Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

С-видео или РГБ кабел ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    С-видео или РГБ кабел ???

    На лаптопа си имам само С-видео и РГБ изход (15 крака за външен монитор). Кой според вас е по добре да използвам за телевизора от гледна точка качество ???
    ТВто има Композит, ХДМИ, РГБ и компонент видео вход. Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Д-СУБ искаш да кажеш.
    качеството според мен е еднакво.
    по-лесно и по-евтино ще ти излезе с S-video

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #3

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    VGA , D-sub - все тая - аналогов сигнал и то само за картината !
    Потвърждавам казаното от колегата Mr.TECHNO / само Варна !!/ , вземи най-евтиния вариант , а ако искаш нещо по-така , то компа ти е за смяна или поне някакъв ъпгрейд ! Сам си решаваш !
    Успех !

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Абе имам поне три такива кабела но не меи кефи нещо с-видеото. Ще пробвам от работа един кабел, око да види ръка да пипне;-). Най тъпото че поради липса на ХДМИ изход на лаптопа не мога да ползвам тоя вариант.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    И да пробваш с друг кабел , файда няма ! Качеството няма да се подобри , по-добре смени подхода или си вземи външен HD плеър , сравнително евтин вариант за да гледаш качествена картина , поне 720р !!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #6

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    VGA , D-sub - все тая - аналогов сигнал и то само за картината !
    Потвърждавам казаното от колегата Mr.TECHNO / само Варна !!/ , вземи най-евтиния вариант , а ако искаш нещо по-така , то компа ти е за смяна или поне някакъв ъпгрейд ! Сам си решаваш !
    Успех !
    LoL , Наско ми предлага най евтиният вариант, ти пък ъпгрейд на лаптопа... То ако имаше кинти и баба знае:-) Благодаря.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Това с евтиния кабел е ясно , но не те кефи нещо видеото , нали така ? Е , само с друг такъв кабел няма как да стане ! Избери си друг вариант , за да те кефи видеото !!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #8

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Това с евтиния кабел е ясно , но не те кефи нещо видеото , нали така ? Е , само с друг такъв кабел няма как да стане ! Избери си друг вариант , за да те кефи видеото !!
    Много ясно. Имам предвид че ако Д-съба е по добре имам от къде да взема без пари. Няма да взема да сменям с-видеотата я.
    Мисля че въпроса ми е формулиран без грешка, а твоя отговор не ми казва това което ме интересува а ме занимава с предложения извън бюджета ми (Това за Варна ще се направя че не го виждам само заради Наско).

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Определено , едва ли ще забележиш някаква осезаема разлика ! Да имаш нов , хубав ТВ и така да се мъчиш да си докараш кефа - е , не го разбирам , ама честно !

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #10

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Ами ще го разбереш един ден ако се окаже че хубавия телевизор струва една трета от новия лаптоп... Не ти го пожелавам но при мен така се получава в момента. И особено ако скачат жена и деца покрай тебе, съвсем ще ти се изясни :-р

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Това съм го разбрал и съм го минал като проблем , но защо ти се мъчиш - вземи си един външен HD плеър и си гледай качествените филми и това за около 200 лв - и децата и жената ще са доволни ! Пожелавам ти и лаптопа да си смениш , но защо да даваш толкова пари сега , като е криза и може да минеш и с много по-малка сума !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Имаше едни преходници - D-SUB to hdmi , ама незнам дали видеото ти го поддържа
    http://www.xpcgear.com/hdmicvvga.html

    Другия път питай първо тук , не в датата

    Аз за 260 лв ще му продам T60 ( dual core ) още в гаранция ве @civic

    Дойчине, ти нещо против Варна ли имаш ?

    ПП
    http://www.ehow.com/how_7711462_convert-dsub-hdmi.html

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    Аз за 260 лв ще му продам T60 ( dual core ) още в гаранция ве @civic


    Значи проблема му се реши , само трябва да вземе решение , дали иска да го направи , и да пита жената , естествено !

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #14

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Чета и не вярвам на ушите си - S-Video и D-sub (RGB) нямали разлика помежду си!? Ами, че тя тази разлика се вижда на прост кинескоп, нататък да не говорим. Popkaro, не се излагай, не ти трябват никакви преходници (които преходници всъщност работят само за определени видеокарти). При положение, че на TV-то си имаш PC вход (D-sub, RGB) закачай смело и си гледай с кеф, това е най-добрата аналогова картина.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #15

    Re:С-видео или РГБ кабел ???

    Колега това е така и е факт , но ако си прочел по-нагоре - него не го кефи !! И тогава какво ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. видео кабел 10 м.
    От glowndark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 15-09-11, 19:38
  3. Кабел UTP
    От gonzolito123 във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 26-10-06, 19:11
  4. кабел за TV out
    От mike_bg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-10-03, 12:47
  5. Трябва ми кабел за s tv out -> антенен кабел
    От icos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-03, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе