Страница 76 от 99 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #1126

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ...едит: все пак 58" ще ми е голяма за 2,5-3 м. ... чета и FillHD.gr не харесва 1980х1080 над 50", големина на пиксела и прочее:
    http://fullhd.gr/2009-08-25-11-38-45...t-to-huge.html
    ...заради adtomov пускам линка в оригинал
    Ммммне. Колкото повече - толкова повече. Резолюциите имат вредното свойство да се увеличават. Засега не е ясно на квадрат или на трета степен.... Оттам идва и изискването за диагонал. Логично и естествено. Щото И АЗ ЗАСЕГА НЕ ГЛЕДАМ ФИЛМИ ТАКА, КАКТО ВСЕКИ ЛЮБИТЕЛ НА ПУКАНКИ ГИ ГЛЕДА В "АРЕНА". Да оставим настрана факта, че любителите на пуканки не си чистят след себе си....

    Оттам идва и вредното желание за увеличаване на диагонала.
    Ех, като си спомня, че първият ми телевизор беше 14-инчов Юност... Изпъкнала електронно-лъчева тръба ... ЧЕРНО-БЯЛА! С яко стърчащи копчета, които се натискаха трудно, и след превключването издаваха измъчено-съветски звук: "шЩракх..."
    Само преди 18 години.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1127

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    имам една Юност дето още си работи ...

    hristoslav2 ... в тон с твоите линкове мисля да използвам благоразположението към мен в момента и да добава към комплекта и това:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051899

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    32
    #1128

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    Пичове,
    дойде ми плазмата PS50B850, .....
    Честито за избора. Аз засега нямам оплаквания от плазмата 50А656 и те съветвам, ако не си платил още да прецениш само цената.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #1129

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Sony на время откажется от OLED-телевизоров

    Из-за финансового кризиса компания Sony намерена приостановить выпуск больших OLED-телевизоров как минимум до 2010 года, сообщает Electronista со ссылкой на Wall Street Journal.

    В свое время Sony стала первой компанией, представившей серийный OLED-телевизор XEL-1 с диагональю 11 дюймов. По всей видимости, она оказалось не в состоянии поддерживать производство дорогостоящих OLED-устройств, переставших приносить прибыль в условиях низкой покупательской активности.

    Снижение общего объема продаж телевизоров Sony отразилось на результатах годового отчета, который впервые за последние четырнадцать лет работы компании был убыточным. Для того чтобы улучшить свое финансовое положение, Sony решила сделать ставку на более доступные модели телевизоров, а также провести реорганизацию своего бизнеса под руководством Говарда Стрингера, президента компании.

    Вместе с тем, приостановив разработки OLED-телевизоров, Sony тем самым дала шанс своим конкурентам вырваться вперед. Например, LG планирует уже в декабре 2009 года представить 15-дюймовую модель своего OLED-телевизора.

    @ASTERA, 21.08.2009

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #1130

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Аха, натисна ги кризата и решиха да се ориентират към бюджетни модели...
    Дали това не е края на разликата между Сони и 'по-слабите' марки...

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1131

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от Yavor Yankov
    Аха, натисна ги кризата и решиха да се ориентират към бюджетни модели...
    Дали това не е края на разликата между Сони и 'по-слабите' марки...
    Те още от тази година почнаха с бюджетните модели-да ги видим другата година/май ще остане само Sharp като качествена марка

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1132

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    абе Сони е Самсунг плюс 1000 лв. отгоре, от години ...все едно не го знаете ... специално за телевизорите, нещо като Филипс е ЛГ с нощна лампа
    ... днес обяснявам на един за Самсунг и иновациите, а той ме пресича не, Самсунг били нисък клас ...хубу де викам му, плазма В850 е на цената на върхов модел Панасоник ....V10, не че ги знае де...ама друго му звучало Панасоник ... за Пайнер, не посмях да говоря като сравнение, че току-виж сме отишли в Димитровград ... впрочем, най-се кефя като кажа, че имам Онкио озвучаване и ме гледат умно

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #1133

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    абе Сони е Самсунг плюс 1000 лв. отгоре, от години ...все едно не го знаете ... специално за телевизорите, нещо като Филипс е ЛГ с нощна лампа
    ... днес обяснявам на един за Самсунг и иновациите, а той ме пресича не, Самсунг били нисък клас ...хубу де викам му, плазма В850 е на цената на върхов модел Панасоник ....V10, не че ги знае де...ама друго му звучало Панасоник ... за Пайнер, не посмях да говоря като сравнение, че току-виж сме отишли в Димитровград ... впрочем, най-се кефя като кажа, че имам Онкио озвучаване и ме гледат умно
    Филипса е ЛГ с нощна лампа - пълна простотия! Освен матриците, нямат нищо общо като хардуер и процесинг - надявам се че си наясно.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1134

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от koleto
    Филипса е ЛГ с нощна лампа - пълна простотия! Освен матриците, нямат нищо общо като хардуер и процесинг - надявам се че си наясно.
    ... все едно дали съм наясно, лафа е хубав

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1135

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    samara69 не можах да разбера идеята на по горният ти пост, ама и ти сигурно не би ме разбрал ако ти кажа че в къщи съм с VELUX без да питаш чичко Гугъл нали?

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1136

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    samara69 не можах да разбера идеята на по горният ти пост, ама и ти сигурно не би ме разбрал ако ти кажа че в къщи съм с VELUX без да питаш чичко Гугъл нали?
    ... не ми обръщай внимание, просто вече съм нервен, още два дни имам докато го взема за пробата и не ме свърта да знам, че стои там и ме чака

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #1137

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    samara69 не можах да разбера идеята на по горният ти пост, ама и ти сигурно не би ме разбрал ако ти кажа че в къщи съм с VELUX без да питаш чичко Гугъл нали?
    Не мисля че сравнение на марка техника с марка прозорци е уместно.
    Щото маниаците на тем техника сме много, ама аз поне не познавам маниак на тема прозорци - ти може да си първият

    А и кефа за ONKYO наистина го има, по същия начин и за Cerwin-Vega

    Пък кефа да видят в ръцете ти iPhone за пръв път е беценен... "-Братче т'ва мнооо як Самсунг изкара"

  16. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1138

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Работата е там ,че ги говорите тези неща на хора който не са чували за това и се учудвате че не знаят за какво им говорите-Не всички ги интересува.
    Не съм маниак на тема прозорци,просто дадох пример как може и ти да не си чувал някакви марки.По същата логика и аз мога да кажа ама как така не си чувал за еди си кое си.Просто не те интересува нали?

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #1139

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    ... мен всъщност ме хваща яд, когато хора които не разбират се правят на умни, трябвало да е сони или панасоник, е можело филипс, как така ще се излагаш със самсунг, най-калпавия панасоник за него е по-добър от най-високия клас самсунг и точка ... ти се опитваш да му обясниш за модели, класове, опции, тестове ... той без да те слуша казва, не искам да чувам за самсунг... и тогава вече го питам, а за онкио , ...той вика тва ше е нещо като елит или нео, не е ли сони не ми го приказвай ... за това се нервя
    П.П...а най-се нервя казах защо ...и онова бръмчене ме притеснява, но ще се пробвам, много ме кефи как изглежда, а това е важно

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1140

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69

    П.П...а най-се нервя казах защо ...и онова бръмчене ме притеснява, но ще се пробвам, много ме кефи как изглежда, а това е важно
    И да има някакъв брум ще е минимален и докато работи ,а тогава нали има звук ,който със сигурност ще го покрие и няма да го чуваш.То кое няма брум , за ЛГ също казват че има ,Панасоник пък имат вентилатори, а ми лаптопа и в момента ми пили ит.н. Ти почвай да изстудяваш питиетата ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 99 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе