Резултати от 1 до 7 от общо 7

Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    35
    #1

    Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    Здравейте,
    Телевизорът ще се ползва за булсат и гледане на филми предимно от компютъра. Виждам, че някой модели имат и плеъри, но все пак искам качествена картина, екстрите ще са само плюс. Размерът ще е 37 или 40 инчов. Ето това, което съм харесал..
    1. Panaconic -TXL37(40)G20E - орязан от към екстри
    2. Samsung - LE37(40)C650 - много екстри, но повечето са с MVA на AU Optronics, а не с PVA на Самсунг.
    3. LG - 37(40)LD650 - има екстри
    4. Tohsiba - 37(40)XV733G - малко екстри.
    5. SONY KDL-40EX500AEP

    Ще очаквам вашите мнения и предложения....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    Samsung - LE-40C650 търси с PVA на Самсунг.
    LG - 42LD650

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #3

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    LG - 42LD650

  5. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #4

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    Panaconic -TX-L37G20E - Щом ще ползваш компа за плеър, екстри не ти трябват а само качествена картина - този модел е с най-добро цветопредаване. За 40" инча не знам, но решиш ли се за 42" вече се огледай за плазма.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #5

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    Вземай 42" - цените им се различават средо със сто лева спрямо по-малките! Аз си купих такъв наскоро(LG 42LD750) и в началото имах леки притеснения да не дойде твърде голям. Няма такова нещо, а го гледам от 2 до 3 м. Даже бих искал да е по-голям, че като пусна някой HD филм да съм като на кино.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #6

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Fares
    Вземай 42" - цените им се различават средо със сто лева спрямо по-малките! Аз си купих такъв наскоро(LG 42LD750) и в началото имах леки притеснения да не дойде твърде голям. Няма такова нещо, а го гледам от 2 до 3 м. Даже бих искал да е по-голям, че като пусна някой HD филм да съм като на кино.
    Да непускам нова тема доволен ли си от ТВ? Не откъм екстри, а откъм картина, тунер, EPG(при Панасоника четох че не е измислено добре). Ще се гледа предимно СД сигнал от около 2.5-3 м. Големият му конкурет от тези според мен е Панасоника, кои си заслужава, сега цената е с 100лв.в полза на ЛГ.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #7

    Re:Препоръчайте LCD между посочените модели!!!

    За момента мога да кажа само положителни неща за въпросния ТВ! Да, доволен съм! А и цената му вече е съвсем поносима - http://technomarket.bg/products/09072750/lg-42ld750 . А що се отнася до СД сигнала - никакви проблеми, дори точно обратното. В началото и аз се притеснявах да не би ТВ-то да дойде прекалено голям и как ще се справи с СД сигнала(гледам го от същото разстояние като теб) - ако имаш възможност си вземи дори по-голям 46". А като му пусна някои HD филм или игра ми се иска да е дори още по-голям.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор между модели
    От citizen във форум Телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 14-09-13, 18:27
  2. Дилема за модели ?
    От antonio66666 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 06-07-10, 16:58
  3. Препоръчайте модели за помещение 20.5 m² и 15 m² ?
    От kutinchev във форум Климатици Daikin
    Отговори: 37
    Последно: 03-02-10, 10:50
  4. Актуални модели
    От deian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 29
    Последно: 20-12-07, 15:13
  5. Отговори: 1
    Последно: 12-11-06, 11:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе