имам парите, искам да си купя нещо, не мога, а те са в почивка, тъпаци гадни ... "Търговска и корпоративна банка", че и клинтите им били скъпи, така пише покрай номерата, дето никой не отговаря, бягайте от тях ... голямо излагане, имаш парите, нямаш стоката, българска банка ... все едно: вече е у нас, компромис на управителя на ТМ - Стара Загора ... благодаря на Зарко за разбирането, той знае каква въдица мята, шарана му е в кърпа вързан ... все пак, доброто отношение радва, така се става търговец, да приласкаеш клиента, да го направиш съпричастен
    П.П... HD-обработката е невероятна, зашеметяваща картина, радва че и SD-картинката от цифровата кабелна никак не е лоша, .... на Кейбъл-тел намери всички канали, цифрови и аналогови, без да задавам страна ... обаче на цифровите налиса, че са кодирани ... тези дни ще мина да искам CAM -модул, conax-карта си имам

    едит: ... ослушвам се за онова прословуто бръмчене, но покрай зашеметяващата картина не ми остава много време, невероятна картина, факт

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    96
    #1157

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    @samara,
    как така си успял да вземеш Тв-то за проба от магазина, само за тест няколко дни без да го плащаш предварително?!

    Къде дават така :-) ?

    @tottenham, по ника се разбира, че ще взимаш Тв за гледане на спорт :D , така че Задължително се насочи към телевизор със 100 херца, разликата е наистина видна. Тествал съм Филипс 5604 и 7404 32"-овите модели на ХД и СД - сигнал и разликата беше огромна !

    За Панасоник S10 - няма 100 херца, не гледай изобщо такива, ще те яд после от "следите" след топката, дразнещо е и то не малко...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1158

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Здравейте,а LG 32LC2RR може ли да чете DIVX

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1159

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от ico_3
    Здравейте,а LG 32LC2RR може ли да чете DIVX
    Не-това е стар модел2007г и процесора няма достатъчно мошност да прави това

  6. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #1160

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Здравейте !

    Заклавието на тази теме се размива и разпределя по останалите теми със сходна тематикал
    Обръщам се към активните и показващи компетентност участници да влеят повече съдържание в тази тема.
    Оставам с впечатлението , че много хора търсят в тази тема именно отговора и препоръчания от вас модел от 32"до 55" панели. Струва ми се Hristoslav2 беше, който направи много ясно описание на моделите Сони. Защо не се направи подобна оценка на търсените модели ????
    Какво ще кажете в помощ но всички нас, бъдещи собственици на панели, те / показващи компетентност участници / всеки един от тях да напрявят една класацияна търсените модели, която не е занаажирваща и изразява само лично мнение ?
    Благодаря ви за внича
    манието !
    Приятна вечер и ................ наздраве !

    Поздрави !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #1161

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Колега, това което предлагаш ми се струва доста трудно.
    Според мен всяка една оценка е субективна освен ако не се базира на редица от сложни тестове със точна и ясна система за точкуване.
    Ние сме много благодарни на колегата hristoslav2 защото не просто дава оценки, но и помага при употребата на панелите след като се сдобием с тях.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    3
    #1162

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Тази тема явно е много полезна и много хора намират отговорите които търся ( включвайки себе си ).
    Но нещо ме безпокои.
    Защо ВСИЧКИ препоръки са към Техномаркет в които цените са около два пъти по високи от тези в Канада и САЩ което ще рече че българския търговец осъществява печалба около 5 - 6 пъти по голяма от техните североамерикански колеги.
    (аз съм живял в тези държави повече от 20 години, така че искам не искам правя сравнение)
    Няма ли в България закон против монопола ? КАКВИ СА ТЕЗИ НЕНОРМАЛНИ ЦЕНИ ?
    Лично аз няма да закупя нищо от Техномаркет. Ще избера алтернатива.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #1163

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Това е извън темата, и не че защитавам някого, но едно е да продаваш 10-20 единици от една и съща стока на един пазар, а друго е на друг пазар да пласираш 10 000 - 20 000 - това е положението. Ако Панасоник 42 G 10 в САЩ е около 700 долара , тук е 2000 лв . Но при нас този пазар тепърва още се развива.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1164

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от agk
    Здравейте !

    Заклавието на тази теме се размива и разпределя по останалите теми със сходна тематикал
    Обръщам се към активните и показващи компетентност участници да влеят повече съдържание в тази тема.
    Оставам с впечатлението , че много хора търсят в тази тема именно отговора и препоръчания от вас модел от 32"до 55" панели. Струва ми се Hristoslav2 беше, който направи много ясно описание на моделите Сони. Защо не се направи подобна оценка на търсените модели ????
    Какво ще кажете в помощ но всички нас, бъдещи собственици на панели, те / показващи компетентност участници / всеки един от тях да напрявят една класацияна търсените модели, която не е занаажирваща и изразява само лично мнение ?
    Благодаря ви за вниманието !
    Приятна вечер и ................ наздраве !
    Поздрави !
    Това което искаш изисква желание средства и време.Трябват ни 2-ма специалисти+техника за тестване и съдействие от страна на вносителите или големите търговски вериги.След обстойно тестване може да се даде категорична оценка дали даден модел е добър и колко.В момента всичко се базира на наблюдения в магазините и от време на време лични впечатления от някой собственик след ползване у дома.
    Цитат Първоначално публикувано от Refurbished
    Тази тема явно е много полезна и много хора намират отговорите които търся ( включвайки себе си ).
    Но нещо ме безпокои.
    Защо ВСИЧКИ препоръки са към Техномаркет в които цените са около два пъти по високи от тези в Канада и САЩ което ще рече че българския търговец осъществява печалба около 5 - 6 пъти по голяма от техните североамерикански колеги.
    (аз съм живял в тези държави повече от 20 години, така че искам не искам правя сравнение)
    Няма ли в България закон против монопола ? КАКВИ СА ТЕЗИ НЕНОРМАЛНИ ЦЕНИ ?
    Лично аз няма да закупя нищо от Техномаркет. Ще избера алтернатива.
    Защото само Техномаркет имат достатъчно богат каталог от модели на страницата си. Свободен си да пазаруваш откъдето искаш - никой не те задължава да пазариш от Техномаркет. Напротив-разходи се и сравнявай цените и си купи откъдето ти е най изгодно.
    Цените зависят от много фактори:
    1.Kурса на долара-много от елементите са произведени в Тайван и Китай
    2.Търговската политика на производителя.
    3.Бройката поръчани телевизори от даден модел /колкото повече-толкова е по-ниска цената/
    (по-голям пазар - повече продажби - по-ниска цена)
    4.Митата.
    5.Търговската надценка.
    5.Сервизното обслужване

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1165

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Другото нещо което ми идва наум е че само СОНИ и Филипс не се внасят от ТМ.
    Като сравниш цените на технии продукти и в други магазини виждаш че няма разлика в цената.
    Общо взето всички продават скъпо в България без значение кой внася.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1166

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    аз съм доволен и от ТМ и от ТП , като за глупав провинциален град в глупава страна като България съм получил всичко, което съм поръчал, факт ... при достатъчно добро отношение от двете страни съм получил и достатъчно добра отстъпка ... който може нека пазари отвън, ама малко несериозно ми се вижда примерно за 50" телевизор ... фотоапарати и обективи и аз съм купувал, доставка от САЩ

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1167

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Другото нещо което ми идва наум е че само СОНИ и Филипс не се внасят от ТМ.
    Като сравниш цените на технии продукти и в други магазини виждаш че няма разлика в цената.
    Общо взето всички продават скъпо в България без значение кой внася.
    Прав си.Аз не съм доволен от ценовата политика на Техномаркет и Технополис - много закостеняла -консервативна. Презастраховат се с високи цени -като цената на риска се заплаща 100% от клиента ,а те не поемат своя дял-би трябвало да е 50/50%. Правят същото както и банките унас-свръхпечалба за сметка на клиента който в повечето случай не е добре запознат с цените и търговията. Просто некадърни управленски екипи които гледат само как да си осигурят по-големи премии, но не и как да раздвижат пазара.
    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    аз съм доволен и от ТМ и от ТП , като за глупав провинциален град в глупава страна като България съм получил всичко, което съм поръчал, факт
    Не обиждай града в който живееш-още по малко родината си! Заради такива като теб патриотизма ни е нулев и цари национален нихилизъм !После що сме нямали самочувствие....

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1168

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    hristoslav2 ... с повече такива като мен, стигане нямаше да имаме, факт ... повечето са просто глупави "патриотари", все едно де ...извинявам се, тук сме за друго, поздрави !!!

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1169

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Другото нещо което ми идва наум е че само СОНИ и Филипс не се внасят от ТМ.
    Като сравниш цените на технии продукти и в други магазини виждаш че няма разлика в цената.
    Общо взето всички продават скъпо в България без значение кой внася.

    LG и Panasonic се внасят от ТМ и ТП. Нищо не е както беше

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1170

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu

    LG и Panasonic се внасят от ТМ и ТП. Нищо не е както беше
    Колега нищо ново не ми казваш ,писал съм по назад във форума защо стана така.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 78 от 99 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе